Gebeliğe Hazırlık ovitrelle ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğne etkisi oluyor diyen de var ,kan testi verip öğrenen de var gördüğüm kadarıyla . İnşallah hamilwsinizdir. İğneyi adetin bittikten sonra kaçıncı gün yaptıysan ovitrelleyi vurundugun günden o kadar sonra adet oluyorsun bende 17 . Gün iğne oluyorum 17 gün sonra adet oluyorum yani. daha çok erken bekleyin derim

İğne etkisi oluyor diyen de var ,kan testi verip öğrenen de var gördüğüm kadarıyla . İnşallah hamilwsinizdir. İğneyi adetin bittikten sonra kaçıncı gün yaptıysan ovitrelleyi vurundugun günden o kadar sonra adet oluyorsun bende 17 . Gün iğne oluyorum 17 gün sonra adet oluyorum yani. daha çok erken bekleyin derim
insallah yalanci postiv degildir, 12gün sonra vurulmusum

İnşallah ama doktorum 15.güm sonra kan testi ver dedi, tabiki hersey meraktan geliyor ve heyecandan ama simdi az önce yaptım negativ
Ignenin etkisi 12 gün kadar surebiliyormus canım
En iyisi bat.ı beklemek

Kızlar selamlar
Cumartesi günü yani 14 Mayista ovitrelle vurdum akşam 5 gibi
Dün dahil kasikta ağrı vardı bugün ağrım geçti. Yumurtam çatlamış mı demek oluyor bu; sizlerin tecrübesi nasıl

Kızlar selamlar
Cumartesi günü yani 14 Mayista ovitrelle vurdum akşam 5 gibi
Dün dahil kasikta ağrı vardı bugün ağrım geçti. Yumurtam çatlamış mı demek oluyor bu; sizlerin tecrübesi nasıl
ben ignenin o günü hemen kasik agris yasadim. Nugün de 12, günüm ve halen agrim var. Saten igne oldun an itibaren 36 saat sonra catlamis oluyor

ben ignenin o günü hemen kasik agris yasadim. Nugün de 12, günüm ve halen agrim var. Saten igne oldun an itibaren 36 saat sonra catlamis oluyor
Anladım canım. Benim 4. Günüm ve ağrım yok dün akşam itibariyle. Hepimiz hayırlısıyla kavuşalım bebeklerimize inşallah

Kızlar mrb bende bugun sabah ıgne vuruldum ama hıc Bı etki yok gibi hafıften Bı agri var gbı sımdı 36 ve 48 saat beklemelıım ıns haykırlısı okur hepimiz ıcın

Pek agrım yok inceden bıseyler hissediyorum ama. Karnım cok sıskn ıyı hissetmiyorum oyuzden bugun bıde birliktelik oldub36bsaat dolmadan skntı olurmu ki ya

X