Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Merhabalar femara kullanıp daha sonra catlatma iğnesi ovitrelle vuruldum. Bugün iğneden sonraki 7. Günüm. Yaşadığım belirtiler iğneden mi gebelik belirtisi olma ihtimali var mi ayırt edemiyorum. Benimle aynı durumda olanlara fikir olması için ayni yolla gebelik yasayan kisiler gün gün yaşadığı belirtileri yazabilir mi?🙏
Benim yaşadığım belirtilere gelirsek; iğneden itibaren ilk iki gün belirgin kasık ağrıları ve klasik yumurtlama gunu olan akinti yani akışkan, uzayan ve yumurta aki gibi renksiz akıntı. 2 gün bu sekilde oldu (yumurtlama belirtisi olduğunu düşünüyorum)
Sonraki günlerde kasık ağrısı bazen sağ bazen sol bazen tüm kasık ağrısı oldu. Gaz ve şişkinlik bariz hale geldi rahatsız edecek boyutta. Geceleri ateş basarak uyanıyorum ve geceden sabaha 2-3 kez idrara çıkıyorum. Beyaz renkli süt kıvamı akıntı var son 3 gündür de. Ayrıca önceki gün biraz hızlı oturduğumda bıçak saplanır gibi his yaşadığımı canımın acılmasıyla farkettim. Bunlar yerlesme belirtileri olabilir mi aynı şeyleri yaşayan var mı?
Canım gebelik oldu mu ? Sonucunu merak ettim şuan catlatma iğnesinin 6.gunundeyim

Saglik olsun bu ay olur inşallah ikimizin de.. Bana iğne günü ve ertesi günü diye 2 gün söylüyor 2 aydır
Saglik olsun bu ay olur inşallah ikimizin de.. Bana iğne günü ve ertesi günü diye 2 gün söylüyor 2 aydır
Genelde doktorlar iğneden sonra öneriyor bana iğneden sonra ilk iki gün dedi akşam iğne ertesi gün ilişki

Genelde doktorlar iğneden sonra öneriyor bana iğneden sonra ilk iki gün dedi akşam iğne ertesi gün ilişki
Biz de iğneyi akşam yapıp ertesi günden itibaren 3 gün değerlendirdik, bir gün ara verip tekrar değerlendirdik artik gunasiri olarak gitcez burdan sonrasını. Yani Dr 2 dedi ama biz 1 gün daha devam ettik bakalım hayırlısı olsun

Biz de iğneyi akşam yapıp ertesi günden itibaren 3 gün değerlendirdik, bir gün ara verip tekrar değerlendirdik artik gunasiri olarak gitcez burdan sonrasını. Yani Dr 2 dedi ama biz 1 gün daha devam ettik bakalım hayırlısı olsun
Hayırlısı olsun inşallah tutmuştur bende bugün iğnemi olcam bakalım hayırlısı tek yumurtam var 18 mm

İnşallah 😊 biz hem 12. Hem 36. Saatleri değerlendirdik bu arada. Bu ay da böyle denemek istedik😅
Ne olur ne olmaz erkende çatlayabilir yumurta bilemezseniz değerlendirmeniz iyi olmuş ağrılarınız varmı benim önceki iğne de ilk 1 hafta ağrı oldu sonra kayboldu bir kaç güne de regl olmuştum.

Ne olur ne olmaz erkende çatlayabilir yumurta bilemezseniz değerlendirmeniz iyi olmuş ağrılarınız varmı benim önceki iğne de ilk 1 hafta ağrı oldu sonra kayboldu bir kaç güne de regl olmuştum.
Ara ara kasiklarda batma olup geçiyor o kadar. Geçen ay her gün ayrı belirti yaşıyordum ama bu ay yok kasık batması hariç. Evet nolur nolmaz degerlendirdik

Ben 7 8 ay önce kimyasal bir düşük gebelik geçirmiştim doktorum ozaman tüplerimin açık olduğunu söyledi yine de bu ay olmazsa rahim filmi istedi
Benim istemedi henüz ya. Kimyasal da olsa olmuş demek ki açık mantıken yine döllenme olup yerlesebilir. Benim tamamen belirsizlik şu an bilmiyorum deniyoruz bakalım inşallah gerek kalmaz ikimiz de bu ay müjdeyi alırız

İnşallah 😊 biz hem 12. Hem 36. Saatleri değerlendirdik bu arada. Bu ay da böyle denemek istedik
Benim istemedi henüz ya. Kimyasal da olsa olmuş demek ki açık mantıken yine döllenme olup yerlesebilir. Benim tamamen belirsizlik şu an bilmiyorum deniyoruz bakalım inşallah gerek kalmaz ikimiz de bu ay müjdeyi alırız
Amin inşallah haber edin banada 🙏🏻

Bugün iğnenin 3.cü günü çok ağrım var sizce normal mi iğneden sonra 24.saat ve 36. Saati değerlendirdik.
İlk gunler yumurtlamadan dolayı ağrı hassasiyet ben de yaşadım geçen ay da öyle oldu elleyemiyordum basta hatta ama yavaş yavaş azaldı gün geçtikçe. Bu sefer daha az oldu ama. Bugün 7. Gün sadece sol tarafımda hassasiyet kaldı Bi yere dayanınca unutup mesela tezgaha falan o zaman ağrıdığını hissediyorum o kadar. Hiçbir belirtim yok. Bence normal sizin de

İlk gunler yumurtlamadan dolayı ağrı hassasiyet ben de yaşadım geçen ay da öyle oldu elleyemiyordum basta hatta ama yavaş yavaş azaldı gün geçtikçe. Bu sefer daha az oldu ama. Bugün 7. Gün sadece sol tarafımda hassasiyet kaldı Bi yere dayanınca unutup mesela tezgaha falan o zaman ağrıdığını hissediyorum o kadar. Hiçbir belirtim yok. Bence normal sizin de
Bugün mü çatlıyor diye düşündüm bir an bu kadar ağrı olunca doktor iğneden bir gün sonra çatlar dedi yani dün çatlamış olması lazım bugün böyle ağrıyınca kafam karıştı

X