Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Hiç su kadar gün sonra test yap felan demedi yada kan ver felan söylemedi direk regli olmazsan gel test yapalım dedi 🤔🤷🏻
Senin düzenli Bi döngün var benim 1 haftaya kadar oynama oluyor belki ondan gün vermiştir ben gecikme mi degil mi emin olamıyorum ki. Bir de özele gidiyorum herseye para vermek gerekiyor ya o yüzden devlette falan verebilirim diye söylemiş olabilir. Başlarda da bazı tahliller için devlette de yaptırabilirsiniz demişti bize. Zaten adet olursam msj atıp 3. Gün ilacı direkt baslarim uygun derse

Senin düzenli Bi döngün var benim 1 haftaya kadar oynama oluyor belki ondan gün vermiştir ben gecikme mi degil mi emin olamıyorum ki. Bir de özele gidiyorum herseye para vermek gerekiyor ya o yüzden devlette falan verebilirim diye söylemiş olabilir. Başlarda da bazı tahliller için devlette de yaptırabilirsiniz demişti bize
Bende özele gidiyorum... ne yazikki 2 aydır düzenli değil reglim ilaçla olabiliyorum ama artık devlet Hastanesi'ne gitmeye karar verdim gerçi bu ay tutar ve gerek kalmaz gitmeye ..

Benim birkaç gün oynama hep olurdu adetimde. Korunmayı bıraktıktan sonra vücut farklı tepkiler veriyormuş Ben bunu bilmedigim için başta acaba olabilir mi hamilelik mi diye yorumladım sonradan öğrendim başlarda vücut değişik tepkiler veriyor ilk aylar diye. Bir seferinde Benim de ilk defa 35 gün yoktu test mi alsam derken adet oldum ama hayatımda yaşadığım en ağrılı zamanlardan biriydi. İnşallah bu sefer hayırlısıyla sağlıklı evlat nasip eder Rabbim isteyen herkese içinde bize de🙏 biz yine farklı birseyler hissedersek yaşarsak paylaşalım umudumuzu diri tutalım Ben çok umutsuzum bugün nedense 🥺
Benimde zaman yaklastikca umutsuzlugum artiyor bide kendimi kötüye hazırlıyorum. İnsallah olmaz ama yine tutmazsa 3. Basarisiz tedavim olacak :KK43:

Asilama konustuk ama ben istemiyor gibiyim. Ozelde suan tedavim benim asilama 25 bin 5-10 da ilaclar tutsa diyorum ustune koysriz tup deneriz asilamanin tutma ihtimali dusukmus biraz
Tup bebek tedavisi icin ne kadar diyorlar peki? Ben hiç sormadım ne kadar tutuyor oran ne vs. Ne aşılama ne tüp bebek için.. bu ay ilk deneme iğneyle bunu bile kafamda oturtamadan diğer şeyleri sormak istememiştim o yüzden

Benimde zaman yaklastikca umutsuzlugum artiyor bide kendimi kötüye hazırlıyorum. İnsallah olmaz ama yine tutmazsa 3. Basarisiz tedavim olacak :KK43:
Olumlu düşünmeye çalışalım yine biz ya moral de çok önemli. Umutsuz olma dualar da var hamilelik icin eger okumuyorsan oku bence manevi olarak da iyi gelir. Allah bir canın dünyaya gelmesini isterse hicbirsey buna mani olamaz. Allah tan isteyelim hem tıbbi olarak da elimizden geleni yapıyoruz olacak inşallah :dua:

gitane gitane S Simssss6 kizlar bu gece az daha hastanelik oluyordum🤧 uzun zamandan sonra ilk defa disari ciktik esimle. Disarda tukettiklerime hep dikkat ederim. Yine öyle yaptım kapalı şişe sade soda içtim bir tane. Sonra gezerken de 2 top dondurma yedim onu da bilindik yerden zaten belli Bi markanın dondurmasını satıyorlar. Eve geldik biraz daha oturduk dizi izledik geç oldu saat ama gaz sancısı tekrar başladı. Zaten buraya yazdıktan sonra yeniden artmıştı ama yatmaya doğru senfoni haline geldi eşim net duyuyordu guluyorduk 😅 yatağa geçtim karnımı sardım yattım iyi gelir diye. Gece Bi uyandım midem bulanıyor kusacak gibiyim soğuk soğuk ter döküyorum ama ne kusabiliyorum ne gaz çıkarabiliyorum doğru dürüst. Mahvoldum baktım olmuyor eşimi uyandırdım mide şurubu içirdi. Prospektuste gebelikte kullanılabileceği yazıyor yoksa onu da içemezdim her ihtimale karşı ona da bakmıştım sonuçta belli değil durumum diye. acile gitmekten o kurtardı sanırım. Şimdi yeni uyandım sabah uyuduk çünkü 😵‍💫 neden oldu anlamadım zehirlenme olsa daha önce yaşadım kesilmesi imkansiz olurdu sikayetlerin. Şimdi hafif bulantim var gaz dönmeye devam ediyor hic iyi degilim😵‍💫

Son düzenleme:
Gece 4 civari falan başladı ne zaman uyuduk bilmiyorum ama zehirlenme olsa surupla rahatlamaz. Üşütme desem değil ben çok sancılı regl olduğum icin dikkat ediyorum hatta yatmadan en son buraya yazdım sonra çorap giydim gaz sancim var diye ve karnımı her gece olduğu gibi sardım. Sonra uyanma şeklim berbat🤢 eğer hamile değilsem bu hormonların etkisi devam ettigindense ben gelecek ay nasil devam etcem bu hassas bünyeyle bilmiyorum :KK61:

gitane gitane S Simssss6 kizlar bu gece az daha hastanelik oluyordum🤧 uzun zamandan sonra ilk defa disari ciktik esimle. Disarda tukettiklerime hep dikkat ederim. Yine öyle yaptım kapalı şişe sade soda içtim bir tane. Sonra gezerken de 2 top dondurma yedim onu da bilindik yerden zaten belli Bi markanın dondurmasını satıyorlar. Eve geldik biraz daha oturduk dizi izledik geç oldu saat ama gaz sancısı tekrar başladı. Zaten buraya yazdıktan sonra yeniden artmıştı ama yatmaya doğru senfoni haline geldi eşim net duyuyordu guluyorduk 😅 yatağa geçtim karnımı sardım yattım iyi gelir diye. Gece Bi uyandım midem bulanıyor kusacak gibiyim soğuk soğuk ter döküyorum ama ne kusabiliyorum ne gaz çıkarabiliyorum doğru dürüst. Mahvoldum baktım olmuyor eşimi uyandırdım mide şurubu içirdi. Prospektuste gebelikte kullanılabileceği yazıyor yoksa onu da içemezdim her ihtimale karşı ona da bakmıştım sonuçta belli değil durumum diye. acile gitmekten o kurtardı sanırım. Şimdi yeni uyandım sabah uyuduk çünkü 😵‍💫 neden oldu anlamadım zehirlenme olsa daha önce yaşadım kesilmesi imkansiz olurdu sikayetlerin. Şimdi hafif bulantim var gaz dönmeye devam ediyor hic iyi deg

Gece 4 civari falan başladı ne zaman uyuduk bilmiyorum ama zehirlenme olsa surupla rahatlamaz. Üşütme desem değil ben çok sancılı regl olduğum icin dikkat ediyorum hatta yatmadan en son buraya yazdım sonra çorap giydim gaz sancim var diye ve karnımı her gece olduğu gibi sardım. Sonra uyanma şeklim berbat🤢 eğer hamile değilsem bu hormonların etkisi devam ettigindense ben gelecek ay nasil devam etcem bu hassas bünyeyle bilmiyorum :KK61:
Çok geçmiş olsun ama zehirlenme değildir ..öle olsa şurup felanda işe yaramaz daha kotu olursun ben yaşadım çünkü gıda zehirlenmesi...gaz bendede başladı nirmalde gazlı biri değilimdir kasık ve bel agrimda devam ediyor ve kocaman 3 sivilce bir ucukla uyandım 😔

Çok geçmiş olsun ama zehirlenme değildir ..öle olsa şurup felanda işe yaramaz daha kotu olursun ben yaşadım çünkü gıda zehirlenmesi...gaz bendede başladı nirmalde gazlı biri değilimdir kasık ve bel agrimda devam ediyor ve kocaman 3 sivilce bir ucukla uyandım 😔
Çok teşekkür ederim. Benim normalde de sindirim problemlerim var alışkınım ama bu çok fazlaydı yani dayanamadım. Gıda zehirlenmesi çok eskiden yaşadım serumsuz geçmemişti 2-3 gün takıldım hatta fena zehirlenmistim. Sivilce uçuk yazan birilerini okumuştum hamileymiş sonraki yazdıklarında görmüştüm senin de öyledir inşallah 🥰 benim 3-4 gündür ağız kenarlarim yara ve sivilce çıktı mens önü çıkar normalde de strese bağladım ben benimkini

Çok teşekkür ederim. Benim normalde de sindirim problemlerim var alışkınım ama bu çok fazlaydı yani dayanamadım. Gıda zehirlenmesi çok eskiden yaşadım serumsuz geçmemişti 2-3 gün takıldım hatta fena zehirlenmistim. Sivilce uçuk yazan birilerini okumuştum hamileymiş sonraki yazdıklarında görmüştüm senin de öyledir inşallah 🥰 benim 3-4 gündür ağız kenarlarim yara ve sivilce çıktı mens önü çıkar normalde de strese bağladım ben benimkini
Ayy inşallah öledir 🙏🏻ben pek çıkarmam sivilce ama 3 tane birden sabah görünce dedim bunlar da ne 🙂inşallah hepsi birer belirtidir hayırlısı artık gaz da gebelikte oluşan erken belirtilerden biriymiş

Ayy inşallah öledir 🙏🏻ben pek çıkarmam sivilce ama 3 tane birden sabah görünce dedim bunlar da ne 🙂inşallah hepsi birer belirtidir hayırlısı artık gaz da gebelikte oluşan erken belirtilerden biriymiş
Benim geceden kalma inceden Bi bulanti var devam ediyor. Bir de geçen aylarda ovulasyon testi kullanmıştım o zamandan kalma elimde vardı iğnenin 4. Gunu test yaptım pik görünüyor. Bu iğnenin etkisinden biliyorum bugün de elimde son kalanı denedim 9.gun hala T koyu yani bu kadar yoğun hormon vücudumda hala duruyor mudur yoksa düştü tekrar çıktı da tekrar yumurtlama olma ihtimali var mıdır? Daha kötüsü yumurtamin çatlamamış olma ihtimali var mıdır ki🥲 elimde başka test yok 14.gun kan vereceğim 5 gün kaldı cvp o günde gizli ama böyle görünce umudumu yitirmeye başladım siliklesmeye başlamış olmasını umuyordum ki sonradan tekrar yükselmesi lazım çünkü forumdan gördüklerime gore 🥲 bu şimdi ne anlama geliyor acaba konu mu açsam buna çok merak ettim 🥲

X