Ovitrelle ile en geç kaçıncı gün adet/ pozitif gördünüz?

Bende klomen + gonal F + ovitrelleden sonra 14. gün regl olmuştum bu ay femaraya başladım yarın gonal f e başlıycam 3 gün vurucam sonra 11 inde çağırdı doktorum muhtemelen yine çatlatma iğnesi
İnşallah beklediğin o güzel sonucu aldığın bir ay olsun canım

Merhabalar başlığı görünce yazmak istedim, bende femera ve ovitrelle kullanarak aşılama olmuştum, 10. Ve 12.günlerde silik çizgi görmüştüm 13.gün kan testi pozitif ile öğrenmiştim , 14 gün beklemek gerek demişlerdi ama dayanamamıştım birçok kişi gibi ,isteyen herkese nasip olsun inşallah

Merhaba çok iyi yaptınız yazmakla teşekkür ederim. hayırlı olsun, maşallah çok güzel bir gebelik yaşamanız duasıyla demek isterim belirtilerinizi de hatırlıyor musunuz?

Merhaba çok iyi yaptınız yazmakla teşekkür ederim. hayırlı olsun, maşallah çok güzel bir gebelik yaşamanız duasıyla demek isterim belirtilerinizi de hatırlıyor musunuz?
Gebelik sağlıkla tamamlandı şükür , buraları talan ederdim ondan gördüğümde başlığı yazmak istedim aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz, sadece regl öncesi belirtim vardı farklı hiç bir belirti olmadı hatta bu ayda tutmadı regl olucam sanırım demiştim , belirtiler 1,5 ay sonra filan başladı bende aşırı bulantı ve uyku oldu ilk 2-3 ay sonra normale döndüm

Yaa maşallah sağlıkla huzurla büyütün inşallah tekrar teşekkür ederim katkılarınız için

14.gün kanda gördün artmaya devam etti ama şuan düşüyor mu? Tekrar soruyorum çünkü önce değer sıfırlanıyor sonra tekrar yükseliyor bazı kadınlarda canım,
değer yükseldi ilk ama yeterli bi yükselme olmadı haftaya göre 1 hafta daha bekleyelim dedi doktor bir hafta olmadan kendiliğinden düştü

Kesinlikle doktor aşırı önemli pcos var bende bi doktora gittim o kadar olumsuz konuştu ki çıkınca ağladım saatlerce dalga geçerek konuştu resmen şimdi gittim doktor mis gibi

Ben de iğnenin 11. Günü negatif 13. Günü çok silik çizgi gördüm akşam gittim kan verdim 6.98 çıktı sevineyim mi heveslenmeyeyim mi hiç iğne mi gebelik mi deli sorular sabahı zor ettim bugün 14. Gün prodoctor gebelik testi yaptım tek çizgi delirmek üzereyim

Kanı tekrarladınız mı?

Merhaba benimsüreçte ikinci ayım geçen ay 16.günü tam günümde regl oldum ama bu ay 7 gün gecikti gecikmenin 4.gününde kan verdim sonuç negatif doktorum biraz daha beklememi söyledi hayırlısı artık şu an iğne sonrası 25.güb

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…