Ovitrelle ile en geç kaçıncı gün adet/ pozitif gördünüz?

Amin inşallah hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin süreciniz

Amin inşallah teşekkür ederim

Bu arada doktorunuz ovitrelle sonrası dupaston başlattı mı?
Hayır başkatmadı doktorum o kadar sorunlu biri çıktı ki süreç bitmedendoktorumun ilgisizliği bitirdi beni tedaviye başka bi doktorlar devam ettim ama iyi ilerledik ama öyle bi ilaç vermedi 2. Doktorum

Hayır başkatmadı doktorum o kadar sorunlu biri çıktı ki süreç bitmedendoktorumun ilgisizliği bitirdi beni tedaviye başka bi doktorlar devam ettim ama iyi ilerledik ama öyle bi ilaç vermedi 2. Doktorum
Doktor gerçekten önemli insan rahat, açık, ilgili ve güvenilirliği arıyor gerçekten. benim doktorum önlem amaçlı sanırım dupaston’a başlattı. test verdiğimde eğer negatif çıksaydım dupastonu bırakıp periyodun başlamasını bekleyecektim. ama pozitif olduğu için kullanmaya devam et önlem amaçlı dedi. siz de isterseniz danışın doktorunuza.

Varsa gebeliğin devamını sağlama için veriliyor herhalde

Varsa gebeliğin devamını sağlama için veriliyor herhalde
Araştırdığım kadarıyla tutunma için yardımcı oluyor ve ilk baştaki riskler açısından düşük önleyici sanırım. Tüp bebek tedavisi görenler direkt iğnesini oluyorlarmış. Ya da günde 2-3’er hap alanlar da var. Benim sabah akşam 1 sadece. Dediğim gibi çatlatma iğnesi sonrasında başlatmıştı doktorum benimkini.

pazartesi test vermeyi düşünüyorum eğer hala pozitife yakını görürsem salı direk doktoruma danışıyım sat tarihim 7 eylül

Selam kizlar, bende tedavideyim ovitrellein 9.gunum bitti ve ilk gunden beri doktorum sabah aksam progesteron verdi

Bizede dua et inşallah, nasıl ilerledi sürecin bahsetmek istersen , sağlıkla kucağına al inşallah beneğinin, çok güzel sağlıkla kokaylıkla ilerlesin gebeliğinde canım

İnşallah pozitifi görürsün canım, prograteron cidden fayda sağlıyo.çok okudum burdan
Insallah canim benim cok tesekkur ederim güzel dileklerin için Allah biz bekleyen tüm adaylara evlat kokusu nasip etsin bu ay
Progesteronu günde üç veya bir kez de kullanan oluyormus hatta asilamadan sonra hem progesteron hemde gobekten bebegin turunmasi için gobekten bir hafta boyunca igne olanda var ne ignesi bilmiyorum ama cok iyiymis

Bizede dua et inşallah, nasıl ilerledi sürecin bahsetmek istersen , sağlıkla kucağına al inşallah beneğinin, çok güzel sağlıkla kokaylıkla ilerlesin gebeliğinde canım
Amin inşallahh etmez miyim hiç her gün aklıma gelen her an dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun diye, özellikle tedaviye başlayan herkes için daha çok

Şu an için doktor kontrolümü bekliyorum salı ya da çarşamba günü gideceğim İnşallah kese gözükür o zamana bunun haricinde kasık kramplarım oluyo sık sık özellikle oturup kalktığımda, bazen de periyod sancıları gibi ama daha hafifi oluyo ve bi de yorgunluğum var bol bol hemen yoruluyorum ve güne yorgun uyanıyorum. Arada 1 de bi anda anlamadığım şekilde bi uyku vuruyo
Darısu başınıza bu süreçlerin

İnşallah kese gözükür ben de bu gün dayanamayıp kan verdim pozitifi gördüm ilk kez tarih edilemez bi an allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu ay acaba iğne fln kullansam mı diye araştırıyorum bnde

Allahım razı olsun senden, inşallah peşinden geliyoruz
Çok tatlı geçsin hamileliğin canım

Bende klomen + gonal F + ovitrelleden sonra 14. gün regl olmuştum bu ay femaraya başladım yarın gonal f e başlıycam 3 gün vurucam sonra 11 inde çağırdı doktorum muhtemelen yine çatlatma iğnesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…