Ovitrelle iğnesi 15.gün

Himosm

ᦋö᭢ꪶü᭢ü, ᦋö᭢ꪶüꪑꫀ🤍♾️
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
255
112
1 haftadır arada kasıklarım ağrıyo belim ağırıyo hasta olcak gibi ama hala yok adet inşta olmaz hamile kalırım 2 gündürde göğsüm ağrıyo yarın idrar testi yapsam doğruluk payı olur mu lütfen bilgisi olanlar cevaplayabilir mi

Evet test yapabilirsiniz artık

Bende çatlatma iğnesi yaptırdım 8 temmuzda bugün 11.gun kan verdim bakalım ne cikacak

Bende çatlatma iğnesi yaptırdım 8 temmuzda bugün 11.gun kan verdim bakalım ne cikacak
İnş iyi haberler alırsın 14 gün sonra kan testi demişti bana doktor ama yarın sabah bi idrar trsti deniyim diyorum belirtilerin var mı

Belirtim kasık ağrım var ilk gunden beri belim sırtım ağrıyor arada göğüs hassasiyeti sağ göğsümdeki damar baya belli idrarim aşırı sarı ve kokulu çok su içiyorum ama yine de sarı 2 gündür de köyü akıntı geliyor sarımsı böyle kokulu anlayamadim tam olarak midem çok çok hafif bulanıyor çok değil yani uyku ve halsizlik var bayadir senin ne kadar oldu iğne yapalı

15 oldu bugün iğneyi atındığım günden beri1 haftadır kasık bel ağrısı var ara ara bugünde ağrıyo geçiyo bi ama adet olmadım inş olmazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…