Ovitrelle iğne kaset test pozitif

esmanurr33

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
39
10
19
Kızlar acil bakınnn 10 gün önce iğne vuruldum bir gün sonra ilişki oldu toplam 9. Gündür bekliyorum dayanamadım 2 gün önce test yaptım 3 tane kaset pozitif çıktı silik bir şekilde bugün erken gebelik testi yaptım hiçbirşey belli olmadı yaşayan var mı

Evet gördük ama bu sefer kalbi atmadığını öğrendik doktor kürtaj yapmamız gerektiğini söyledi ama ben hala inanamıyorum ve beklemek istiyorum doppler ile baktı bebekte kan akımı yok cansız
canım başka doktora da görün hatta doktorlara, hemen kürtaja gitme olur mu başkaları da görsün. belki kalbi zayıftır ama atıyordur

canım başka doktora da görün hatta doktorlara, hemen kürtaja gitme olur mu başkaları da görsün. belki kalbi zayıftır ama atıyordur
Özel doktora gidiyordum zaten takip ediyordu ilk hafta gittiğimde kalp atışları gayet iyiydi elhamdulillah bir hafta sonra gittiğimde iki tık tek duyduk kalbinin zayıf attığını söyledi 2 gün sonra tekrar gittiğimde ise hiç duyamadıpımı gördüm bide sigara çok içiyordum acaba ondan dolayı kalbi durmuş olabilir mi zaten kan uyuşmazlığı da vardı eşimle

bilmiyorum ama sigaradandır belki canım çok geçmiş olsun rabbim tekrar acı göstermesin sağlıklı bi şekilde vaktinde tekrar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…