Ovitrelle çatlatma iğnesi

Himosm

ᦋö᭢ꪶü᭢ü, ᦋö᭢ꪶüꪑꫀ🤍♾️
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
255
112
Bişey sorucam cumartesi 6 da iğneyi atındık bugün yumurta çatlamam bittimi ilişki olsa bugün kalma ihtimalim var mı ben pek anlamıyorum yardım edermisiniz

Bişey sorucam cumartesi 6 da iğneyi atındık bugün yumurta çatlamam bittimi ilişki olsa bugün kalma ihtimalim var mı ben pek anlamıyorum yardım edermisiniz
İğne olduktan genelde bir gün sonra yada aynı gün ilişki oluyor siz iğne olduktan sonra bir gün mola bir gün ilişki şeklinde ilerleyebilir siniz bir hafta

24 saat canlı kalıyomuş yumurta ya çatlama sürem bitmiş oluyomu yapsak yine olma şansı vaemı

24 saat canlı kalıyomuş yumurta ya çatlama sürem bitmiş oluyomu yapsak yine olma şansı vaemı
Merhaba canım yine de sonraki günü de değerlendirin diyorlar ben cumartesi 12 de oldum iğne cumartesi pazar pazartesi değerlendirdim bundan sonra gün aşırı. Doktorum iğneden sonra 2-3 gün peş peşe sonra gün aşırı demişti

Merhaba canım yine de sonraki günü de değerlendirin diyorlar ben cumartesi 12 de oldum iğne cumartesi pazar pazartesi değerlendirdim bundan sonra gün aşırı. Doktorum iğneden sonra 2-3 gün peş peşe sonra gün aşırı demişti
Benim aksilik oldu daha giremedik bugün denicez ama işe yarar mı işte tek bugün :KK43:

Benm bu iğnede 40 sat diyo bugün 10 da bitti hesaplamama göre çatlama yinede varmı şansım bugün denesem

Yumurta çatladıktan sonra 24 saatlik süre var ya o gün hesaplamam göre 10 da bitti yani çatlama dedim yanlış olmasında

Evet cumartesi 6
Cumartesi 6dan pazar 6 24 saat pazartesi sabah 6 çatlamış bu durumda yani pazarı pazartesiye bağlayan sabah 24 saat canlı kaldığını düşünürsek bu sabah 6 falan evet biraz geç kalmışsınız ama yine de değerlendirin. Yani biz çatladığı saati bildiğimiz için ne kadar süremiz var onu da biliyoruz aslında ama aksilik oldu mu yapçak bişey yol sen yine dr değerlendir nolur nolmaz

Yumurta çatladıktan sonra 24 saatlik süre var ya o gün hesaplamam göre 10 da bitti yani çatlama dedim yanlış olmasında
Ağrın olmadı mı peki ben tam çatlama saatinde anlıyorum gaz sancısıyla birlikte yumurta ne taraftaysa oraya ağrı giriyor

İlk defa yaptırdım dün oldu ağrım şmdide hafif ağrılarım var

Napalım olmazsa bidaha attırıp attırdığım gün başlıcam bu sefer vajinismu sorunumda var benim ondan aksilik oldu malesef

İğneden 36 saat sonra çatlama oluşur. Yumurtanın da 24 saat ömrü var. Dünü değerlendirmiş olmanız gerekiyordu ama bugün de şans var.

İğneden 36 saat sonra çatlama oluşur. Yumurtanın da 24 saat ömrü var. Dünü değerlendirmiş olmanız gerekiyordu ama bugün de şans var.
Bugün 24 saatlik süre 10 da bitmiş oluyo hesaplama göre yinede olabilir mi

Napalım olmazsa bidaha attırıp attırdığım gün başlıcam bu sefer vajinismu sorunumda var benim ondan aksilik oldu malesef
Canım herşey nasip sakın üzülme bu benim ikinci ayım geçen ay eşime maalesef ilişki saatini söyledim ve bizde 3 günde sadece 1 kere yapabildik çünkü eşim çok stres oldu. Bu ay tamamen gelişine bıraktım 3 günde ilişki yaşadım iğneyi vurduğumuz gün pazar gecesi 12 de ilişki dedi doktorum bizim gece 2 fe oldu maalesef evde değildik birde dün gece 10 da ama tamamen gelişine bıraktım. Sende öyle yap strese girme herşeyi akışına bırak maalesef streste çok etkiliyor

Canım herşey nasip sakın üzülme bu benim ikinci ayım geçen ay eşime maalesef ilişki saatini söyledim ve bizde 3 günde sadece 1 kere yapabildik çünkü eşim çok stres oldu. Bu ay tamamen gelişine bıraktım 3 günde ilişki yaşadım iğneyi vurduğumuz gün pazar gecesi 12 de ilişki dedi doktorum bizim gece 2 fe oldu maalesef evde değildik birde dün gece 10 da ama tamamen gelişine bıraktım. Sende öyle yap strese girme herşeyi akışına bırak maalesef streste çok etkiliyor
Vajinismus sıkıntımda var pazar günü denedik yapamdık eşim sertleştirici kullanırsa oluyo anca doktora da önermiyorum demişti kullanmadan deneyelim olur belki dedik ama olmadı o günden beri modum düştü ağlıyorum stres yaptım kendime

Vajinismus sorunumdan dolayı girişi başarmakta zorlanıyorum o süreçtede eşimin zevki geçiyo penis iniyo olmuyo giriş bu yüzden seertleştirici kullanıp yapıyoduk dün alalim dedim 1 mayıs diye kapalıydı eczaneler bılamadık bu yüzden aksilik oldu

X