Ovitrelle çatlatma iğnesi ve beta değeri

sehu03

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
217
44
22
Merhaba arkadaşlar ben 26 haziran öğlen 3 te çatlatma iğnesi vuruldum femara tedavisi oldum 3 yumurtam gelişmişti bugün ağır gribim diye acile gittiğim de beta baktırdım 1.36 çıktı büyük olasılıkla iğnenin etkisi geçtiği için mi değer yoksa yukselir mi bilmiyorum çok erken ama umut işte sizce 2 gün sonra tekrardan kan vereyim mi yoksa bekleyeyim mi

Daha 9. Gun iğnenin etkisi yeni geçmiştir yukselmeye baslayabılır 14 gun sonra beta baktorın diyorlar zaten bıraz bekle tekrar kan ver

Merhaba kızlar. 28 haziranda çatlatma iğnesi oldum. Bugün test yaptım hafif silik bi çizgi çıktı. Sizce testi erken mi yaptım .

Merhaba arkadaşlar ben 26 haziran öğlen 3 te çatlatma iğnesi vuruldum femara tedavisi oldum 3 yumurtam gelişmişti bugün ağır gribim diye acile gittiğim de beta baktırdım 1.36 çıktı büyük olasılıkla iğnenin etkisi geçtiği için mi değer yoksa yukselir mi bilmiyorum çok erken ama umut işte sizce 2 gün sonra tekrardan kan vereyim mi yoksa bekleyeyim mi
Merhaba benimde bugün aşılama da 9.gün bekleyemedim dayanamadım 3.45 çıktı acaba yükselirmi

X