Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar. Ben de sabah ilk idrarla test yaptım ve negatif. Hiçbir silik çizgi yok. İğne günümü de sayarsak 13.günüm, saymazsam 12.gün. biraz yıkıldım tabi

kızlar ben sabah bi lüzumsuzluk yaptım ve idrar testi yaptım miratech marka pembe kısmı dağıldı ve çift çizgi yoktu iyice kafam karıştı keşke yapmasaydım

Günaydın kızlar. Ben de sabah ilk idrarla test yaptım ve negatif. Hiçbir silik çizgi yok. İğne günümü de sayarsak 13.günüm, saymazsam 12.gün. biraz yıkıldım tabi
Üzüldüm negatif olmasina. Insallah ignenin etkisi gecmistir. Asil deger sonradan görünür.

Benimki 11. Günümde yapılmıştı adetin
Bildigim kadariyla igneden 14 gün sonra adet olunmasi gerek. Ama ben progestan kullaniyorum. Daha once kullandigimda ilaci birakana kadar adet olmamistim. Kanda negatif çıkınca dr ilaci birak demisti. 2 gun sonra adet olmustum. Yanliz birsey kafami kurcaliyor. Araya bayram girdiği icin hemsire testi 27 agustosta yaptir dedi. Ben o zamama kadar progestana devam mi etsem acaba? Yoksa cuma günü kanda baktirip ilaci kessem mi

birde göğüs uçlarım çok acıyoe normalde regl öncesi bir tık büyürdü ama acımazdı klomen ve çatlatma iğnesi yüzünden sanırım
Aynı şeyi ben de düşünüyorum. Benim göğüslerim hiç şişmez ve böyle ağrımazdı, sadece adete 2 gün kala dokununca bastırınca acırdı. Şimdi adetime daha 5-6 gün var ve göğüslerim 3 gündür felaket halde. İçleri sızlıyo resmen, hele biraz dokununca acayip ağrıyo, uçları çok hassas. Klomen ya da çatlatma iğnesiden dolayı herhalde

X