Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B7A43073-C6F3-40C0-A498-624859CF0186.jpeg
İğne vurulalı 2 hafta oldu adetime 3 gün var idrar testim

Evet 2 hafta önce cumartesi vurulmuştum iğneyi canım
İnşallah bu seferki yalancı pozitif değildir canım... 14.günde bu kadar net çıkmış olması daha çok ümitlendiriyor insanı... Kan vermeyi düşünüyor musun, yoksa bir gün daha bekleyip koyulaşma var mı diye takip mi edeceksin canım?

İnşallah bu seferki yalancı pozitif değildir canım... 14.günde bu kadar net çıkmış olması daha çok ümitlendiriyor insanı... Kan vermeyi düşünüyor musun, yoksa bir gün daha bekleyip koyulaşma var mı diye takip mi edeceksin canım?
Bir gün daha bekleyeyim diyorum canım çok yoruldum hayal kırıklığı yasamaktan. Geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı.

Bir gün daha bekleyeyim diyorum canım çok yoruldum hayal kırıklığı yasamaktan. Geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı.
Çok geçmiş olsun canım... Aşılaması negatif sonuçlandıktan sonra doğal yolla hamile kalan bir arkadaşım olmuştu.. İnşallah sende de öyle olmuştur...
14gün beklemişsin, 1-2gün daha sabredersin inşallah.. Dualarım seninle canım, Rabbim yüzünüzü güldürsün

Çok geçmiş olsun canım... Aşılaması negatif sonuçlandıktan sonra doğal yolla hamile kalan bir arkadaşım olmuştu.. İnşallah sende de öyle olmuştur...
14gün beklemişsin, 1-2gün daha sabredersin inşallah.. Dualarım seninle canım, Rabbim yüzünüzü güldürsün
İnşallah canım inşallah öyle olur yarın koyulaşma görürüm inşallah

Kizlar bence en iyisi 13.günde kan testi yapmak cünkü insan beklerken çok yıpraniyor.hem sonucu erken ögrenmek her iki seçenek içinde iyi.pozitif cikarsa bazi komplikasyonlar icin erken müdahale (düşük riski)negatif cikarsa bir dahaki döngüye vücudu hazirlamak gibi. Bana gelince bugün 18.gün test negatif ama sadece lekelenmem var.kist oluşmasin diye bitkisel kürler içiyorum. Birkac kişiden hamilelik haberi almaya ihtiyacim var.

bende
Canım bence biraz yapı meselesi. Ben 2yıl tedavi gördüm, her ay senin gibiydim.

Normal zamanda da her şey hemen sonuçlansın, netleşsin isterim. Hep varsa da yoksa da bileyim diyerek kan ve idrar testleri yapıyordum. Hatta internetten toplu alıyordum idrar testlerini 50lik paket filan. Öyle söyleyeyim sana :) Çok uyguna geldiği için yaparken de içim acımıyordu :)

İyi yapmışsın canım bence test yaparak. Şimdi artış olursa gebelikten olduğuna emin olacaksın çünkü :)
dun 50 li gebelk testi siparis ettim. ne olur olmaz hazirlkk yapiyom

X