Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugun batma oldu ara ara ama dayanilmicak bi agrim yok hala :) igne gununu de sayiyorum ben sabah vurulmustum cunku 7.gunum bugun :)

Sen igneyi saat kacta oldun cnm
Ben öğleden sonra 2 de oldum canım iğneyi. Yani iğne gününü saymalı mıyım saymamalı mıyım ben de bilmiyorum. Bu arada bak senin de batmaların varmış canım, iğnenin etkisi var demek ki vücutta. İnşallah bu batmalar bebeklerimizi oluşturur :dua:

Ben öğleden sonra 2 de oldum canım iğneyi. Yani iğne gününü saymalı mıyım saymamalı mıyım ben de bilmiyorum. Bu arada bak senin de batmaların varmış canım, iğnenin etkisi var demek ki vücutta. İnşallah bu batmalar bebeklerimizi oluşturur :dua:

Evet cnm bugun basladi ara ara oluyor dayanilmicak bisey degil ama en azindan igne etkisi dedigin gibi.
Ben ignemi sabah 11:00 de oldum cnm o yuzden sayiyorum o gunude acikcasi :)
İnsallah canım Rabbim bu ayda yüzünüzü guldurur insallah hergun kuran okuyup dua ediyorum hepimize hayirli hhaberlerimizi aliriz insallah artik artik karnimizin sisme zamani geldi :anneadayı::KK200:

Evet cnm bugun basladi ara ara oluyor dayanilmicak bisey degil ama en azindan igne etkisi dedigin gibi.
Ben ignemi sabah 11:00 de oldum cnm o yuzden sayiyorum o gunude acikcasi :)
İnsallah canım Rabbim bu ayda yüzünüzü guldurur insallah hergun kuran okuyup dua ediyorum hepimize hayirli hhaberlerimizi aliriz insallah artik artik karnimizin sisme zamani geldi :anneadayı::KK200:
Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Ben de çok dua ediyorum herkes için, her isteyenin kucağı dolsun bir an önce :KK200:

Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Ben de çok dua ediyorum herkes için, her isteyenin kucağı dolsun bir an önce :KK200:

Yarın progeteron tahlili icin kan vericem orda anlasiliyormus vucudun hamilelegi hazirlandigini yumurtanin catladigu felan bakalim sonuc ne olucak

Yarın progeteron tahlili icin kan vericem orda anlasiliyormus vucudun hamilelegi hazirlandigini yumurtanin catladigu felan bakalim sonuc ne olucak
Evet öyleymiş canım ama benden doktorum istemedi nedense. Adetin 21.günü bakılıyomuş sanırım dimi

kizlar bende durim bu ignenin 14.
gunu bgn

Eklentiler

• 20180807_013254.jpg
    20180807_013254.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 91
Evet normalde 21.gun ama çatlatma ignesinden 1 hafta sonrada bakiliyomus cnm o yüzden yarın yaptircam bakalim. Bazi doktorlar istemiyo aynen
Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım. Aslında iyi bi şey yumurta çatlamış mı kaliteli ovülasyon gerçekleşmiş mi onu öğrenirsin

i

ns oyleyimdir cnm. mujdeli haberi vereyim bende. senin ne zaman bat
Ayy kuzum benim daha çoook. Nasıl sabretcem diye düşünüyorum. 20-21 ağustos bat. Yani gelmez inşallah. Sen de bize biraz belirtilerinden bahseder misin canım rica etsem?

Ya benim kafam karışık çok iğneye göre 14. Gün mü adet olmak gerekiyor

X