Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kilomu :KK43: zaten kiloyla basim belada bakim eger pozitif cikarsa kullanmaya başlarum bende o zaman kizlar hepinize dua ediyorum valla hergun Rabbim kucagimizi saglikli hayirli evlatlarla doldursun
Folik asit kilo aldırmaz canım. Bebeğin beyin gelişimi için kullanmak çok çok önemli. Hatta gebelik isteyen kadınlara en az üç ay önceden başlanması gerektiği söyleniyor. Çünkü annede folik asit eksikliği bebekte Allah korusun zeka geriliğine sebep verebiliyor. Bir hap içerek önlenebilecek bir şeyken ömür boyu vicdan azabı çekmeyelim, ihmal etmemek lazım. Mutlaka ilk fırsatta içmeye başla.

Ben tedavi sürecimde 19ay boyu inofolic combi içtim...

Ya benim kafam karışık çok iğneye göre 14. Gün mü adet olmak gerekiyor
Onun net bi süresi yok galiba canım 17.günde adet olanı da okudum burda. Normal bat a göre hesaplarsak benim de 17.günde falan adet olmam lazım ama geç mi geliyo erken mi geliyo iğneden dolayı bilmiyorum.

go

goguslerim agrio. biraz akntim var. baskada bsi yok birde sicak basio surekli
Daha önce kaybın var mı canım ordan bilirsin anlarsın belki belirtileri. Göğüs ağrısı en nokta atışı belirti oluyo genelde, akıntı da tabi

Folik asit kilo aldırmaz canım. Bebeğin beyin gelişimi için kullanmak çok çok önemli. Hatta gebelik isteyen kadınlara en az üç ay önceden başlanması gerektiği söyleniyor. Çünkü annede folik asit eksikliği bebekte Allah korusun zeka geriliğine sebep verebiliyor. Bir hap içerek önlenebilecek bir şeyken ömür boyu vicdan azabı çekmeyelim, ihmal etmemek lazım. Mutlaka ilk fırsatta içmeye başla.

Ben tedavi sürecimde 19ay boyu inofolic combi içtim...

Her gun düzenli 3 tane hap lullaniyorum bobreklerime zarar vermesin diye üstüne eklemek isyemedim aslinda ama kullanmaya baslamam en iyisi dedigin. Gibi cok teşekkür ederim

Her gun düzenli 3 tane hap lullaniyorum bobreklerime zarar vermesin diye üstüne eklemek isyemedim aslinda ama kullanmaya baslamam en iyisi dedigin. Gibi cok teşekkür ederim
Böbreklerine zarar verecek olsa doktorun vermezdi canım. Ben de bir avuç ilaç içiyordum. Korkma Allahın izniyle bir şey olmaz. İçmemek daha büyük risk hamile kalırsan.

Kizlar benim.telefonumda mi sıkıntı sizde yorum yazarken zorlaniyomusunuz ? Bir musluman cvp yazabilirmi buraya yazi yazarken turceyi katlediyorum resmen cok cok zorla yaziyorum cift cift yaziyo biseyler yapio

hic kaybim yok cnm. ben bu gogus agrisini kistlere yoruyorum.
Malesef benim bi kaybım var ve kısa süreli tecrübe dayanarak söylüyorum göğüs ağrısı en önemli belirtilerden biri kuzum. Zaten senin testte çok belirgin çizgi. Bence kararmsarlığı bırak, bir an önce kan testi yaptır :)

Malesef benim bi kaybım var ve kısa süreli tecrübe dayanarak söylüyorum göğüs ağrısı en önemli belirtilerden biri kuzum. Zaten senin testte çok belirgin çizgi. Bence kararmsarlığı bırak, bir an önce kan testi yaptır :)
kuzum,iste igne olmayaydim kesn giderdim. korkuyorum sonuc negatif cikck die

Bu igneden sonra sicak basmasi bendede oldu valla ignedenmi kaynaklanıyor bilmiyorum
Bana da basıyorlar. Gece hiç uyuyamadım.
kuzum,iste igne olmayaydim kesn giderdim. korkuyorum sonuc negatif cikck die
Doktor bana 12. Günden itibaren kan vericen dedi. Artık bi baktır bence. İğneliyken kaset testlere hiç güvenmiyorum.

Bu igneden sonra sicak basmasi bendede oldu valla ignedenmi kaynaklanıyor bilmiyorum
Bende klomen kullanmaya başladığım günden bugüne kadar hep var aşırı sıcak basması, kesinlikle klomen ve iğnenin etkileri canım. Ayrıca evet yazarken benim de zorlandığım oluyo :)

X