Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar günaydıın, bugün iğnemin 6.günü test neredeyse yok denecek kadar silikleşti. belirti olarak da sadece sol yumurtalık kısmımda ara sıra bir ağrı oluyor bacak bacak üstüne atarsam falan.

6 günde iğne etkisi geçmesi normal mi sizce?

kızlar günaydıın, bugün iğnemin 6.günü test neredeyse yok denecek kadar silikleşti. belirti olarak da sadece sol yumurtalık kısmımda ara sıra bir ağrı oluyor bacak bacak üstüne atarsam falan.

6 günde iğne etkisi geçmesi normal mi sizce?
15 günü bekle bence. 10 günde geçende olabiliyormuş. Hayırlısı olsun hakkında.

Geçmiş olsun,Allah gönlüne göre versin, benim 14 .günü test negatif çıktı, ağladım bugün :KK43:
Çok teşekkür ederim canım benim, Allah hepimizin gönlüne göre versin. Üzme kendini canım biliyorum çok zor ama bi gün gelicek bebişlerimiz. Benim de 12.günüm ama hamile olmadığıma eminim hiç belirtim kalmadı

Çok teşekkür ederim canım benim, Allah hepimizin gönlüne göre versin. Üzme kendini canım biliyorum çok zor ama bi gün gelicek bebişlerimiz. Benim de 12.günüm ama hamile olmadığıma eminim hiç belirtim kalmadı
Amin İnş, teşekkür ederim, hepimizin gönlüne göre versin, sen yarın falan bir test yap varsa az da olsa silik çıkar diye tahmin ediyorum

Ayyy kuzum gözün aydın benimde iğnenin bugün 6. Gunu yarın 7. Gun olcak inşalalh 14. Gun öğrendin heralde hamile oldugunu demi canm ilk belirtilerin neydi kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşalalh
Allah razı olsun canım.11.gün kan verdim 11.91 çıktı 13.gün hem kan değerim 46 ya yükselmiş hem de idrar testinde ikinci çizgi belirgindi.Belirti olarak göğüslerim dolgunlaşıp uçları acıyordu.Hakkında hayırlı olsun inşallah

Amin İnş, teşekkür ederim, hepimizin gönlüne göre versin, sen yarın falan bir test yap varsa az da olsa silik çıkar diye tahmin ediyorum
Varsa çıkar büyük ihtimalle canım ama artık bekliycem gecikme olursa o zaman test yapıcam. 3 gün kaldı bata, ama belirtilerim çok azaldı

selamlar ben de bugün saat 11 de oldum ovitrell , doktor bugun gece 11 dedi, 19 mm imiş yumurta, dün gece de olmuştu bakalım ilk klomen ve iğne denememiz hayırlısı olsun inşallah

• Beğen
Reactions: 10N
Kızlar benim iğnemin 5. Günü evde fazla idrar testi vardı denedim iğne etkisi falan bile pozitif çıkmadı :KK43: daha hiç pozitif olmaz herhalde dimi

choriomon igne yaptiktan sonra agri hissetmeyip ( sadece hafif bas dönmesi ve hafif bulanti arasira ) onun disinda bise olmamasina ragmen hamile kalan varmi ? :KK43:

X