Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaptm canim yazmstm buraya 2 li bi rakam cikti :KK43: gelmsse eger denerm bida ama glck gibi
Hadi ya, umudunu kesme belli olmaz böyle şeyler, benimde 2 gündür şu gibi bir şey geliyor, akıntı değil bildiğin su anlamadım, vajinal jel kullanıyorum bir haftadır yapar mı, neye yormaliyim bilemedim

Hadi ya, umudunu kesme belli olmaz böyle şeyler, benimde 2 gündür şu gibi bir şey geliyor, akıntı değil bildiğin su anlamadım, vajinal jel kullanıyorum bir haftadır yapar mı, neye yormaliyim bilemedim
Jel kullanmadm bilmiyorm ama ondam dolayi olabilir canim. Sari aknti var bende de hayirlisi hepimz icin

Merhaba canım. Öncelikle yaşın kaç acaba? Sormamın sebebi fsh ında bi yükseklik var. Genelde 35-40 yaşından sonra yükselmeye başlar vücutta. O yaşlardan önce bu şekilde yükselirse normal yoldan gebe kalma şansını baya bi düşürüyo malesef. Doktoruna danış, ilaç tedavisi vardır mutlaka. Ayrıca tsh da aslında normal değerler içerisinde ama hamilelerde ve hamile kalmak istryenlerde 2.50 altı olması gerekiyo. Mesele benim de tsh hep 3.80 civarı çıkardı, geçen ay tam 5.01 çıktı. Normal bi kişiye ilaç vermem ama hamilelik düşündüğün için bi süreliğine ilaç vericem dengeleyelim dedi doktorum. Onu da bi danış istersen. Pko yok görünüyo. Biraz fsh sıkıntılı işte. Ama mutlaka kontol altına alınsın, hamile kalmada en önrmli hormon diyebilirim
Canım 29 yaşıma bastım geçen ay ben de gebelik çok istiyorum Ekim ayında bir düştüğüm oldu maalesef inşallah bugün drdan ilaç yazmasını isteyeceğim umarım bir sıkıntı olup bebek süremiz uzatmaz bu durum

Canım 29 yaşıma bastım geçen ay ben de gebelik çok istiyorum Ekim ayında bir düştüğüm oldu maalesef inşallah bugün drdan ilaç yazmasını isteyeceğim umarım bir sıkıntı olup bebek süremiz uzatmaz bu durum
Yaşın gayet genç, yaşa göre birazcık yüksek çıkmış canım fsh ama ilaçla kolay toparlanır diye düşünüyorum. İnşallah Allahım bir an önce hayırlı gebelik, sağlıklı evlat nasip etsin canım

Yaşın gayet genç, yaşa göre birazcık yüksek çıkmış canım fsh ama ilaçla kolay toparlanır diye düşünüyorum. İnşallah Allahım bir an önce hayırlı gebelik, sağlıklı evlat nasip etsin canım
Tatlım çok teşekkür ediyorum inşallah Allah isteyen herkese bir an önce nasip etsin hemen hamiş kalalım

kızlar merhaba bisey sorcam, diger konuya da yazdım ama kaynadı arada :)
şimdi ben klomen kullandım cuma günü de çatlama iğnesi oldum doktor cmt günü için ilişki olsun demişti ayın 6sı oluyor. çatlama iğnesini de 5nde oldum saat 11 gibi. sorum şu ayın 6sında gece yarısı oldu, yani aslında 7sine girmiştik çok büyük problem olur mu sizce?

bende umutlandım canım ama anlamış degılım suan bugun 14.gün sabah test yaptım yıne silik çıktı.
anlamadım hiç birşey .
Aaa o zaman bence yeni dollenmis, 14 gün iğne etkisi kalmaz ki, bence gebesin :)ay ne güzel benim bugün 10 gün, benden de şu gibi sıvı geliyor anlamadım, iyi mi kötü mü

kızlar merhaba bisey sorcam, diger konuya da yazdım ama kaynadı arada :)
şimdi ben klomen kullandım cuma günü de çatlama iğnesi oldum doktor cmt günü için ilişki olsun demişti ayın 6sı oluyor. çatlama iğnesini de 5nde oldum saat 11 gibi. sorum şu ayın 6sında gece yarısı oldu, yani aslında 7sine girmiştik çok büyük problem olur mu sizce?
Yol takma sen olmaz, zaten yumurta yaklaşık 36 saat sonra catliyormus , bana igneyi vuruldugum gün ilişkiye gir bide 36 saat sonra demişti, zaten sperm ler 3 gün vücutta kalabiliyormus

Yol takma sen olmaz, zaten yumurta yaklaşık 36 saat sonra catliyormus , bana igneyi vuruldugum gün ilişkiye gir bide 36 saat sonra demişti, zaten sperm ler 3 gün vücutta kalabiliyormus

36 saat sonra da oldu inşallah ya heyecan dorukta bakalımm

X