Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende takvimim diye program kullaniyorum onda yumurrlama donemiyaziyodu dur bi test yapim dedim oyle denk geldi :) insallah umudumuz tukendigi anda bize umut olurlar :)
Amin canım, inşallah güzel sürprizler yaşarız hepimiz

Bir vakti var canm demek ki.dua et bol bol bak ben 15 yıldr adet oluyorum pkoluyum ilk kez geçen ay iki kere adet oldum onda da yumurtam gelişti 7 ay sonra rabbim isteynce oluyo
Cnm öncelikle hayrlı olsun gebeliğin iki kere adet oldum yumurta gelişti demişsin de ben de bu ay ilk defa ikinci adetimi oldum yani ilk adet 25 agustostu şimdide 9 eylülde leke geldi ve kanama başladı doktora gittim kötü bişe yok dedi ama neden olduğunu sölemedi yumurta mı gelişiyo acaba iyi bişey mi ki

Selam kizlar malum benim ogluş okula basladi 2 gündür alisveris git gel kendimi unuttum.2gündur sogan suyu iciyorum bugun ignenin 18günü hala regl olmadim...bu sabah yine test aldim erken gebelik testi..cok sacma ama pozitif olmiyacagini bile bile insan ufacicik bir umuda baglaniyor...

Selam kizlar malum benim ogluş okula basladi 2 gündür alisveris git gel kendimi unuttum.2gündur sogan suyu iciyorum bugun ignenin 18günü hala regl olmadim...bu sabah yine test aldim erken gebelik testi..cok sacma ama pozitif olmiyacagini bile bile insan ufacicik bir umuda baglaniyor...

İyi biraz kafan dağıldıysa :)) ama senin yerinde ben olsam ben de yapardım bi umutla napalım bizler böyleyiz işte :)

Merhaba canıım :) bak ne güzel oğluşunla uğraşırken biraz kafan dağılıyodur. Gebelik olmadığına göre bugün yarın adet olursun canım. Devam ediceksin dimi klomene?

Merhaba canıım :) bak ne güzel oğluşunla uğraşırken biraz kafan dağılıyodur. Gebelik olmadığına göre bugün yarın adet olursun canım. Devam ediceksin dimi klomene?

Bilmiyorumki bitanem regl nin 3 gunü doktora gidicem bakalim doktor ne soyliyecek.belki doktor rahim filmi ceker ya da asilama yapar belkide eşimden test ister

Bilmiyorumki bitanem regl nin 3 gunü doktora gidicem bakalim doktor ne soyliyecek.belki doktor rahim filmi ceker ya da asilama yapar belkide eşimden test ister
Doktorunun önerilerine göre karar verirsin o zaman canımcım. Ama ben klomen kullan derim en az 1 ay

X