Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah cnm heipimisin :KK43: eske her ay kullansak 1 ay bos gecmese adetim gelsede bir an once gitsem doktora :KK43:
Aslında her ay kullanılıyo canım, ben araya bayram girdiği için gidemedim doktora, çok ters zamana denk geldiği için kullanamadım bu ay. Senin doktorun mu kullandırmadı?

Kizlar bugun 5.gün 50li test siparis etmistim gelmedi bende iptal ettim.en iyisi oldi galiba.geçen ayda 13 14 de test yapmistim.18.gunde regl oldum.18.gün gecene kadar test yapmicam .

Kizlar bugun 5.gün 50li test siparis etmistim gelmedi bende iptal ettim.en iyisi oldi galiba.geçen ayda 13 14 de test yapmistim.18.gunde regl oldum.18.gün gecene kadar test yapmicam .insanin psikolojisi daha cok bozuluyor.ama itiraf ediyim olsa günde 3 kere yapicam test.

Kizlar bugun 5.gün 50li test siparis etmistim gelmedi bende iptal ettim.en iyisi oldi galiba.geçen ayda 13 14 de test yapmistim.18.gunde regl oldum.18.gün gecene kadar test yapmicam .
Zaten en iyisi adet gecikmesini beklemek ama dayanamıyoruz işte kuzum. Hiç dayanamazsan 15.gün falan yap

Evet belki dayamazsan yaparim canim.günler gecmiyor...bu belirsizlik beni sinir ediyor
Evet hiç geçmiyo zaman. Ben daha yumurtlama günlerimdeyim, bakalım iyi değerlendirmeye çalışıyoruz ama yumurta ne alemde onu bilmiyoruz tabi. Daha 16-17 gün nasıl bekliycem bakalım

Evet hiç geçmiyo zaman. Ben daha yumurtlama günlerimdeyim, bakalım iyi değerlendirmeye çalışıyoruz ama yumurta ne alemde onu bilmiyoruz tabi. Daha 16-17 gün nasıl bekliycem bakalım

Sen bari bu ay kacirma firsati. Her anı degerlendir. :) biz gripti fazla mesaiydi yatili misafirdi derken degerlendiremedik pek... doktorda rahim filmi cekelim diyince heves kalmadi.normalden uzun surdü ultrasonla muayene...hatta asistaninada not yazdirdi bu hastaya muhakkak yapilsin diye.muhakkak bir terslik gordu.hatta catlama ignesini yapsakmi yapmasakmi diye düsündü.neyse bu ayda çatlatalim bakslim dedi.ama kismet iste.

Sen bari bu ay kacirma firsati. Her anı degerlendir. :) biz gripti fazla mesaiydi yatili misafirdi derken degerlendiremedik pek... doktorda rahim filmi cekelim diyince heves kalmadi.normalden uzun surdü ultrasonla muayene...hatta asistaninada not yazdirdi bu hastaya muhakkak yapilsin diye.muhakkak bir terslik gordu.hatta catlama ignesini yapsakmi yapmasakmi diye düsündü.neyse bu ayda çatlatalim bakslim dedi.ama kismet iste.
Değerlendirmeye çalışıyoruz canım, annemlerde yurtdışından misafir var bu aralar her akşam annemlerden gecenin bi köründe eve geliyoruz geç saatte yorgun halde bile çalışmalara devam :) canım bence bi sorun gördüğü için değil bi süredir bebek istediğin için rahim filmini de görmek istemiştir, bence mantıklı bi şey yani

Değerlendirmeye çalışıyoruz canım, annemlerde yurtdışından misafir var bu aralar her akşam annemlerden gecenin bi köründe eve geliyoruz geç saatte yorgun halde bile çalışmalara devam :) canım bence bi sorun gördüğü için değil bi süredir bebek istediğin için rahim filmini de görmek istemiştir, bence mantıklı bi şey yani

Insallah bakalim bu ayin 11 inde dananin kuyruğu kopar :)

kızlar benim yumurtalar çatlamamış. Kiste dönüşmüşler. bu ay ara verelim dedi doktorum. regl olursan 3. gün gel dedi.
Regl olmadın mı? Kist belirtilerin oldu mu ? Ben adet oldum ama normale göre çok az ve kısa sürdü, ben de mi doktora gitsem acaba?

Ya doktorda adetin gecikince gel dedi gecikmezse dedim inofolik alıp öyle dene bikaç ay dedi klomeni ikinciye kullandırmak istemedi yani . Vajinal muayeneden de nefret ettiğim için gidesim yok ama korkuyorum kist varsa diye. Pff mecbur gidicem galiba

X