Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Orasi Oyle tabi hayirlisi olsun hakkimizda.

Benim dosyam var cnm genelde kase olunca kagitti izin veriyolar.

Kizlar ya doktoruk yokmus yarin orda :KK43: cok uzgunum

Olsun 12.gunde gec degil.mesela benim 9.gunde 10mm di 14.gunde yeni 20mm olnustu.eger seninde saglikli gelisiyorsa ikisinin arasinda birsey olur.merak etme

Olsun 12.gunde gec degil.mesela benim 9.gunde 10mm di 14.gunde yeni 20mm olnustu.eger seninde saglikli gelisiyorsa ikisinin arasinda birsey olur.merak etme

Persembe tatilya cnm ama neyse buldum baska baska doktor en azından gidim bi baksinlar oda pko olanlara bakiyo yarin 15:40 a aldimarandevu şansıma inşallah hayirli haberler veririm

Persembe tatilya cnm ama neyse buldum baska baska doktor en azından gidim bi baksinlar oda pko olanlara bakiyo yarin 15:40 a aldimarandevu şansıma inşallah hayirli haberler veririm

Hadi hayirlisi bakalım...benimde igneden sonraki 3.günüm.

İnsallab eylul ayi hepimiz icin bebis ayi olur. Kasimda esimle evliligimizin 2.senesi doluyo bebis bebis hediyesi vermek istiyorum ama iste :KK43: insallah bu ignede basarili olursun cnm kac yumurtan vardi kac mm di

2tane vardi canim 20mn ve 15mm kücük olan gelismez artik dedi.gecen ayda tek yumurta oldu tutmadi.tek yumurta var anlayacagin oyüzden pek umutlu degilim.yinede nasip.

Benim regl tarihim 11 eylul bu ayda olmazsa rahim filmi cekilip asilama deniyecegim 1 kez oda olmazsa tedaviyi birakacagim.

Cnm rahim filmi adetin kacinci gunu cekiliyor ki ?
Bence oyle dusunme sen istanbulun neresinde oturuyorsun cnm ? Tedaviyi birakma butcen varsa tup bebek dene bence cnm

Rahim filmi ile ilgili hic bilgim yok.nasil oluyor nezaman oluyor...4yasinda bir oglum var olmazsa zorlamiyacagim tup bebegi duşünmüyorum.hic cocugum olmasaydi belki düsunürdüm.gerci bilmiyorum zaman ne göstericek.bizim istememizle olmuyor malesef doktor karar veriyor tedavi sürecine..

Rahim filmi ile ilgili hic bilgim yok.nasil oluyor nezaman oluyor...4yasinda bir oglum var olmazsa zorlamiyacagim tup bebegi duşünmüyorum.hic cocugum olmasaydi belki düsunürdüm.gerci bilmiyorum zaman ne göstericek.bizim istememizle olmuyor malesef doktor karar veriyor tedavi sürecine..

İstanbulda nerdesin cnm ben Ümraniye deyim devlet hastanesine gidiyorum benim hic hic cocuguk yok bu klomenle basarili olamazsam direk tup bebek dusunyyorum pendik yuzyil hastanesi iyi bu konuda olmadi orayi denicem

Eyupteyim
İstanbulda nerdesin cnm ben Ümraniye deyim devlet hastanesine gidiyorum benim hic hic cocuguk yok bu klomenle basarili olamazsam direk tup bebek dusunyyorum pendik yuzyil hastanesi iyi bu konuda olmadi orayi d

Eyupteyim

Biz 3 kardesiz annem hepinize çatlatma igneleriyle hamile kalmis kardesime catlatmanin 5.ayinda hamile kalmisti ablama 4.ayinda bana 6.ayinda hamile kalmış o yuzden tedaviyi birakma cnm

Biz 3 kardesiz annem hepinize çatlatma igneleriyle hamile kalmis kardesime catlatmanin 5.ayinda hamile kalmisti ablama 4.ayinda bana 6.ayinda hamile kalmış o yuzden tedaviyi birakma cnm

Valla annelerin hakki ödenmez ama seninkinin yeri bir baska olmali.kadincagiz resmen mücadele etmiş. Masallahh annecine..

Evet cnm bende annemden devr aldim bunu galiba :) keskeannem gibi sansli olsamda asilama tup bebek gerek kalmadan igneyle kalsam. Senin ilk cocuk kendiligindenmi oldu cnm
Kuzum zaten doktor dün bana da dedi yaşın fazla değil bi sorun da yok o yüzden klomen ve çatlatmaya 5-6 ay devam edelim, mutlaka birinde tutcak dedi. Genelde zaten klomeni 3.kullanımdan sonra olumlu sonuç alıyoruz dedi

Kızlar acil cevap lazım azönce test yaptım normal idrar testi idrarı koyar koymaz 2.çizgi çıktı ama predictör earlyde hiçbişey çıkmadı.Ne diyorsunuz sevinsemmii bilemedim.

Evet cnm bende annemden devr aldim bunu galiba :) keskeannem gibi sansli olsamda asilama tup bebek gerek kalmadan igneyle kalsam. Senin ilk cocuk kendiligindenmi oldu cnm

Evet canim doktor infertilite demisti.10haftalikken adet düzensizligi icin doktora gittigimde ögrendim.

X