Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bunda çizgiyi ben gayet rahat görüyorum zorlanmadan. Çok ümitlendirmiyim ama sen umut vaad ediyosun şu an :) çünkü ben geçen ay 13.gün test yaptım tamamen negatifti. Bi daha test yapmamıştım ve adet olmuştum 17.gün

Gecen ay bende 13.gün negarifi gormustum.

cnm naptin katibe ben. hayirli hsberler olsn ins
Ah kuzucum ben adet oldum bitti bile, 2 güne yumurtlama dönemim başlıyo. Ovulasyon testi aldım, bayramdan dolayı doktora gidemedim hiçbir şey kullanmıyorum yani bu ay. Bitkisel şeyler yapıyorum. Bakalım nasip artık. Sen neler yapıyosun

Ah kuzucum ben adet oldum bitti bile, 2 güne yumurtlama dönemim başlıyo. Ovulasyon testi aldım, bayramdan dolayı doktora gidemedim hiçbir şey kullanmıyorum yani bu ay. Bitkisel şeyler yapıyorum. Bakalım nasip artık. Sen neler yapıyosun
cnm bende kayinvalide de ankaradaym. tel cekmio buralarda. kayinvalide cekioz. bende hic birlikte olmadm esimle. umutlar etlule kaldi. nasip demekki eylulu beklicz

cnm bende kayinvalide de ankaradaym. tel cekmio buralarda. kayinvalide cekioz. bende hic birlikte olmadm esimle. umutlar etlule kaldi. nasip demekki eylulu beklicz
İşte denk gelmedi mi gelmiyo ne kadar istesen de, ben de bu ay çok üzüldüm bayramdan dolayı doktora gidemediğim için ama her şeyde vardır bir hayır diyorum napalım

İşte denk gelmedi mi gelmiyo ne kadar istesen de, ben de bu ay çok üzüldüm bayramdan dolayı doktora gidemediğim için ama her şeyde vardır bir hayır diyorum napalım
aynen kuzum. benide dun aradilar eylul ilk kanama gunu goruselim tekrar tedaviye baslicz dediler. ayaklarim geriye geriye gidio

Dün cogul gebelikler formunda bir arkadasin yazisini okudum 1 ay klimen kullanmis sonra 1 ay kullanamamis suan ikizlere hamileymiş.bendemi ara verseydim ne. :) gerci ikiz fikride pek sicak gelmiyor.insallah senin olur.

Dün cogul gebelikler formunda bir arkadasin yazisini okudum 1 ay klimen kullanmis sonra 1 ay kullanamamis suan ikizlere hamileymiş.bendemi ara verseydim ne. :) gerci ikiz fikride pek sicak gelmiyor.insallah senin olur.
Valla bana çok sıcak geliyo ama keşke olsa canımcım. Ben de bi kaç yerde denk geldim klomenden sonra hamile kalana ama o biraz şans işi herhalde. İnşallah hepimiz hamile kalırız artık bu ay

Fazla zorlamamak lazim bende bu ayı bos gecmemek icin yirttim kendimi... nasipte varsa oluyor

X