Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle tabi canım bu ay çok stres yaptım ilk tedavi olunca kendime hobi bulcam
Geçen ay benim de ilk klomen deneyimimdi, hep olur gözüyle baktım herhalde, sonra çok üzülmüştüm. Şimdi regl oldum bitti, kafam bu ay rahat gibi üstünde durmuyorum çok. Zaten klomen falan da kullanmadım olursa olur nasip

Geçen ay benim de ilk klomen deneyimimdi, hep olur gözüyle baktım herhalde, sonra çok üzülmüştüm. Şimdi regl oldum bitti, kafam bu ay rahat gibi üstünde durmuyorum çok. Zaten klomen falan da kullanmadım olursa olur nasip
Aynen canım hayırlısı bakalım Allah inşallah hepimize nasip eder

11 gayet güzel canım, 25 e kadar normali. Benim mayısta 41 di, doktor kürtajdan sonra süt hormonun yüksek kalmış olabilir dedi. Tabi çok yüksek olmasa da hamileliği zorlaştıran bi şeymiş. 2 tablet dostinexle anında 11 e düştü. Şimdi normal. Seninki de normal yani canım

Sagol canim bana daha once bu tahliller yapilmamisti.aydinlattin :)

kızlar gayet güzel artan ve geçen çarşamba 1983 olan değerim düşüşe geçti. 2. kez kimyasal gebelik geçiriyorum...

Yaaaa canin cok gecmis olsun.sakın üzülme.bunlarda bizim sınavımız. Güzel Allah im tez zamanda güldürsün yüzünü. Amin

Amin canım çok yoruldum bu kadar yükseldikten sonra kimyasal olmaz diye düşünüyordum artık.

Hepimiz ayni anda hamile kalicaz insallah.birlikte hamilelik takvimi takip edicez.bulantilardan şikayet edicez.kafani topatla gez dolaş ...

Hepimiz ayni anda hamile kalicaz insallah.birlikte hamilelik takvimi takip edicez.bulantilardan şikayet edicez.kafani topatla gez dolaş ...
bir de herkese söyledik yakınlara. şimdi bir de onlara açıklama yap. inşallah öyle olur canım bundan sonra 2 3 hafta geçmeyene kadar test yok...

bir de herkese söyledik yakınlara. şimdi bir de onlara açıklama yap. inşallah öyle olur canım bundan sonra 2 3 hafta geçmeyene kadar test yok...

Bende daha once ayni seyi yasadim. Birkac kiside moralimi bozdu takma kafana...bende tedavi oldugumu bile soylwmedim kimseye.sorana seneye dusünüyoruz diyorum.hatta esimin bile haberi yok...hamile kalip 8 haftalik olmadan söylemicem

X