Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba benim pazartesi catlatma ignesi olmam lazim eger yarin yumurtam kendiliginden catlarsa bile bu igneyi vurunayim mi?
Merhaba canım. Yumurtan çok değilse ve kendiliğinden çatladıysa iğne yapmıyo doktor diye biliyorum. Yumurta sayın fazlaysa kiste dönüşmemeleri için çatlatma yapabilir

Amin canım gidicem inşallah iyice sinirlerim bozuldu artık

Doktora sogan suyunuda sor canim.belki daha kolay sokülür.ben negatifi ogrenir ogrenmez icmeye basladin 2.gun regl oldum 3gunde regl gunlerimde ictim biraktim.normal adetim az az olurdu.bu sefer sakir sakir döküldü resmen ama cok rahatladim ciğer gibi parcalar döktüm

Bakalim bu ay nasil olcak rahim tertemiz olmus dedi. 1 yumurta var.dun azbir agri ve akinti oldu.1gun degerlendirdik esimin gribi gecti simdide is dolayisiyla evde degil.gerci nasip meselesi 3 4 olgun yumurta ilede tutmayinca tutmuyor.bu ayda ümidim yok.

20180826_114633.jpg

Kızlar sanki bi çizgi var heyecanlandm ilk dk yoktu 13.g0n bugün

Kızlar günaydın hepinize ben hala adet olmadım tam 9 gün oldu geçen pazardan beri kahverenegi akıntım var hayatımda ilk defa böyle birşey yaşıyorum:KK43:
Canım daha fazla uzatma doktora git bence. Bu şekilde yumurtlama da olmuyodur hamile kalman ertelenmiş oluyo, uzamasın bence artık süre

Günaydın hepinizin hayırlı haberler aldığı bir gün olur inşallah Allah bebek isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda :KK200:
Amiin canım inşallah Rabbim tüm isteyenlere bir an önce nasip etsin. Senin bebişin nasıl :) keseyi bebeği gördünüz mü

Bakalim bu ay nasil olcak rahim tertemiz olmus dedi. 1 yumurta var.dun azbir agri ve akinti oldu.1gun degerlendirdik esimin gribi gecti simdide is dolayisiyla evde degil.gerci nasip meselesi 3 4 olgun yumurta ilede tutmayinca tutmuyor.bu ayda ümidim yok.
Sen umudunu yitirme canım, sadece bir ilişkiyle hamile kalıyo çoğu kişi, nasip meselesi işte biraz

Eki Görüntüle 2182369
Kızlar sanki bi çizgi var heyecanlandm ilk dk yoktu 13.g0n bugün
Kuzum bunda çizgiyi ben gayet rahat görüyorum zorlanmadan. Çok ümitlendirmiyim ama sen umut vaad ediyosun şu an :) çünkü ben geçen ay 13.gün test yaptım tamamen negatifti. Bi daha test yapmamıştım ve adet olmuştum 17.gün

X