Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen umutsuzluğa kapılma canım benim. Birkaç ilişki olsun o bile yeter, iyi kötü değerlendirmeye çalışın

adamin gozleri pörtlemiş. :) Gripken sperm kalitesi yüzde 70 azaliyormuş tutsada cogunda düşük oluyormuş.amannn napalim saglik olsun olursa olur... verende Allah alanda Allah vermiyorsa vardir bir nedeni dimi.iyi düşüneceksin her konudaki mükafatinı alasın...

Sıcak havadan dolayı baş ağrın olmuştur, burun kanaması da ondan olmuş olabilir canım. Devam eden bi kanama ya da halsizlik falan yoksa sorun yoktur bence
Valla olabilir canım sadece ani baş dönmelerim falan oluyo gerçi o benim normal hallerim kansız olunca, afedersin balgam çıkardım o bile kandı yani

Valla olabilir canım sadece ani baş dönmelerim falan oluyo gerçi o benim normal hallerim kansız olunca, afedersin balgam çıkardım o bile kandı yani

Ben hamileligimin 10.haftasinda betona düştüm agzim burnum kaşimin altindaki kemikler kirilmisti.simdi sicak havalarda basim agriyinca burnum kanar.seninde kirik falan olduysa sicak hava tetikliyor

adamin gozleri pörtlemiş. :) Gripken sperm kalitesi yüzde 70 azaliyormuş tutsada cogunda düşük oluyormuş.amannn napalim saglik olsun olursa olur... verende Allah alanda Allah vermiyorsa vardir bir nedeni dimi.iyi düşüneceksin her konudaki mükafatinı alasın...
Aynen öyle iyi düşünüceksin iyi biri olcaksın mükafatı vardır elbette. Sadece biraz sabır, her şeyin hayırlısı olsun

Rabbim duysun sesini. :) başkasının sizin için ettiği dua, kendiniz için ettiğinizden daha hayırlı derler. :KK66: test yapmadım zor ama beklemeyi tercih ediyorum. hayırlısı...
Amiin inşallah hepimizin sesini duysun Rabbim. O yüzden herkese dua etmeyi tercih ediyorum, kimin duasının kabul olacağı belli olmaz, biri bile evlat hasretini dindirdi mi mutlu oluyoruz ne güzel :) zor oluyo ama bekle bence de

Herkese hayırlı bayramlar. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine rabbimm bizlere gönlümüzden geçeni ver ya rabbim :anneadayı:
Amiiin Allah razı olsun canım, inşallah Rabbim bir an önce yüzümü güldürsün sağlıklı bebişler versin bize. Erken canım, daha iğnenin etkisi bile geçmemiştir büyük ihtimalle

Mrb.kızlar sonunda cumayı getirdim.yarin kontrolüm var bakalim varmi bir gelisme.ama bende hicbir degisiklik yok.ne akinti ne ağrı...rabbim hayirlisini versin hepimize.

Mrb.kızlar sonunda cumayı getirdim.yarin kontrolüm var bakalim varmi bir gelisme.ama bende hicbir degisiklik yok.ne akinti ne ağrı...rabbim hayirlisini versin hepimize.
Öyle düşünme canım, bence bu kez uygun boyuttalar yumurtalar, çatlatma iğneni de tam zamanında olursun ve bebiş tutar inşallah canım. Ben de pazartesi gidicem bakalım doktora, klomen kullanmadım yumurtalarım nasıl, nasıl bi yol izliyim onu konuşup muayene olurum

Öyle düşünme canım, bence bu kez uygun boyuttalar yumurtalar, çatlatma iğneni de tam zamanında olursun ve bebiş tutar inşallah canım. Ben de pazartesi gidicem bakalım doktora, klomen kullanmadım yumurtalarım nasıl, nasıl bi yol izliyim onu konuşup muayene olurum

Klomenin etkisi bir sonraki ayda devam ediyormus.oyüzden çoğu doktor üstüste kullandirmiyor.bazi forumlardada ara verilen dönemde hamile kalanlari okudum.sen yine klomeni kullanmis gibi hazirligini yap :) . Insallah ikimizde 2018 i hamile olarak bitiririz.

Klomenin etkisi bir sonraki ayda devam ediyormus.oyüzden çoğu doktor üstüste kullandirmiyor.bazi forumlardada ara verilen dönemde hamile kalanlari okudum.sen yine klomeni kullanmis gibi hazirligini yap :) . Insallah ikimizde 2018 i hamile olarak bitiririz.
Ben de denk geldim klomeni kullanmayı bırakıp hamile kalanlara ama bakalım nolucak. Amin inşallah hayırlısıyla hemen bu ay hamile kalırız inşallah kuzucum

X