Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilgilenemedim kaç gündür babaannem vefat etti memleketteyim. Yeni hamişimiz var mı?
Hayırlı bayramlar bu arada

Saolun Kızlar bu arada başınız sağolsun.Lekelenmeler gelip gitti yine ama bir türlü sökülemiyorum

Fazla takma streste geciktiriyor.sogan suyunu denesene.bende sanirim 18.gündü regl oldum sogan suyuyla...simdiye kadar nezaman muayene olsam doktor kist var derdi.zaten pko luyum.bu muayenede tertemiz hepsi temizlenmis dedi.

Kızlar merhaba dün giremedim buralara, nasılsınız? p a t u l i p a t u l i canım başınız sağ olsun çok üzüldüm. B biryusufcukmasali senin de sonucun negatifmiş canım ya, ben umutlanmaya başlamıştım hamilesin diye. Ama hakkımızda hayırlısı olsun tabi, sen ihmal etme bi doktora git artık. Soğan suyu da gerçekten hem adeti söktürür hem kistleri yok eder deneyebilirsin

Kızlar merhaba dün giremedim buralara, nasılsınız? p a t u l i p a t u l i canım başınız sağ olsun çok üzüldüm. B biryusufcukmasali senin de sonucun negatifmiş canım ya, ben umutlanmaya başlamıştım hamilesin diye. Ama hakkımızda hayırlısı olsun tabi, sen ihmal etme bi doktora git artık. Soğan suyu da gerçekten hem adeti söktürür hem kistleri yok eder deneyebilirsin
Şuan şehir dışındayım dönünceye kadar olmazsam gideceğim artık

Tünaydın kızlar benimde eşim çok ağır grip oldu... tamda çatlama zamaninda... ben bu ayda sıramı sagdim.

Ben de dün test yaptım negatif. Sonradan çok ince belirsiz bir çizgi gördüm gibi ama emin olamadım, test bozulmuş sabah. Bugün 14. Gün adet olmayı bekliyorum
Benimde 16 gün oldu iğneden sonra son beş gündür inanılmaz agrıyo karnım adet olcam büyük ihtimalle test falan yapmıycam zaten bebek varsa da vardır on gün gecikmeden test yapmak yokk bana

Benim baş agrım çok var sabah uyandım grip oldum burnum akıyo dedim dokundum akmasın diye burnuma bi baktım kan apar topar kalktım yataktan biraz aktı bitti hemen hayr olur inşallah agrıyo diye mi aktı acaba

Benim baş agrım çok var sabah uyandım grip oldum burnum akıyo dedim dokundum akmasın diye burnuma bi baktım kan apar topar kalktım yataktan biraz aktı bitti hemen hayr olur inşallah agrıyo diye mi aktı acaba
Sıcak havadan dolayı baş ağrın olmuştur, burun kanaması da ondan olmuş olabilir canım. Devam eden bi kanama ya da halsizlik falan yoksa sorun yoktur bence

X