Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aklımı kaçırıyom kızlar :KK31:

Eklentiler

• 892686DA-4E26-4846-8814-15BA6FD2CDCD.jpeg
    892686DA-4E26-4846-8814-15BA6FD2CDCD.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 100
Canım kan versen en azından var ya da yok göreceksin aklın rahat edecek... Bu belirsizlik daha zor..

Saglik ocagina falan bi kan versen keske canim

:KK43: buradaki sağlık ocağı beni deli ediyor bi ara yine kan verdim sonucu elime vermedi kalas doktor bi de karşıma geçmiş herşey yolunda diyo dedim nasıl yani gebelik yok dedi değerimi bile söylemedi hastaneye de yalnız gidemem :/

15. Günüm canım :KK12:

Ben 15.gün idrarda negatifi görüpte reglisi gecikince kanda pozitifi gördügünü belirten çok yorum okudum.bence acilen kan testi yaptir netleşsin.olmadiysada bir sonraki aya hazirlik yaparsin.çünkü inanki bu stres yüzünden olacagi varsada olmaz.evde test bulundurma.rabbim gonlüne göre versin

:KK43: buradaki sağlık ocağı beni deli ediyor bi ara yine kan verdim sonucu elime vermedi kalas doktor bi de karşıma geçmiş herşey yolunda diyo dedim nasıl yani gebelik yok dedi değerimi bile söylemedi hastaneye de yalnız gidemem :/
Sağlık ocağına verilen kanın sonucu e nabızda görünüyor canım. Kimseyle uğraşmana gerek yok, direkt internetten aç öğren

Sağlık ocağına verilen kanın sonucu e nabızda görünüyor canım. Kimseyle uğraşmana gerek yok, direkt internetten aç öğren
O da ayrı problem canım sisteme düşmüyo o sağlık ocağında yaptırdığım şey. sağlık bakanlığı ile görüşüp sorunu bildirdim onlar da sağlık ocağının laboratuvarı sisteme girmediği için gözükmüyo e nabızda beklemeye devam etcem

Günaydin kizlar bu arada dün birsey sormustum.klomeni içtiginiz günlerde akıntiniz oldumu .
Günaydın canıım :) Benim klomen kullanırken akıntım oldu canım, yoğun kıvamlı akıntım oldu hep. İğneden sonra da sulu kıvamlı olmaya başladı

Gunaydin kizlar aklim cok karisik dun sabah iliskkde leke oldu peceteye silince geliyordu korktum sonra gecti gece 2 damla yine olmus ve sabah peceteye silince simdi hala var adetim 25 agustos korktum ya ne bu simdi yerlesmemi desem yoksa vardida iliski zararmi verdi desem hafif bel agrimda var cok degil :110: bu ay igneli.tedavi oldum yumurta catladi doktor bu aydan umutluydu insallah allahim:110::dua:
Yerleşme olabilme ihtimali var canım anlatmana bakılırsa. Adet değil gibi, çok az ve leke şeklinde diyosun

O da ayrı problem canım sisteme düşmüyo o sağlık ocağında yaptırdığım şey. sağlık bakanlığı ile görüşüp sorunu bildirdim onlar da sağlık ocağının laboratuvarı sisteme girmediği için gözükmüyo e nabızda beklemeye devam etcem
Baya sorunlu bir sağlık ocağıymış canım...

X