Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canlarım ultrasona girdim dış gebelik gözükmedi çok şükür. Beta ve Progesteron düşmeye başlamış bugün kendiliğinden. Gittiğim doktorlar zaten prof ve uzman çok şükür çok güvende hissediyorum kendimi, değer düşmeye başladığı için kendiliğinden kanama ile atılmasını bekleyelim cumaya kadar. Ancak yine de olmazsa müdahale edelim ama ilk öncelik kanama bekleyelim( deger düşmeye başladığı için) dediler.
Evet kendiliginden desteksiz gebe kalabilmem çok güzelmiş, bunu gördüm ama ilk günler değer artsın diye dua ediyordum son günlerde sağlıksız madem düşsün bi an once demeye başladım. Neye dua ettiğimizden çok hayırlısını dilemek ne demekmiş bi kere daha gördüm, Rabbimin sınavı
Bi tamamen sifirlansin sonrasi icin hsg ve kontroller olacaktir zaten. Çok teşekkür ederim kuzular ilginiz için,iyiki varsınız

Yaaa öylemi diyosunuz ben bu sefer neden emin olamiyorum kan testine bile gidesim yok negatif cikar diye 2 yildir umut etmemeye alistim hala ondanmi testlere bakiyorum yok canim olamaz diyorum
Yani bende seni umutandirmak istemem tabiki aa ben oyle gordum ve hissettim insallah bebisin seninledir bence kan testi yaptirmalisin acilenn

Yani bende seni umutandirmak istemem tabiki aa ben oyle gordum ve hissettim insallah bebisin seninledir bence kan testi yaptirmalisin acilenn
4 gün kala erken olmazmi ki kac cikar tahmini ay busefer ben bi tuhafim , oglumu 2 gün kala ögrendim burada okuyordum hep erken ögrebeblerin yazdiklarini nasil haklilarmis yarin sabahta test yapim olmazsa öglen kan veririm ama ovulasyon silik cikiy8 bu normalmiki ? Oglumda adete 1 kala pikti ovu.test Agzin bal yesinnnnn insallahhhhhhhh

O zaman bir kac gun daha mi beklesen acaba ya bende emin olamadim simdi

Kızlaar ben aylaaardır hiç dr a girmiyordum ya bugün adetimin 3. Günüydü dr a gittim ve gonal f 450 verdi. Bugün ilk iğnemi göbekten yaptık ctesi kontrole çağırdı. Duruma göre aşılama yapılacak. Tüp bebek öncesi bir deneyelim dedik. Annem ve eşim dışında bu sefer dr a gittiğimi bile kimseye söylemedim söylemicem. Ama sizle paylaşmasam olmazdı. Nolur bana dua edin çok ihtiyacım var

Oh şükür canım en azından dış gebelik değil ve dediğin gibi kendiliğinden gebe kalabiliyorsun inşallah bundan sonra ki sağlıklı olur kucağına alırsın canım bende dış gebelik geçirdiğimde senşn gibi düşünüyordum gerçekten neye dua ettiğin çok önemli bende değer artsın dedim bebek olsun dedim sonra düşsün ve ben atabiliyim diye dua ettim. İnşallah sağlıklı gebelikler de görüşürüz

İnşallah kuzum benim, Allah kimseye yaşatmasın sağlıksız gebelik, dermansız dert

Canim takip ediyordum seni çok sevindim en kısa sürede sağlıkla bebişine kavuşmanı diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…