Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
devam eden hasta olduğum için randevu verilecekmiş her hâlükârda yoksa iyice stres olurdum canım. shlls ve archi doğum yaptılar şükür. Rabbim kolaylık versin sana da
Amin hepimize Allah kolaylik versin canim en yakin zamanda sende güzel haberleri alirsin insallah Rabbim cok bekletmesin

Değerin kaçtı kuzum, çok yüksek miydi? Cok illet birseymis gercekten. Rabbimin bir bildiği vardır verdi başımıza ne diyelim
canm bnm seni kürtaj yapmalarına gerek yok ki daha kese bile oluşmamış birşey neden kürtaj yapacaklar bn kendm düşürdüm bu kimyasal gebelik bnce dış gebelik değil bnm gibi olmşsun aynı bnm 10 gün snra kanamam başladı ve tam 20 gün sürdü düşürmem değerimi daha snra dktora gttm tertemizdi hiç brsey kalmamıştı başka bi doktordan da görüş almanı tavsiye edermmm ayrıca kuzum çok üzüldm ama bi yandan da sevndm bi tık ilerleme yapmışsın en azndn hamile kaldın bu bile süper bsy saglıksızmış demekki tutunamadı ama emnim allahın izni ile en kısa zmnda bebişin sana gelecek

Konuştuk, yarin kurtaj olacağım sonuca gore deger düşmez ise igneye başlayacağız dış gebelik ise
Canım bende dış gebelik geçirdim değerlerim senin gibi düzensiz arttı ama kürtaj falan enden anlayamadım. hatta benim değerim 1000 lere çıktı ondan sonra iğne ile sonlandırıldı ve tek doz iğne yetti. kürtaj dediğin buysa tamam ama diğer türlü kürtaj vs çok saçma başka yere git ve durumu anlat. zor bir süreç ben eylülde kaldım kasım başında değerim sıfırlandı tamamen. sonrasında da mümkünse hsg çektir bende tıkanıklık çıktı çünkü.

merhaba tatlım bizler iyiyiz büyümeye devm ediyoruz çok şükür sn nasılsın evet cnm bizmki nazlıydı göstermedi baya bi geçen gittigimzde ögrendk kız imiş
Kizlar nazli oluyorr bana da ilk erkek demislerdi sonra kiza döndü masallah sagliklari sihhatleri yerinde olsun da

Kizlar bu testler hakkinda ne düsünüyosunuz ? Clear blue ultra erken test yPtim ama kuruyunca rengi gitti normalmi ? Adetime 4 gün vat bugün yumurtlamanim 11. Günü

Eklentiler

• 20210607_132642.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20210607-WA0016.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20210607-WA0013.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…