Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum

Kuşum beta hcg cok az artiyor ve progesteron hormonu az çıktı, sağlıksız gebelik gibi duruyor dedi doktor. Bi kac gune kanama olabilir dedi. Herşey Allahtan bekliyoruz bakalım
Kimyasal gebelik mi acaba bbgm bnmde ilki öyle olmuştu ama böyle olsa bile çok güzl degl mi Bi ilerleme var en azındn Bi yol katledildi dur bakalım gün doğmadan neler doğar Allahtan ümit kesilmez sen yine hal ve hareketlerine dikkat et bizi de haberdar et sakn üzülme demiyecegm üzüleceksin ama çok yıpratmadn kndni tm mı devamı glcktir Allahın izni ile

Selamın aleyküm hanımlar Ben ilk kez klomen ve çatlatma tedavisini denedim 14. Gün kaset testte ikinci çizgiyi gördüm fakat kanda negatif çıktı. Sonrasında 15. Gün çok az kahverengi lekelenmem oldu adetim gelecek sandım ama kesildi 16. Gün de iğne ucu kadar minik bir kan gördüm peçetede. Bu gün 17. Gün ve benim bat tarihim hala gelen giden yok normalde lekelenme başlar sonra kanamaya dönüştürdü. Acaba geç döllenme falan mı oldu diye düşünmeye başladım ama tekrar umutlanıp sonrasında yıkılmak da istemiyorum. Bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi klomen ve iğneden sonra adet geçikmesi falan yanması normal mi?

Canım senin 3.gün embyosu erken gebelik testi değilse henüz görünmez. Umutsuz olma
İnşallah öyledir kuzum hani en azından bı yalancı pozitif falan olaydı şaka gibi dedim yarın erken gebelik testi deneyim diyorum Çarşamba günü kan vermem lazımdi ama pazartesi falan vermeyi düşünüyorum.

Ah kuzum maşallah sana Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı güzel evlatlar versin senin adına çok sevindim . Peki tüp bebek tedavisj ne kadar tuttu sizin orda

Bekliyorum bakalım kuzum, tevekkül ediyorum Allah'ın bir bildiği vardır

Ah kuzum maşallah sana Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı güzel evlatlar versin senin adına çok sevindim . Peki tüp bebek tedavisj ne kadar tuttu sizin orda
Ben şu an irandayım canım kıbrısta değilim.
Burda tüp bebeği TL olarak hesap yaparsam ilaçlar dahil 8 bin TL tutmuştur.

Çok uygun ama sonuç negatif canım
Tekrar test yaptınmı???

Kuzummm ne diyeceğimi bilmyrm üzülme ltfn bak psikoloji cok önemli Allah doğru zamanı bekliyor ve biliyordur az daha sabır Allah sabredenleri severmiş
Üzüldüm valla napayım elimde değilki, ama çok da ümitli başlamamıştım ztn aşılamaya, içimden içimden hissediyodum, inşallah kendiliğinden olur ne diyim yoruldm gerçekten, napıcağımı hiç bilmiyorum

Yaptım kuzum kan testi yaptım. Bugün 8. Gün dü ve
0.1 çıktı.
Çabalamaya devam. Pes etmicem sende etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…