Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayşe bünyeden bünyeye değişiyor idrara geçmesi, belki daha idrara geçmemştir ya sa çok su içmişsindir birikmemiştir ne bileyim, 7. Gün çok erken bence, inşallah ilerleyen günlerde görürüz pozitifi

Bende bunu önerecektim, bilgi vermediler falan orda sende iyice strese girdin, eğer bu olumsuz sonuçlanırsa türkiyeye gelip burda deneme şansın var mı Ayseee1987 Ayseee1987 ??? Ayrıca henüz kesin bir karar çıkmış da değil olumluyu düşünelim de inşallah pozitifde döner, sonuçta kan vermedin henüz

kızlar bende kan testi verdim bugün çatlatma iğnesinşn 13. Günündeyim, aşılamanın da 11. Günü, yarındı normalde test günüm, bugün olsa çıkar mı sizce ?
çıkar sanki canım. İnşallah pozitifi görürüz. Kaçta çıkacak canım

Ayseee1987 Ayseee1987 canım yazdıklarını okudum ama bence hemen ümitsizliğe kapılma instada takip ettiğim 3 tane tüp bebek doktoru var 3üde 10 günden önce test yapmalarını istemiyorlar geçenlerde hastasının birinin mesajını paylaştı , bayan 7-8-9.günler test yapmış doktora yazmış negatif hocam ilaçları bırakıyımmı diye doktor kesinlikle bırakma yazmış kadın 2 gün sonra tekrar kan veriyorki betası 30larda felandı doktorun adıda GÖKALP ÖNER. Kayseride bir doktor kesinlikle hemen ümitsizliğe kapılma ilaçlarınıda kesinlikle bırakma 10.güne kadar bekle rabbim inşallah hayırlı zamanda hayırlı evladı sanada nasip edecek 🤲🏻❤️

Canım ben transferin 9. Günü silik çizgi görmüştüm aynı gün kan verdim çıktı. Onun öncesinde test yapmamıştım kan verme imkanin varsa kan ver ilaclarini bırakma kesinleşene kadar
Yok canım tabbi bırakmam test gününe kadar, senin 9. Gün silik ama ne kadar silikti canım? Testin duruyorsa gönderirmisin lütfen.

19. Hafta olmuş yol yarılanmış yaa maşallah 😍🤗🤗
Bizde büyüyoruz larim😂😂😂 ama benim büyüyenler yumurta :KK70: İğne oluyorum işte bugün son iğnem. Yarın kontrolüm var bakalım çatlatcazmı napcaz hayırlısı 😍🤗
😁 Büyüsünler kaliteli güzel yumişler olup döllensin gelsinler inşallah canım benim 💛💕 bana ilet muhakkak merak ederim

Ayşe bünyeden bünyeye değişiyor idrara geçmesi, belki daha idrara geçmemştir ya sa çok su içmişsindir birikmemiştir ne bileyim, 7. Gün çok erken bence, inşallah ilerleyen günlerde görürüz pozitifi

Bende bunu önerecektim, bilgi vermediler falan orda sende iyice strese girdin, eğer bu olumsuz sonuçlanırsa türkiyeye gelip burda deneme şansın var mı Ayseee1987 Ayseee1987 ??? Ayrıca henüz kesin bir karar çıkmış da değil olumluyu düşünelim de inşallah pozitifde döner, sonuçta kan vermedin henüz

kızlar bende kan testi verdim bugün çatlatma iğnesinşn 13. Günündeyim, aşılamanın da 11. Günü, yarındı normalde test günüm, bugün olsa çıkar mı sizce ?
T.c biraz zor canım ya, kıbrısta evimin dibinde tüp bebek kıbrısın en iyisi H.İ.T merkezi var burdan elim boş dönersem ilerleyen aylarda bir de orda denerim 5 nin euro biraz pahalı ama ne yapayım. Bir kere daha burda denerim ya da daha doğrusu sebebini araştırtırım, dna hasar testi- histeroskopi gibi şeyler. Evet çok su içiyorum canım ama sabah idrarıyla da yaptım yok bişey.
İnşallah senin tutmuştur birtanem İnşallah🤲 çok yoruldun sende🌷
Test sonucun ne zaman çıkacak?

Ayseee1987 Ayseee1987 canım yazdıklarını okudum ama bence hemen ümitsizliğe kapılma instada takip ettiğim 3 tane tüp bebek doktoru var 3üde 10 günden önce test yapmalarını istemiyorlar geçenlerde hastasının birinin mesajını paylaştı , bayan 7-8-9.günler test yapmış doktora yazmış negatif hocam ilaçları bırakıyımmı diye doktor kesinlikle bırakma yazmış kadın 2 gün sonra tekrar kan veriyorki betası 30larda felandı doktorun adıda GÖKALP ÖNER. Kayseride bir doktor kesinlikle hemen ümitsizliğe kapılma ilaçlarınıda kesinlikle bırakma 10.güne kadar bekle rabbim inşallah hayırlı zamanda hayırlı evladı sanada nasip edecek 🤲🏻❤️
Ayyy negüzel ya banada nasip olsa böyle bir olay 🥰 ilaçları doktorun test yazdığı güne kadar bırakmam canım zaten, geç tutunma olma ihtimali de var elbet tabii de hem testler negatif hem bende bi değişiklik yok dudağımda uçuk çıkması dışında😂 bide normal zamanlarda daha çok belirtim vardı :KK48: yumurtlama kendisi olmadan topladıkları için mi böyle oldu bilmiyorum ama inan öyle.
Yazdığın bi nebze acaba olabilirmi dedirtti bana, teşekkür ederim 🌼🌼

😁 Büyüsünler kaliteli güzel yumişler olup döllensin gelsinler inşallah canım benim 💛💕 bana ilet muhakkak merak ederim
İnşallah inşallah larim🤗😍 tamam yarın haber veririm nasipse, doktorum aşılamamı yapalım dedi ama bilmiyorum 3 4 ay daha böyle devam edelim diye düşündüm. Sence direk aşılamamı yapsaydım 🙄

Cikar canim hadi insallah 😍
Ayseee1987 Ayseee1987 insallah erken oldugu icin cikmamistir gene cikar insallah pozitife doner

çıkar sanki canım. İnşallah pozitifi görürüz. Kaçta çıkacak canım

T.c biraz zor canım ya, kıbrısta evimin dibinde tüp bebek kıbrısın en iyisi H.İ.T merkezi var burdan elim boş dönersem ilerleyen aylarda bir de orda denerim 5 nin euro biraz pahalı ama ne yapayım. Bir kere daha burda denerim ya da daha doğrusu sebebini araştırtırım, dna hasar testi- histeroskopi gibi şeyler. Evet çok su içiyorum canım ama sabah idrarıyla da yaptım yok bişey.
İnşallah senin tutmuştur birtanem İnşallah🤲 çok yoruldun sende🌷
Test sonucun ne zaman çıkacak?

ben kocaman bir NEGATİF aldım arkadaşlar, 1,15 çıkmış betahcg, yok yani geçmişolsun 😔

ben kocaman bir NEGATİF aldım arkadaşlar, 1,15 çıkmış betahcg, yok yani geçmişolsun 😔
😥😥😥😥😥 Ne desem ki canım ya, offff neden neden😓😓
Canım ama sıfır çıkmamış, yani bir mucize olsa keşke yükselse. Çokta umut vermek gibi algılama yazacağımı ama yinede yazmak istiyorum, Burda bir üye vardı aşılama olmuştu adet günü betası 3.20 idi ve yükseldi. Belki şimdi doğurmuştur.

X