Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaptım kuzum kan testi yaptım. Bugün 8. Gün dü ve
0.1 çıktı.
Çabalamaya devam. Pes etmicem sende etme
Tabiki pes etmicez hiçbirzaman, doktorlar insanların yüzüne karşı senin çocuğun olmaz dediği halde mucizeyi yaşıyor insanlar, burda kaç tane kadın var bizler gibi, rabbim doktorlarla ilaçlarla uğraştırmadan hayırlısıyla versin artık

Amin gülüm en kısa zamanda inşallah

Canlar yarın acile gidip kan ve Progesteron baktıracağım iki gun olacak yarin. Bakalım nasil bir değer çıkacak. Ona göre doktoruma yazacağım, ne diyecek. Rabbim en hayırlısını bilir vardır bunda da bir hayır diyor tevekkül ediyorum. Kanamam vs yok, sadece göğüs hassasiyetim ve kasık ağrım var. İnşallah hakkımda hayırlısı olur Kendiliğinden gebe kalmayı nasip eden Rabbime şükürler olsun, bi kere oldu olumsuz olursa ilerde yine olur inşallah

İnşallah güzel haberler alırsın canım. Merakla bekliyorum bende seni

Canım benim 18.günde olduğu olmuştu doktor 21 e kadar bekleyebiliriz demişti kan tahlili yaptırmak en iyisi

Canım benim 18.günde olduğu olmuştu doktor 21 e kadar bekleyebiliriz demişti kan tahlili yaptırmak en iyisi
Teşekkür ederim cevabın için canım 17 günün akşamında reglim başladı benim. yarın yeni ay için kontrole gidecem inşallah bu ay isteyen herkese nasip olur

İki gun once 252 olan değer simdi 284 çıktı. Düşme yok ama düzenli artışta yok, doktora yazdım henuz dönüş yapmadı. Ne olacak bilmiyorum, dış gebelik falan olabilir mi kızlar, başına gelen duyan eden var mı ya böyle? Sürekli azar azar artıyor ya

Hep aynı yerde mi yaptırıyorsun cnm oda önemli

Hep aynı yerde mi yaptırıyorsun cnm oda önemli
Kuzum 4 farkli değer var, evet bi kaçı farklı yer ama çok az artış var, arada uçurum olsa tamam dicem ama yok gıdım gıdım artıyor anlamadim valla.
101/168/252/284 degerler iki gunde bir pzt den pazara, bugune yani

Sanırım dış gebelik canım. Öyle gibi duruyor

dün ovitrelle sonrası 14. günde prodoctor erken gebelik testi yaptım ve hayalet çift çizgi çıktı. bugün 15. gün one step kaset test yaptım bariz negatif çıktı çok kafam karıştı hangisi daha güvenilir sizce?

Eklentiler

• 20210605_113938.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 52
  • 20210606_103746.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 46
Pro doctor çoğu arkadaşı yanıltıyor canım. En doğrusu kanda çıkar. Inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…