Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki de negatif canım bu ay olmadı hayırlısı olsun. SEn daha önce estrofem kullandın mı bırakınca dogum kontrol apları gibi birkaç güne kanama başlar mı? Bide kontrole gitmeyi düşünüyor musun ne zaman gideceksin
İlk defa estrofem kullandim. Doktorum da net olarak bilgilendirmedi acikcasi ilaci yazdi kullan dedi. Kullansam igneden sonra 14 güne bitecekti zaten. Kendim internetten arastirdim bazi doktorları yazdigini da okudum sanirim adeti biraz geciktirebiliyor. O yüzden biraktim. Adet olunca ilk 4 gün bulabildigim randevuda gidicem. Ha deyince gidemiyorum hem vaktim yok calisiyorum hem de bir muayene 300 tl

İlk defa estrofem kullandim. Doktorum da net olarak bilgilendirmedi acikcasi ilaci yazdi kullan dedi. Kullansam igneden sonra 14 güne bitecekti zaten. Kendim internetten arastirdim bazi doktorları yazdigini da okudum sanirim adeti biraz geciktirebiliyor. O yüzden biraktim. Adet olunca ilk 4 gün bulabildigim randevuda gidicem. Ha deyince gidemiyorum hem vaktim yok calisiyorum hem de bir muayene 300 tl
Rahim kalınlaştırma ve tutunma için veriyorlar canım. Zaten negatifse fazladan kullanmaya gerek yok

Yaaa...büyük sürpriz şuan bana. Ben de koyu gördüm ama ne bilim insan kimseye bahsetmeyince çevresinde onay istiyor böle.... Koyu gerçekten Di mi?
Başka lh testin varsa yine yap canım istersen. Çizgi çok koyu sadece yerleri kaymış gibi o yüzden tereddüt edilebilir. Ama genelde ikisinde koyu olunca gebelik olabiliyor

F feruze2 canım ne yaptın, kan sonucun cıktı mı, merak ettim :))) Güzel haberlerle gelirsin inşallah :))
Ballikko Ballikko canım, kan verdin değil mi sen de, sanırım pozitif :)))) İnş sağlıkla ilerle kuzum, çok sevindim :))) :anneadayı:
Kuzum evet verdim 131 çıktı dün değerim yarın tekrar kan vermem gerek. Çook sağol 🤗

öyle derler kuzu ama bakalm kızlar nazlı olur :KK48:
yok ben özele gidiyorum canım perinatolog da özel gittigim ama araştırmada o bnm dörtlü tarama da skıntı çıktı biraz ondn gidicm ilk gittigimde gayet herşey iyi demişti bakalım hayatımız stresle geçiyor bebişi bulmak yetmiyor kuzuş :işsiz:
bnada 24.hafta da yapacklar şekeri bekliyorum detaylıya gidicm işte haziran 3.hafta
Hayırlısı ile güzel ilerlesin ve alalım kucaklarımıza inşallah 🤲

X