Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sen nasılsın canım, neler yapıyorsun
Bu ay femometer diye bir cihaz aldım uygulamaya falan bağlanıyor bazal sıcaklıkla yumurtlama takibi yaptım ovulasyon testi yaparken az çok tahmin ediyordum günümü gerçekten ateşte tahmin ettiğim günlerde yumurtlama gösterdi :) pazar günü test yapıcam. Eşimdede enfeksiyon çıkmıştı antibiyotik kullandı bu ay inşallah şifa olmuştur sen nasılsın teooo

hadi inşallah canım. Ben haziranın başında gideceğim bir aksilik olmazsa canım

hadi inşallah canım. Ben haziranın başında gideceğim bir aksilik olmazsa canım
Hayırlısı olsun bende ekim ayına kadar süre tanıdım kendime olmazsa ekim ayında bir iğneli aşılama oda olmazsa tüp deneyecez. İki kere doğal yoldan olan gebeliğim bir yıldır olmuyor çok can sıkıcı ama nasip işte

Çok sağol canım benim aksine direk kan olarak başladı adetim hani ilk gün kahverengi gelir ya gelmedi direk çözüldü.. Pıhtıda olmadıaalonda bu ay çok önerilerini alıcam teşekkür ettim

Çok sağol canım benim aksine direk kan olarak başladı adetim hani ilk gün kahverengi gelir ya gelmedi direk çözüldü.. Pıhtıda olmadıaalonda bu ay çok önerilerini alıcam teşekkür ettim
Rica ederim inşallah tez zamanda hepimiz güzel haberler veririz Magnifiaque de bugün kan verecekti dimi verdi mi acaba

Canım bu testin fotoğrafı bende yoğun bir şekilde adet oluyorum evet iğnenin 14. Günü kahve leke geldi 15. Günü yoğun bir şekilde pıhtı pıhtı kan gelmeye başladı

Eklentiler

• image.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 22
Canım bu testin fotoğrafı bende yoğun bir şekilde adet oluyorum evet iğnenin 14. Günü kahve leke geldi 15. Günü yoğun bir şekilde pıhtı pıhtı kan gelmeye başladı
Benim pıhtı yok canım az önce doktordan geldim sordum bende kan tahlili verseydin keske anlardık dedi yorum yapamadı kendi halime bıraktı birkaç ay beni şimdi klomen kullanıcam ama muayene olmıycam kafan rahat olsun dedi. Adete 2 gün varken kan ver her ay kimyasal gebelik oluşuyor mu diye bakalım dedi

Ben de bu ikinci ama sanırım bende hemen hemen 2 ayda bir kimyasal oluşuyor ben önümüzde ki ay yeniden tüp bebeğe başlayacağım bu ay covid nedeni ile yarım kalmıştı tedavi olamadım ben de pco var eşimde de morfoloji ve ileri hareket sorunu var yani kimyasal bizim kaderimiz sanırım umarım tüp bebekte güzle sonuçlar alırız. Ama kimyasal bile olsa insan üzülüyor. Kanda baktırıp değer görüyorsun sonra adet oluyorsun ve bunu hemen hemen 3 4 ayda bir yaşıyorsun. İnsanı çok üzüyor bu durum ama bu derdi verende Allah sonuçta muhakkak dermanda ondadır sabır ediyoruz. İnşllah bir gün. Değerimiz güzel güzel ilerler de evlatlarımızı kucağımıza alırız

İnşallah canım inşallah olsun sabredicez napalım.. Benim hiç Kimyasalım olmadı ama işte bundan sonra 2 gün varken adete kan ver bakalım dedi doktor.. Hayırlısı neyse o olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. Bundan sonra inşallah yaşamazsın sende kimyasal canım güzel güzel değerler görürüz burda

Hayırlı olsun gözün aydın canım darısı bizlere inşallah sen menorial ile aşılama mı olmuştun acaba
Kuzum ben asilama olmadim sadece yumurta buyutmek icin menopur kullandim sonra ovitrelle
Kız baby hızla geliyor 2 kattan fazla artmış maşallah
Ayy insallah boyle devam eder
Acayip bir kasik agrim var insallah guzel gecer Allah razi olsun kuzum hep dualarimdasiniz insallah sizinde sevincinizi yasayalim

Kuzum ben uc ay inofolic combi kullandim onu mutlaka al birde beslenmene dikkat et sonra klomenle birlikte bitkisel bisey yapma bence ters tepebilir stress olmakta haklisin ben suan bile kafayi yiyorum kolay degil sadece kendini sikma kafani baska seylere vermeye calis az da olsa biraz iyi gelir hep veremezsin zaten de

Ayyy beni çok heyecanlandırdınnn inşallah normal gelir sağlıkla doğsun da gerçi o da önemli değil ama ben normal doğumlara çok özeniyorum dualarımdasın sağlıkla kucağına al inşallah kuzucum hasret bitmek üzere haydi hayırlı haberlerle inşallah
Kuzucum bugüne kadar benim bitkisel yaptığım tek şey maydanoz süt buharıydı.
Onun dışında bitkisel şeyleri oral alma taraftarı değilim çünkü her vücut güzel tepki vermeyebilir hormonal dengeyi bozabilir yani bu benim düşüncem.
Bence dr un çok doğru bir karar vermiş. Lütfen sadece kafanı rahatlatmaya odaklan. Yaz zaten geldi çattı. 2-3 ay kendin dene

Bebeğim ben transfer oldum transferden sonra neler yasadın akıntı durumun nasıl olmustu ? LaRisaCca
Canım gözün aydın hayırlı olsun inşallah tek seferde pozitifi görürsün. Çok rahat bir süreç geçirdim. Herşeyi yedim içtim hiç yatmadım hergün yürüyüş yaptım. Sarı beyaz akıntılarım oldu.adet sancılarım oldu

Kuzum ben asilama olmadim sadece yumurta buyutmek icin menopur kullandim sonra ovitrelle

Ayy insallah boyle devam eder
Acayip bir kasik agrim var insallah guzel gecer Allah razi olsun kuzum hep dualarimdasiniz insallah sizinde sevincinizi yasayalim
Olsun canım güzel ağrılar bunlar çok sağolll canımcımm amin amin inşallah

Hmm tamam canım Bi araştırıp o ilacada bakayım bitkisel Bi ilaç mı canım inofolic combi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…