Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun bebiş vardir muhtemelen benim de ilk cocugumda ayni bu şekilde silinene kadar kontrol etmistim. 10. Gün cizgi yoktu 11. Gün belirdi.
Ayy inşallah ne. Güzel söylediniz test yanıltmaz inşallah Allah bağışlasın çocuklarınız Allah uzun ömürler versin size. Çocuklarınıza da inşallah

Ayy inşallah ne. Güzel söylediniz test yanıltmaz inşallah Allah bağışlasın çocuklarınız Allah uzun ömürler versin size. Çocuklarınıza da inşallah
Sagol canim gebelik testlerinin doğruluk oranlari cok yuksektir. Cizgi varsa idrarda hcg hormonu var demektir. Ama saglikli devam eder etmez kimyasal olur veya 9 ay sonra bebişin olur o kismini Allah bilir. Simdi yapman gereken kan verip 2 gunde bir değer artışı kontrolu

Pazartesi test yapıcam duruma göre de kan vericem canım. Hayırlısı olur inşallah varsa da sağlıklıdır inşallah çok sağol canım

Canım iyiyim sen nasılsın 11. Gün muhtemelen negatifse burada pembe bir çizgi görünüyor. İnşallah bebişin seninledir. En doğru sonuç yarın ve diğer gün testini tekrarlaman ile koyulaşma ile çıkacak çünkü biz 12. Günde böyle çizgiler görüp sonradan silikleştiğine de şahit olduk malesef. İnşallah gebesindir canım

İnşallah canım 11.gün.negatif çıkınca bugün ki testte böyle çıkınca heves ettim ama dediğin gibi yarın da pazartesi de yapıcam duruma Göre bakıcamama testlerin markaları farklı belki de o yanılmış olabilir

Her test farklı bir hassasiyete sahip oluyor. O yüzden ben koyulaşma takibini yapmak gerektiğini düşünüyorum ama negatiften spnra böyle bir pembe çizgi görmek de umut vermiyor değil

Her test farklı bir hassasiyete sahip oluyor. O yüzden ben koyulaşma takibini yapmak gerektiğini düşünüyorum ama negatiften spnra böyle bir pembe çizgi görmek de umut vermiyor değil
İnşallah umudum yarım kalmaz canım hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim yorumun için çok sağol bebiş ler nasıl

Hayırlısı olsun canım. Bayram da köye gittik herkes bana dua ediyor, kendince iyi niyetli. Ama açıktan söylemeleri kırıyor kalbimi. Ben kimseye oluyor olmuyor dememiştim sonuçta.

Bazen farklı etkisi oluyor canım

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım benimde yarın 12. Günüm salı günü kan vereceğim.
Hoşgeldiniz, aşılama mı yaptırdınız?
Hayırlısı olsun canım. Bayram da köye gittik herkes bana dua ediyor, kendince iyi niyetli. Ama açıktan söylemeleri kırıyor kalbimi. Ben kimseye oluyor olmuyor dememiştim sonuçta.
Aah evt iyi niyetli dua ediyolar ama bizim canımız acıyor istemeden, aslında belki bir iki aylık evli olsak bile aynı şeyleri söyleyeceklerdi ama bu kadar uğraşıp da elde edemeyip üstüne de bide insanşar öyle dua edince bile insanın içi buruluyor, valla bgn parktan geçtim, herkes çocuğunu çoluğunu almış gelmiş, maşallah sübhanallah hepsine ama içimde bir boşluk hissettim öyle görünce

İnşallah umudum yarım kalmaz canım hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim yorumun için çok sağol bebiş ler nasıl
İnşallah canım iyiler hamd olsun sakin sakin büyüyorlar şimdilik
Seni seviyoruz nisoş

İyi bayramlar kizlar ne zamandir yazamadim öyle ust üste geldi ki yine.. Anneler gününe yakın cok hüzünlüydum o gün ağladım baya.. Arife günü adet belirtim vardı baya kötü oldum hadi dedim Burcu bekle belki yerlesmedir, bayram sabahı adet oldum.. Bayramda eşim ayrıı hüzünlüydu babasiz ilk bayramıydi bi yandan kizimla olan hayallerimiz.. Onunla ilk bayramımız olucakti... Rabbim nasip etmedi... Ve karar aldık doktora gidicez bidahaki adetimle ins..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…