Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Azcık kalmış hadi bakalım inşallah güzel güzel toplanır yumişler de hepsi de sağlıklı sağlıklı döllenir inşallah, amiin 🥰

Amiin amin amin Larii 🥰🥰 sende hayırlısıyla sağlıkla gebeliğini geçirip kucağına al bebişlerini inşallah, nasılsın napıyo minişler 💕

Günaydıın, seninde kadir gecen mübarek olsun beklediğin şeyler bin kat güzelleşsin inşallah 🥰🥰

seninde kadir gecen mübarek olsun canım benim, amiin bu gece bolca dua edelim birbirimize de 🥰🥰

doktorla iletişime geçtin mi belki destek olarak burada arkadaşların dediği bir ilaçtan vermesi gerekiyordur, ben bilmiyorum hiç gebelik yaşamadım ama kanama fakan olunca bi ilaç veriyolardı bebeğin tutunmasını destekleyici

Ayy maşallah aferim akıllı yumoş embriyo olmuş 😍😍 hayırlısyla gerçekleşsin transferin inşallah, sonra gelsin pozitif sonra gelsşn bebik 🥰😍🥰😍
insallah canim benim hep dualarimdasin bugun rabbimin izniyle hicbir iş yapmayip kuran okuyacagim bolbol dua edecegim ikimizede tum isteyenlerede

doktorla iletişime geçtin mi belki destek olarak burada arkadaşların dediği bir ilaçtan vermesi gerekiyordur, ben bilmiyorum hiç gebelik yaşamadım ama kanama fakan olunca bi ilaç veriyolardı bebeğin tutunmasını destekleyici
Devam etseydi gidecektim şu an düzenli bi doktorum yok araştırıyorum daha ☺️

Tüm evlat hasretiyle yanıp tutuşanların hasretlerinin dinmesini, gebelerin de sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir doğum ile sağlıklı birer evlat kucaklamalarını dilerim 🤗💕
7 cehennem sizden uzak , 8 cennet size durak olsun 🤗
Amin canım benim, sağlıkla gelsin bebeklerin :)

Tünaydın kızlar.. Size güzel haberlerle geldim... Pazartesi Transferim var, 1 embriyom tutmuş....:halay::KK73:
ay masallah rabbim sanada tutunmasini nasip etsin şu aziz mubarek gun hürmetine profilindeki gibi tatli mi tatli bir evladin olsun 😍😘

ay masallah rabbim sanada tutunmasini nasip etsin şu aziz mubarek gun hürmetine profilindeki gibi tatli mi tatli bir evladin olsun 😍😘
Canım benim çok teşekkür ederim, 1. aşamayı atlattık, 2. aşama yani transferde de inş herşey yolunda gider ve tutunur :)) Profildeki çok tatliş ama demi :)

X