Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm bnm 6 yumurtam toplandı da noldu geriye 2 tane kaldı 5. Güne giden yaşayan biri kimyasal oldu biri tuttu canını sıkma cnım inşallah o 2 yumiişş kaliteli olur kalır sana 🤲🤲 bir tane yumoş yeter bize

Üzülmee iki yumurta iki yumurtadır, bize zaten 1 tane lazım bebiş için 😍 bir akrabamın tek yumurta transfer edildi ve o tuttu sağ sağlim dunyaya geldi çok şükür, o yüzden hiç stres yapma, 20 tane toplanıyo hiçbiri döllenmiyo bazen, çok olması önemli değil

Canim benim ikisi de dollensin bebis olsun insallah onemli olan o😍
Kızlar çok teşekkür ederim desteğiniz için, iyi ki varsınız.. doğru aslında çok toplanır kalitesiz olur o da iyi değil.. Vardı Rabbimin bir bildiği... Operasyondan önce hemire hanımla ön görüşme yaptık, dedi ki az önce çıkan bayanın 1 yumurtası vardı onu transfer etmiştik şimdi hamile... çok mutlu oldum, umut oldu bana da :))) Allah istiyorsa oluyormus...

Kızlar selam, canım biraz sıkkın. normalde 8-10 yumurta elde ediliyor ya bu iğnelerle, bende sadece 2 adet oluşmuş. Cuma yine toplama olacak, cumartesi bilgi verecekler kaçı döllendi vs, ona göre de pzt taze transfer yapılacak. Sadece 2 yumişle şansımız bakalım ne olur, bilemiyorum. :KK61:Üstelik3. gün embriyosu transfer edilecek, doktorum beklemeye gerek yok dedi. Güzel olan şey 2 yumiş de çok güzel görünüyor, boyutu vs cok iyimiş. İnş kalitesi de -ki c.tesi gelecek haberle öğreneceğiz- çok iyi olur:dua:
Canım önemli olan sayı değil kalite 1 embriyosu olup gebe kalan insanlar var kötü düşünme kuzucum 🙏

Kızlar selam, canım biraz sıkkın. normalde 8-10 yumurta elde ediliyor ya bu iğnelerle, bende sadece 2 adet oluşmuş. Cuma yine toplama olacak, cumartesi bilgi verecekler kaçı döllendi vs, ona göre de pzt taze transfer yapılacak. Sadece 2 yumişle şansımız bakalım ne olur, bilemiyorum. :KK61:Üstelik3. gün embriyosu transfer edilecek, doktorum beklemeye gerek yok dedi. Güzel olan şey 2 yumiş de çok güzel görünüyor, boyutu vs cok iyimiş. İnş kalitesi de -ki c.tesi gelecek haberle öğreneceğiz- çok iyi olur:dua:
İnşallah kaliteleri iyi olur canım benim, dualarımız seninle ❤️

Kızlar çok teşekkür ederim desteğiniz için, iyi ki varsınız.. doğru aslında çok toplanır kalitesiz olur o da iyi değil.. Vardı Rabbimin bir bildiği... Operasyondan önce hemire hanımla ön görüşme yaptık, dedi ki az önce çıkan bayanın 1 yumurtası vardı onu transfer etmiştik şimdi hamile... çok mutlu oldum, umut oldu bana da :))) Allah istiyorsa oluyormus...
Tabiki seninkiler de tutunacak insallah taze transfer ozmn dimi?

Canım önemli olan sayı değil kalite 1 embriyosu olup gebe kalan insanlar var kötü düşünme kuzucum 🙏
Haklısın canım, kalite iyi olursa ikisi de tutar.. Rabbim yardımcımız olsun :)
İnşallah kaliteleri iyi olur canım benim, dualarımız seninle ❤️
İnşallah canım, bekliyorum işte sayılı günler kaldı. benim de dualarım seninle canım :)
Tabiki seninkiler de tutunacak insallah taze transfer ozmn dimi?
Evet canım, 3. gün embriyosu olacak herşey yolunda giderse :)

@Asyaa561 naptın canım?
Noir29 Noir29 ne alemdesin epeydir görüşemedik.
@kizinbiri9 💕
Canımmm bengeldim sen gittinmi 😞 ne alemda olayım yasaklarda evdeyim arada çalışıyorum kuzumm pek uğramadım buralara hiçbirşey yapmadım yarın dr arayacağım glucophage ı kullanmaya devam edeyim mi diye çünkü tedaviye devam etmedim 1. Olumsuz oldu diye birde malum arttı vakalar evden çıkamaz olduk cesaret edemiyorum etsem izinlerim denk gelmiyor saldım çayıra mevlam kayıra 🤣🤣🤣

benim arkadaşım 2 yumurtayla ikiz hamile kaldı. ben de 3tür kullanıyorum hep 1 yumurtam oluştu moralini yüksek tut

Canım hiiiç üzülme fazla yumurtan olsaydı hormonlarda yükselecekti belki taze transfer yapılamıcaktı? Ayrıca kaliteli bir yumurta olsun da gerisini kafana takma. Hiç yumurtası büyüyemeyen var. Merak etme tutunur insallah 😍 bir arkadasımın da az yumurtası olustu. Tek embriyo transfer edildi ve o döllenirken 2'ye bölümmüş ikiz doğurdu düşün yani sakın umutsuz olma 😊

Canım tabi ki öyle benm 18 yumurtam toplandı ama 9 tanesi döllendi düşün. Doktorum futboll takımımı kurcan ne yapacan o kadar embriyoyu dedi 😂😂 1 tane olsun sağlıklı olsun 😊

İğneler ilaçlar yapıyo kilo ama olsun bebişler gelsinde verirsin kilo 😍😍

Kaç gün kullanacaksın, güzel güzel büyüsün yumişler, toplama ne zaman 😍😍😍😍

😲😲 ne yaptıysanız bana da söyleyiiin

çok güzeel, kaç kilosun şuan 😍

Arkadalım nasıl veriyosunuz yahu bana da söyleyin 😅 ramazandan önce diyete girip 1,5 2 kilo vermiştim, ramazanda aynen geri aldım verdiğimi 🤭 53 olmak istiyorum olamıyorum bi türlü ya
Az ama sık yiyorum canım ben alışkanlık bendeki. Ağzım hiç boş durmaz mutfağa her gidişte birşeyler yerim illaki abur cubur değil ama😌 Birde totomun üzerinde 5 dk otursam 6.dk kalkarım 😂

X