Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hellooo kızlar nasılsınız napıyorsunuz? Kv geldi bana yeni gitti. Anca bakabildim 🤗💕

Aklımdan geçmiyor değil 😂

Canım değerlendir bugün içeride sperm olsun bekleyen 🤗

Nereyeeee 😳 polisi arayım da sen gör şmdi 😂😂😂
Dün sabah ta değerlendirmiştim LaRisaCca LaRisaCca cım bugünde geç Bi saatte değerlendireyim hem 1 gün geçmiş gibi olsun aradan mantıklı mı, 😘🤔

Dün sabah ta değerlendirmiştim LaRisaCca LaRisaCca cım bugünde geç Bi saatte değerlendireyim hem 1 gün geçmiş gibi olsun aradan mantıklı mı, 😘🤔
Kuzum eğer dün değerlendirdiysen bugünü es geç içerde sperm var yarını değerlendir hem sperm kalitesini arttırmış olursun 🤗

Benim de cikarma yok suan sukur sadece kokular bide azcik acikim midem kotu oluyor soganli hicbiryemek yemiyom😂ne yersem artk
Ben sarımsaklı yoğurt filan yiyemiyordum. Yani çiğ tüketim midemi kötü ediyordu aslında sadece yoğurtlu makarna gibi hafif serin şeyler yiyebiliyordum . Kokulara karşı inanılmaz hassastım gerçekten çekilmez olmuştum 😁

Ben sarımsaklı yoğurt filan yiyemiyordum. Yani çiğ tüketim midemi kötü ediyordu aslında sadece yoğurtlu makarna gibi hafif serin şeyler yiyebiliyordum . Kokulara karşı inanılmaz hassastım gerçekten çekilmez olmuştum 😁
Aynen yogurt makarna kraker hep yorgutlu seyler yiyebiliyorm aynen cnm:))geccek yine buna şükür ilki surekli cikarmaydi

X