Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok heyecan yaptım biliyorum 😂 Napim burda okuyorum herkes yok şöyle oluyor yok böyle oluyor diye yazmış merak ettim 🤭bende çok şiddetli değil en azından bi belirti bu var yoksa unuturdum hamile olduğumu 😂
Canm şu anda sadece kasık ve hafif bel agrısı yaşarsın buda çok normal henüz bulantın ve kusmaların için erken ki belkide sende hiç olmayacak olblr lekelenme herkes yaşamaz mesela Bn yaşadım 2 kere çok az az doktor progestan içerikli iğne vurdurdu 2 kere sonra kesildi olursa mutlaka doktoruna git ihmal etme 🤗🤗

Meeabaa canlar
Gec uyandimm kahvaltii keyfisiii yaptim
Esimin kiyafeti kalmamis pek onlari bi attim makineye astim sindik molaa☺️
Ellerine saglık bbgm bnde bulaşık makinesini boşalttım çamaşır katladm çöpleri attım geri uzandım başım döndü geçsin biseyler daha yapıcam 🤗🤗

Kızlar ovülasyon testimi atıyorum pik oldu sizce bugün mü değerlendirmeliyim yoksa yarın silikleşince mi çatlamış olacak silikleşince diye biliyorum ama onayınızı alayım

Eklentiler

• IMG_20210502_135006.jpg
    IMG_20210502_135006.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 23
Canm şu anda sadece kasık ve hafif bel agrısı yaşarsın buda çok normal henüz bulantın ve kusmaların için erken ki belkide sende hiç olmayacak olblr lekelenme herkes yaşamaz mesela Bn yaşadım 2 kere çok az az doktor progestan içerikli iğne vurdurdu 2 kere sonra kesildi olursa mutlaka doktoruna git ihmal etme 🤗🤗
Gideceğim salı günü 🤗

Tünaydınlarrr 😍 bugun estrofemin 2.günü yine şişkinlikler yine ben 🤦🏻‍♀️ iştahımı açtı bu estrofem ya 1 tanede bu kadar olduysa transferden sonra da kullanırsam heralde 10 kilo alırım ben 😂 diyete girdim bugun acilen yürüyüşe başlıyorum 😔

Kızlar benim hiç kanamam olmuyor şükür akıntıda yok bu neye işaret iyi mi kötü mü ? Bulantı kusma vs de yok sadece sancım var kasıklarımda

Canım ben hep sola denedim sol tarafta da kaburgalarım bana batıyor gibi hep oldu acı içinde sola hep denedim sonra doktora sordum dedi ne tarafa rahatsan öyle uyu bebeği huzursuz etme dedi.

Tünaydın Yavrucuklar 🤣🤣

Meeabaa canlar
Gec uyandimm kahvaltii keyfisiii yaptim
Esimin kiyafeti kalmamis pek onlari bi attim makineye astim sindik molaa☺️
Hellooo kızlar nasılsınız napıyorsunuz? Kv geldi bana yeni gitti. Anca bakabildim 🤗💕
Laris mayosuyla balkonda yuzuyomu acep☺️
Aklımdan geçmiyor değil 😂
Kızlar ovülasyon testimi atıyorum pik oldu sizce bugün mü değerlendirmeliyim yoksa yarın silikleşince mi çatlamış olacak silikleşince diye biliyorum ama onayınızı alayım
Canım değerlendir bugün içeride sperm olsun bekleyen 🤗
Ben de sınavdan çıktım, hava almaya köye gidiyoruz LaRisaCca LaRisaCca duymasın :sus::sus:
Nereyeeee 😳 polisi arayım da sen gör şmdi 😂😂😂

Hellooo kızlar nasılsınız napıyorsunuz? Kv geldi bana yeni gitti. Anca bakabildim 🤗💕

Aklımdan geçmiyor değil 😂

Canım değerlendir bugün içeride sperm olsun bekleyen 🤗

Nereyeeee 😳 polisi arayım da sen gör şmdi 😂😂😂
Cok sicak dimi oralar:)))yuz kiz sisme havuzda

X