Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayatım ben ayna gibiyim.. sen nasılsan öyle olurum. C Capanin Gururu Teyom daha iyi bilir. İğnelerimi de saklarım cebimde

Hadi inşallah. Benim sağlık ocağındaki hemşirem klomenle ikiz gebe kaldı iki oğlu var maşallah 🧿
Zaten öyle olmalı. Kim nasılsa o şekilde olmalı. Bazı insanlar iyi olmak için yeterince iyi değil. O iğnelere hepimizin ihtiyacı var 😬🤗

Genelde anne tarafından alırsın diyorlarda geçer bence hem genle değil ki iki yumurtam catladiysa olmuş olabilir 😍 istermisin ikiz olmasını hayırlısı olsun herşeyin inşallah rabbim gönlüne göre versin 🤲
İsterim tabiki 😍 balım ya istemem mi rabbim seninde gönlüne göre versin

Cansın sen 🤗💛

Darısı sana olsun kuzucum inşallah🤗💛

Zorla cıs yapmam 😁 çok ısrar edenlere ..
Bende öğrenicem artık 😂 Bi ara hayır diyememe gibi bi hastalığım olduğunu farkettim. Bununla ilgili birsürü videolar izledim falan. Kendi kendime provalar yaptım. Ama sanki hala aşamadım 🙄

Kızlar bugün acayip kasık ağrısı yumurtalık ağrısı var bende. Sağlı sollu. İğne olduktan sonraki gibi aynı sağ bacağımı hareket ettirdikce oturup kalkarken kasığımda ağrı var. Dünkü o doğurganlık masajıyla alakalı olabilirmi diye düşündüm. Ama testlere göre 4 gün önce yumurtladıysam bugün tekrar o masajı yapmalımıyım sizce

Bende öğrenicem artık 😂 Bi ara hayır diyememe gibi bi hastalığım olduğunu farkettim. Bununla ilgili birsürü videolar izledim falan. Kendi kendime provalar yaptım. Ama sanki hala aşamadım 🙄
Biz senle prova yapalım onu çok da şeapma sen o konuyu 😂

enişten onu dimez, öyle dersem bize fazla hesap çıkarır diye düşünür :KK70:
He kız ben nasıl düşünemedim onu 😂😂
Kızlar bugün acayip kasık ağrısı yumurtalık ağrısı var bende. Sağlı sollu. İğne olduktan sonraki gibi aynı sağ bacağımı hareket ettirdikce oturup kalkarken kasığımda ağrı var. Dünkü o doğurganlık masajıyla alakalı olabilirmi diye düşündüm. Ama testlere göre 4 gün önce yumurtladıysam bugün tekrar o masajı yapmalımıyım sizce
Canım yumurtlamadan önce o masaj bırakılıyor

X