Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
artıkın benim kocişin 1 numaralı destekçi üyesi sensin adam bunu duysa ne sevinecekkkkkk

artıkın benim kocişin 1 numaralı destekçi üyesi sensin adam bunu duysa ne sevinecekkkkkk
Ahahh ben en son ameliyat olduğumda ödeme yaptım mesela, ondan 2 adet sonra kontrole çağırdı, 2 ayı geçti neredeyse, onda da para almadılar. Kontrol gibi durumlarda ya da bi kere para verip tedaviye başlarsan 2-3 ay civarı almıyorlar

Evet ben de tedaviye başlayınca bir daha hiç ödeme yapmadım. Ameliyat sonrası kontrolde de ödeme yapmadım. Ama mesela tedaviye başlamak üzere gidiyorsun başlamıyorsun ya bir daha başlamak üzere gittiğinde tekrar ultrason kontrolü yapıyor yine ödeme yapıyorsun

Ablacım ben korkmayacaksam kim korkacak bu topikte göster bana hele .. dile kolay o senin söylediğin..
biliyorum ya. ama hiç aklımıza getirmeyelim istiyorum, batıl olacak ama çağırmak gibi olur sanıyorum. Korkularında o kadar haklısın ki. Artık öyle olmayacak inşallah. Hep duamdasın.

Kuzum mutlaka bakılıyordur ama rahim ağzına bakılıyor mu kontrollerinde? Daha önceki düşüklerde bakılmış mıydı?
Evet canım bakılıyor. Kızda düşük yaptığım gün de rahim ağzı uzundu, ikizlerde doğum yapacağımda zor olacak dediler rahim ağzı çok uzun 2-3 gün bile sürebilir dediler. Yetmezlik yok tek sorun perde idi son aşamada.. ebru tarım ile bay x öyle demişlerdi

ne yani yapacak mıyımmmmm yaparım ya başlayayım da 750 çok değil ne yapalım. Kocişe de söylemem. Tek gideceğim çünkü.

biliyorum ya. ama hiç aklımıza getirmeyelim istiyorum, batıl olacak ama çağırmak gibi olur sanıyorum. Korkularında o kadar haklısın ki. Artık öyle olmayacak inşallah. Hep duamdasın.
Ahh en büyük hatam o. O kadar haklısın ki.. tamam bundan sonra düşünmüyoruz geçti bitti , bu bebişler doğacakkkkk

Kalmamıştır canım sen kötü düşünme bu ayı sağ salim atlatcaksın Allahın izniyle sen kızının pipisi mi var yok mu onu düşün

Mutlaka bakılır ama bazı doktorlar atlıyor perde bariz bi sorun olduğu için gözden kaçmış mıdır diye sordum..
C Capanin Gururu Teyom nun inancına katılıyorum güzeli çağıralım her şey güzel olacak artık.. benim ameliyat sonrası kontrolümde herhangi bir risk olduğunu söylemedi, ikiz yapma vs gibi aksine artık rahimle ilgili bir sorun yok spontan gebelik bile olabilir dedi demek ki ameliyat sonrası korkacak bi şeyimiz yok artık.. güzel günlerinin tadını çıkar

Kuzu aynı doktorum 2 kere hsg mi çekti perdeyi görmedi ve bu 2 gebeliğim o hsg lerin üzerine oldu. Ama işte ya gördü de ameliyata karşı olduğundan söylemedi ya da göremedi bilemiyorum. En son aynı haftada tekrarlayan düşük olunca ebruya gittim ebru bakar bakmaz perde dedi ve ameliyat oldum. Bay x önce bana da öyle dedi. Gebe kalınca ebruya gideyim diye ameliyat olduk diye düşük riskimiz kalktı diyemeyiz ebruya git dedi bana

Valla ben aralıkta ödedim ya şubatta yine ödedim
O işte dediğin gibi.. farklı doktorları gezip birkaç ay sonra gelip tedaviye başlayacağım dersen para alıyorlar. Senin tedavin başlamış olacak 1 kez ödeyeceksin, tahlil parası da yok sadece opu öncesi genel bi tahlil istiyor hastane, onu sağlık ocağında yaptırıyorsun C Capanin Gururu Teyom bir de karı koca corona testi istiyor acıbadem, ekstradan bunu ödüyorsun toplam 500 lira ben medline da ameliyat olduğumda şehir hastanesinde test yaptırdım

kocacığım ona da acaba burda korona testimizi yapsak kabul itmezler mi diyordu

Canım yok 4 gün ilaç kullandım. Covid oldum diye iptal oldu şubatta geri başladık yine ödedim
Ediyorlar ama 2 kişi acıbademde fiyatı hatırlamıyorum da çok uygun fiyattı biz o yüzden orda yaptırdık

Onu sorarsınız ama acıbadem kabul etmez bence tek sıkıntı 48 saat içinde yapılmış olması gerekiyor yetişecek mi stresi oluyor ama 4 saatte çıktı benimki. Şu an nasıl bilmiyorum daha yoğunluk olabilir. Bir de şimdiden söyleyeyim embriyolar çok iyi değil dondurmayalım falan derse dinleme dondur.. ben son 2 embriyomu dondurmadığıma çok pişmanım... ilaçlar falan çok pahalı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…