Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gömme dolabı yapacaktım çocuk odasındaki ama zaten içi boş dedimki çocukların doğmasına yakın yaparım ki o zaman tekrar temizlemek gerekmesin. Omyüzden çocuk odasına da girmicem 😁 kendimi ordan sıyırmak için bahane yarattım. Sadece mutfak dolabım kaldı 😁 ve perdeler
hadi darısı onların başına olsun :KK70: yavaş yavaş yapılır ya önümüzde zmn var allahtn kendimzi yormadan yavaş yavaş hallederiz

hadi darısı onların başına olsun :KK70: yavaş yavaş yapılır ya önümüzde zmn var allahtn kendimzi yormadan yavaş yavaş hallederiz
Kuzu bu defa ağırdan aldım kendimi hırpalamadan teker teker yapıyorum birden hepsini yapınca madalya vermediler hiç 😂

Sözde ben de kocimle yapacaktım, yaparken aradı napıyorsun diye bi ton azar yedim çok şükür bugün de karnım doydu 😂

Araştır kuzum

😂😂😂😂 Seni temboş seni
Ondan korktum bende 😆😆 sordum beni bikle.didi 🤣 temam dedim yemek yapim bari ona izin var sonrada kizlarla esrw erola bakrz🤣🤣🤣

Bugünde bele 🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• 1B33E16D-F3E8-4221-AE63-D3B4647FEF15.jpeg
    1B33E16D-F3E8-4221-AE63-D3B4647FEF15.jpeg
    124,6 KB · Görüntüleme: 19
Bu ameliyat kolay diye kimler dedi banaa
cabuk parmak kaldirsin
Got kesicemm😁
E kolaaayyy senin canın minnoş 😂
bana da virmemişlerdi :KK12:
Alla Alla niye acep 🤔
gerek yok ztn kuzum kendimizi yormaya boşver iş kaçmıyor ya :KK70: :rolleyes:
Bıraktım gitti zaten ya 😁
bn demedim aplaaaa seninle döt kesebilirim :rolleyes: :KK70:
😂 C Capanin Gururu Teyom burada bir kaçış öyküsü yazılıyor 😂
Vallahi gelmek üzere az kaldı 😂

Ayy çok heyecanlı 😍😍

Evet öyleymiş cero cum ben günde 3-4 çamaşır değişiyorum dr bana ped kullanma çamaşır değiş sürekli dedi 😁

Ben bitirdim darısı sana 😂

Ayyy gördün müü 😍 sana söylemiştim maşallah Allah esirgesin darısı kalp atışına inşallah hani foto?

Afiyet olsun duyguş nasılsa hepsi mideye 😂
Ben bazen dışarıda oluyorum ya evdeyken pek sorun olmuyor zaten resmen tuvalette yaşıyorum 😂

X