Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çocukların anne karnında anne babadan sonra en çok duydukları ses müge anlı 😂

Kabul edildi 😂

Yeşilcim o bende de var 🤭 her akıntıda bir koşu wc deyim. Canım 1 i kesin erkek diğeri belirsiz ama cinsiyeti ne olursa olsun evladım ve çok seviyorum şimdiden 🤗💕 sağlıkla gelsinler inşallah

Ağrı kesici verdi mi? Cylo-pr. İlaç filan yazdı mı?

Allah Allah 🤔 benim antakyada hazır satılan gördüklerim bile sana söylediğim gibi demekki siz öyle yapıyorsunuz 🤔
Kesinlikleee 😆😆

C Capanin Gururu Teyom kuzuş aramışlar çok sevindirik oldum sonundaaaaa güzel günler sizi beklerrrr :KK36::KK36:

@melinda- canımmm gözn aydın olsun seninde mi erkek oluyormuşşş saglıkla kucagına alman nasip olsun inşallah bakalım bnm kereta ne olacak bz sana ne demiştik erkek mi olucak kız mı :KK70::KK70:
çok sağol canım benim. :KK200:

Kabul edildi 😂

Yeşilcim o bende de var 🤭 her akıntıda bir koşu wc deyim. Canım 1 i kesin erkek diğeri belirsiz ama cinsiyeti ne olursa olsun evladım ve çok seviyorum şimdiden 🤗💕 sağlıkla gelsinler inşallah

Allah Allah 🤔 benim antakyada hazır satılan gördüklerim bile sana söylediğim gibi demekki siz öyle yapıyorsunuz 🤔
yok kuzuş bnm bütün çevrem bildiklerim gördüklerim böyle yapar belki hazır satılanlar değişiktir şekil vermek onlara kalmış ama google bile yazınca bizim modelimiz çıkar

Kabul edildi 😂

Antibiyotikle
Apranax vermis canimm

Yok bebişim hala bekliyorum bugun olmam gerekiyor normal şartlar altında göğüslerim falan şişti ben de şiştim oldum olucam 😂
Ayy çok heyecanlı 😍😍
Beyaz ve kokusuz akıntı normal 😊 Eğer rengi değişip koku olursa enfeksiyondan şüpheleniyorlar. Ben o yüzden günlük ped kullanıyorum mesela 🙈
Evet öyleymiş cero cum ben günde 3-4 çamaşır değişiyorum dr bana ped kullanma çamaşır değiş sürekli dedi 😁
Ben bitirdim darısı sana 😂
Ayyy gördün müü 😍 sana söylemiştim maşallah Allah esirgesin darısı kalp atışına inşallah hani foto?
yok kuzuş bnm bütün çevrem bildiklerim gördüklerim böyle yapar belki hazır satılanlar değişiktir şekil vermek onlara kalmış ama google bile yazınca bizim modelimiz çıkar
Afiyet olsun duyguş nasılsa hepsi mideye 😂

Ayy çok heyecanlı 😍😍

Evet öyleymiş cero cum ben günde 3-4 çamaşır değişiyorum dr bana ped kullanma çamaşır değiş sürekli dedi 😁

Ben bitirdim darısı sana 😂

Ayyy gördün müü 😍 sana söylemiştim maşallah Allah esirgesin darısı kalp atışına inşallah hani foto?

Afiyet olsun duyguş nasılsa hepsi mideye 😂
Eşim bey beni bekle.didiler😄🤣 balliya bahane lazm di zaten😄

hadi gözn aydın canım :KK70: bnm de vestiyer var aklımda bu hfta ve banyo dolabı orayı kafama koydum bitiriciiiiiiimmmm :KK70:
Ben gömme dolabı yapacaktım çocuk odasındaki ama zaten içi boş dedimki çocukların doğmasına yakın yaparım ki o zaman tekrar temizlemek gerekmesin. Omyüzden çocuk odasına da girmicem 😁 kendimi ordan sıyırmak için bahane yarattım. Sadece mutfak dolabım kaldı 😁 ve perdeler

X