Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhabalar bugün ovitrelle çatlatma iğnesinin 7. Günü iğneyi ilk yaptığım günden bune ovülasyon testi yaptım görselde ki gibi.. İğnenin etkisiyle pozitif çıkacağını biliyorum ama dün 6.günü gebelik testi yapmıştım bugünde yaptım paylaşmak istedim belki üstüne yorum yaparız 😉çoklu olanlar ovülasyon diğer ikisi gebelik testi.. Burda konuşmak güzel şeyler okumak rahatlatıyor ❤️

Eklentiler

• IMG_20210406_152435.jpg
    IMG_20210406_152435.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210406_152422.jpg
    IMG_20210406_152422.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 28
Aynen öyle canım. O kadarlık araba alıp aksesuarı ustaya taktırma parasından kaçtılar. 😂
Biz ne paralar döküyoruz adamlara bak. Haklarında herşey İyi olur inşallah canım benim diyecek söz bulamadım 🤭

gözlerim de bi tuhaflık var dnden beri bugnde oldu halaa var gibi anlamadm hamileliğe mi bağlı yoksa başka bisey mi devm ederse doktora gidicm
Açlıktan olabilir mi? Yada tansiyon şeker falan yok di mi kuzum? bence aksatmadan doktora git hemen.

bu sözüne çok ama çok katılıyorum netttt
Canım birde prolaktinime baktırsam mı ki birdaha çünkü tedaviye ilk başladığımda bakmıştı ondan 2 ay öncede 19 falandı 2 ay öncede 17 çıkmıştı zaten ohssa karşı dostinex kullandırdı napsam baktırsam mı gerek var mı ki

kuzuşummm kıyamam ama ağır geçirenlerde oluyor böyle ama az kaldı geçicek son düzlüktesiniz allahın izni ile inşallah çıkıcak iyi olucak herşey düzene girecek bol bol dua et :dua: :dua:
tahmin ediyorum canım. ne yerde ne göktesin aklında yanlızca eşin oluyo. allah iyilik versin kuşum . ama gönlünü ferah tut. iyi olacak. benim kv baya kötü geçirdi. oksijen seviyeside , nabız da tansiyonda hepsi kötüydü değerlerin. nefes alamıyodu. çok şükür evde bakım olmasına rağmen atlattı şuan gayet iyi. eşinde iyi olacak.
Vee C Capanin Gururu Teyom
Canim kadinlarim tesekkur ediyorumm hepinize🌸

Bu ilaçları kullanan, kullanıp etkisini gören var mı aranızda kızçeler aldık kullanmaya başladım bugün LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo peraares peraares
Bana co q10 ve astalife verdi dhea yi galiba rezervi az olanlara veriyor. İlk birkaç ay yumurtlama ağrısı gibi batmalar hissediyordum bir kanlanma hareketlenme oldu sanki. Uzun süre kullandım ama pahalı olduğu için başka marka yine 200 mg co q10 ve astaksantin içeren omega 3 aldım onları kullanıyorum

Canım birde prolaktinime baktırsam mı ki birdaha çünkü tedaviye ilk başladığımda bakmıştı ondan 2 ay öncede 19 falandı 2 ay öncede 17 çıkmıştı zaten ohssa karşı dostinex kullandırdı napsam baktırsam mı gerek var mı ki
Dostinex i prolaktin için değil ohss için veriyorlar yani yüksek çıkmasa da ohss için vermiştir. Kaç folikul toplandı ki ohss belirtin var mı?

Arkadaşlar merhabalar bugün ovitrelle çatlatma iğnesinin 7. Günü iğneyi ilk yaptığım günden bune ovülasyon testi yaptım görselde ki gibi.. İğnenin etkisiyle pozitif çıkacağını biliyorum ama dün 6.günü gebelik testi yapmıştım bugünde yaptım paylaşmak istedim belki üstüne yorum yaparız 😉çoklu olanlar ovülasyon diğer ikisi gebelik testi.. Burda konuşmak güzel şeyler okumak rahatlatıyor ❤️
hala var ama gitgide silikleşiyor canım. Ovu koyulaşmış o niye acep

gerek yok kuzum, dostineks düşürüyor zaten. Gerek görse isterdi. 19 normal bir değer zaten

Bana co q10 ve astalife verdi dhea yi galiba rezervi az olanlara veriyor. İlk birkaç ay yumurtlama ağrısı gibi batmalar hissediyordum bir kanlanma hareketlenme oldu sanki. Uzun süre kullandım ama pahalı olduğu için başka marka yine 200 mg co q10 ve astaksantin içeren omega 3 aldım onları kullanıyorum
eşimde astalife yerine astamega aldı canım. Ama ben herhalım param çok ki dediklerini alıyorum :KK70:

Vee C Capanin Gururu Teyom
Canim kadinlarim tesekkur ediyorumm hepinize🌸
halloş korona bitince de kavgası devam ediyor. dayımlar oldu, haklı olarak çok endişe ediyor hanımı için. Eşime diyorum ben senin yüzünden oldum ama sen çok üzülmedin bana :KK70::KK70:diyor ne yapmam lazımdı çok üzüldüğümü göstermem için:KK70:

Biz ne paralar döküyoruz adamlara bak. Haklarında herşey İyi olur inşallah canım benim diyecek söz bulamadım 🤭

Açlıktan olabilir mi? Yada tansiyon şeker falan yok di mi kuzum? bence aksatmadan doktora git hemen.
kuzum yok aç kalmıyorum hiç bi zmn küçük ara ögünlerimde var yemeyince direk midem bulanıyor ztn. blmyrm şekerime tansiyonuma bakılmıştı bir sorun çıkmadı netten araştırdıgım zmn bazı kadınlarda yapıyormuş dün eczaneye götürdüler hmn beni tansiyonum iyi çkmıştı bugnde tekrarladı yarnda olursa gidicm bkıyım

kuzu eğer yakın tarihlerde içtiysen dostinex iyidir bnce ama yinede saglık ocagnda yaptır istiyorsan aklında soru işareti kalmasın peki gögüslerinden herhangi br sıvı fln geliyormu

eşimde astalife yerine astamega aldı canım. Ama ben herhalım param çok ki dediklerini alıyorum :KK70:
Son 1 dal astalife im var 😂 tedaviye başlarsam içeceğim. Bu arada bi arkadaşım acıbademde volkan hocaya gitti daha temkinli yaklaşıyor diye çok aklımı çeliyor. Son ana kadar karar veremeyeceğim herhalde 🤦‍♀️

kuzum yok aç kalmıyorum hiç bi zmn küçük ara ögünlerimde var yemeyince direk midem bulanıyor ztn. blmyrm şekerime tansiyonuma bakılmıştı bir sorun çıkmadı netten araştırdıgım zmn bazı kadınlarda yapıyormuş dün eczaneye götürdüler hmn beni tansiyonum iyi çkmıştı bugnde tekrarladı yarnda olursa gidicm bkıyım
çok ilginç canım, ihmal etme, doktora danış istersen

Son 1 dal astalife im var 😂 tedaviye başlarsam içeceğim. Bu arada bi arkadaşım acıbademde volkan hocaya gitti daha temkinli yaklaşıyor diye çok aklımı çeliyor. Son ana kadar karar veremeyeceğim herhalde 🤦‍♀️
sen de haklısın canım. onun pozitif olursa onu düşün

X