Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok iyiyim canım.
Bu gün oğluşumu 4 lü ultrason ile gördüm 🥰
Herşeyi normal herşey yolunda boyu kilosu olduğu haftada.
Çooook hareketli ve elini yüzünden çekmedi fotoğraf sevmiyor 🙈 bu 2 özelliği aynı babası 🥰
Nasipse 37. Haftaya kadar çalışmaya devam 🙈
Doktorumuz da baktı herşey yolunda 1 ay sonra kontrole gel dedi.
Ve oğluşum dondurmayı seviyor 🥰
Çok şükür ya. Yaramaza bak sennn😍

@LaRisaCca Simgoş yok yemekleri ben alayım bugün :-) Benim patetes püresi, et suyu çorbası (Paça gibi ama etli kemikle yapılmış), cacık
Bezelye, pilav, salata 🤗☺️
Simgeye ne oldu 🥺
Bugün perinatologta kontrolüm vardı, miniğim farkı kapatmış çok mutluyum 🥰☺️ edaecoo edaecoo
Genetik test yaptırmayı düşünen ya da yaptıran var mı buralarda 🙈

Kuzular nasılsınız belirtileriniz var mı ne durumdasınız 🙆‍♀️🙅‍♀️💁‍♀️🙋‍♀️ @LaRisaCca melinda- melinda- kuzuş mide bulantıların devam mı Y yesilcayyy yeşilcim lekelenmen devam ediyor mu
Herkese merhaba 🙋‍♀️ edaecoo edaecoo canım lekelenme durdu ama bulantılar başladı ataklar halinde geliyor limonlu su içiyorum biraz rahatlatıyor gibi sen nasılsın melinda- melinda- sevindim ultrason sonucuna 😉 sen nasılsın bulantılarla nasıl bala çıkıyorsunuz ?

Herkese merhaba 🙋‍♀️ edaecoo edaecoo canım lekelenme durdu ama bulantılar başladı ataklar halinde geliyor limonlu su içiyorum biraz rahatlatıyor gibi sen nasılsın melinda- melinda- sevindim ultrason sonucuna 😉 sen nasılsın bulantılarla nasıl bala çıkıyorsunuz ?
Lekelenme durdu mu harika haber🤗bulantı gün içinde devamlı oluyor, yemezsem daha kötü olduğum için tıkınıyorum sürekli🤣Leblebi+nohut çok rahatlatıyor beni,sabah bulantıyla uyanıyorum anında rahatlatıyor şükür.Gün içinde de onlardan başka ayva, elma iyi geliyor.Suyumun içine limon ve nane koyuyorum yoksa çok midem bulanıyor.Kusacak kadar kötü olmuyorum bunları yaparsam,beni bu aralar en çok zorlayan şey baş ağrısı💆🏻‍♀️

X