Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani bilemiyorum çok kısa sürdü işlem ama operasyondan bi kaç saat sonrada yürüyerek çıktım hastaneden sanırım rahme çizikler atmislardi
Benim 1 saatlik ameliyattı ben de yürüyerek çıktım canım zaten histeroskopi öyle hastanede yayılacak birşey değil

@yesilcayyy melinda- kızlar nasılsınız bebişler napıyor
@Skrkz17 hayatımm dün yazarsın diye bekledim yazmadın nasıl geçti görüşmem?
coconatt kuzu eşin naptı son durum nedir?
Kuzum son anda bir değişiklik olmazsa ki inşallah olmaz, yarın evde olacak Allah'ı izniyle pazartesi 15.00 randevu sen nasılsın en son döneri gömmüştün

Sen de olmasan halimiz ne olur
Ay bi de bizim kız fevri hemen gaza geldi
Kuzum son anda bir değişiklik olmazsa ki inşallah olmaz, yarın evde olacak Allah'ı izniyle pazartesi 15.00 randevu sen nasılsın en son döneri gömmüştün
Ayyyy çok heyecanlıııı hadi işiniz gücünüz rastgele inşallah
He sonradan gömdüğüm çok şey oldu

Kuzum şöyle ki benim rahim zor kalınlaştı sabah öğle akşam 2 şer tane günde 6 adet kullandım üstüne climara bant kullandım birde. Ozan bey görmedi ama başka doktor hafif pco demişti kuzum. Bülent hoca ne diyecek bakalım

Ay bi de bizim kız fevri hemen gaza geldi

Ayyyy çok heyecanlıııı hadi işiniz gücünüz rastgele inşallah
He sonradan gömdüğüm çok şey oldu
İnşallaj tatlım ya valla benimkinicanlı kanlı görene kadar inanamıyorum

Yaaaa göm kız göm hakettin 2 tane bebeyle

Canım sıkı takipteyim. Yarın İskenderun'da kontrolüm var. 23 ünde Adana'da ama İskenderun'da ki Dr um nerdeyse 10 güne bir çağırıyor
Sıkı takipte olman çok iyi canım benim. Doktorun demekki özen gösteren biri Bülent hıca gebelikte de takip ediyor mu kız?

Historoskopi oldum ama septum amlytj olup delinme olmadı.. tüp bebekle hamile kaldım normal doğum yapablrsin dedi dr bende korktum ama dr beni teşvik etti normal doğumla bebeğimi kuucağıma aldım. Öncelikle dr çok önemli güveniyorsan o ne derse onu yap derim.

Merhaba canım. Ameliyattan dolayı tavsiye etti. Zaten delik aynen olduğu gibi kalmıyor ki o kapandı gitti. Rahim yumuşak doku olduğundan hemen iyileşti dikiş bile atılmadı toplu iğne ucu kadar birşeydi delik
Şaşırdım şu an bana normalde doğurabilirsin dedim bu durum sanırım kişiye göre değişebiliyor çünkü ameliyat sonrası normal gebelerden bir farkımız kalmıyor doktorun söylediği bu oldu ben ameliyat ve öncesindeki kayıplarımdan dolayı fazla korkuyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…