Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E şimdi eşin pozitifse gelemeyecek onun gül hatrı için sen de gidemeyeceksin . Canım sıkıldı 🤔 ruh halim çok değişken
Yok kuzum eşimin pozitif çıkma ihtimali yokmuş. İş biraz karışık bizde tam yeni konuşabildik konuyu detaylı bir şekilde. İçim rahatladı.

Pazartesiye başka bir hastayla değiştirdiler larim moralim düzeldiverdi bir anda ne kadar değişkeniz 🤣. Değiştirerek ikinci şans denedim eşim olmasa bile pazartesi nasip olursa kendim gideceğim 🥰

Yok kuzum eşimin pozitif çıkma ihtimali yokmuş. İş biraz karışık bizde tam yeni konuşabildik konuyu detaylı bir şekilde. İçim rahatladı.

Pazartesiye başka bir hastayla değiştirdiler larim moralim düzeldiverdi bir anda ne kadar değişkeniz 🤣. Değiştirerek ikinci şans denedim eşim olmasa bile pazartesi nasip olursa kendim gideceğim 🥰
Ayyy işte bu haber harika canım benim çok sevindim çokkk 😍😍😍😍😍 gözün aydın

hep öyle olmaz mı ztn kuzu kurunun yanında yaşta yanar die boşa dememişler :KK51: inşallah birşey çıkmazz :dua:
Aynen kuzum Allah yardımcımız olsun🤲💙 randevumu pazartesiye değiştirdiler başka hastayla ay bir sevindim o gün eşim olma ihtimali yüksek olmasa bile kendim gitcem napim artık

Ay evet çok mutlu oldum durumu belirtince çok güzel ilgilendi sağolsun 🥰
Öyledir kızlar maşallah hepsine 🧿 hepsini çok seviyorum Bülent beyi de çok seveceksin
İnşallah canım ya. Bülent kokoreç yiyeceğine gelin tedaviye başlayalım demiyor :KK70:
Ahahah 😂😂😂😂 bülo ağaya de ki peşinen söylüyorumm yok dersen o kokoyu boğazına dizerim :sinirli:
3 canlı olmasan azcık birşeyler söyleyip sevdirebilirdim belki tabi 🤣
Eşim seviyor çok da denedi sevemedim 😂😂😂

Öyledir kızlar maşallah hepsine 🧿 hepsini çok seviyorum Bülent beyi de çok seveceksin

Ahahah 😂😂😂😂 bülo ağaya de ki peşinen söylüyorumm yok dersen o kokoyu boğazına dizerim :sinirli:

Eşim seviyor çok da denedi sevemedim 😂😂😂
Türk kahvesi candır aslında değişik filtreleri denemeyi seviyorum bende kız 😁 Bülent hocayı çoğu kişi sevmiş ben sevmezsem bende sıkıntı vardır diye düşüncem :KK71:

X