Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok üzüldüm canım ya sıkma canını hayırlısı olsun inşallah bu ay olmaz Bir sonraki ay olur Kısmet bazı şeyler 😔

Oyy yumişş kontrolü 🤗 sağlıkla güzel güzel büyümüş olsunlar inşallah 🥰

Sorma canım bizde olaylar olaylar 😂

Evet canım Bir tık koyulaşmış olur bence muhakkak yarın yap inşallah hamilesindir 😍
Yapicam inşallah hayırlısıyla öyledir çok istiyoruz

Bülent beye ikinci randevu alışım bahsetmiştim ya ilkinde iptal oldu buda böyle oldu. ikisinde de sorun çıktı kuzum sonu inşallah hayrolsun artık bu işin 🤲

Monoton da olmuyor böyle hareketlerde olmuyor kız ortasını bulamadık 🤣
E sen tek gidebilirsen tek git zaten seni muayene edecek 😁 sen ilaç kullanacaksın

Rabbim bu defa oldurmuş olsun fıstık 🤗 inşallah bebişin seninledir
Inşallah inşallah doktorum bi ay daha demiyelim olmasa aşılama sonra tüp bebek geçeriz onlarda bana çok ağır geliyor zor dönemler ilk evlendigimde vajinismus ile uğraştım o yüzden o işlemler beni korkutuyor inşallah gerek kalmaz

Inşallah inşallah doktorum bi ay daha demiyelim olmasa aşılama sonra tüp bebek geçeriz onlarda bana çok ağır geliyor zor dönemler ilk evlendigimde vajinismus ile uğraştım o yüzden o işlemler beni korkutuyor inşallah gerek kalmaz
Canım aşılamada korkacak birşey yokki aşılamayı hissetmiyorsun bile . Tüp bebekte de yumurta toplama anestezi altında yapılıyor transfer ise aynı aşılama gibi hiç hissetmiyorsun 🤗

kuzum kafana bu kdr takma bak stres olmaman gerekiyor biliyorsun tüp yapma kafanda soru işareti varken ama bu işin peşini bırakma bi prof a fln mı görünsn acaba
evet şuan histeroskopi ilk adım olacak inşallah, onun için uğraşıcam, tüp gerekiyosa da sonradan tüp de olur ama ilk adım olarak histeroskopi yaptırmak çok daha mantıklı geliyor bana, en son profa gittiğimde hiç alakası bile yokken histeroskopi yaparken laparoskopi de yaparız tüp tıkalıysa onu da alırız dediydi, ben şok olmuştum, rahim filminde tüpler açık yazmışlar oraya eşşek kadar, tüpü almaya kalktıydı, doktorlardan korkuyorum artık he 😂
Günaydın kuzular ❤️❤️❤️
Günaydıııın hepimizee ❤️❤️
Histeroskopi ye karar verdin mi canım 💚
Ben karar verdim de doktoru ikna edemedim, konuşmaya gidicem bu hafta inşallah bu sefer bi sonuca bağlanır, hala şüphelerim varsa da başka doktor bulmaya çalışıcm bakalım
Kızlar selam, bugün test günümdü negatif çıktı... 7sinde doktorla tüp bebek için görüşeceğiz.. inşallah herşey güzel olur, çünkü Tüp bebek işlemleri açıkçası biraz beni ürkütüyor :KK33::confused: Kendimi motive etmem lazım...Ne yapsam acaba o zamana kadar.:skandal::KK49:
İnşallah çok güzel ilerler süreciniz ve çok güzel sonuçlar alırsınız, bir sürü bir sürü sağlıklı emriyonuz olsun inşallah bir sürü bir sürü bebşleer 😍😍😍 müzik dinle ama hüzünlü müzikler dinleme, klasik müzik dinlemeni öneririm, beethoven dinle sakinleş stresten uzaklaş ben yapıyorum arada bir, örgü örerken ya da yetşkinler için boyama kitapları var onları boyarken dinliyorum, önce sen önemlisin çünkü, önce kendini mutlu et, sonra bebişlerine çok iyi bir anne olacaksın 😍😍
Canım bu süreç malesef bazıları için tereyağından kıl çekmek gibi ama bazıları için de deveye hendek atlatmaktan da zor.. Allah bizlere kaldıramayacağımız yükler vermezmiş.. Çok şükür regl oluryorsun, yumurtaların var, elbet olacak lakin bunu sadece Allah bilir... üzülsek de üzülmesek de bu süreç böyle işliyor, boşuna kendini yıpratmanın manası yok kuzum inan.. :KK20:
çok şükür tabiki beterin beteri var çok haklısın, böyle belirsizlikte kalmak beni çok yoruyo, nasılsa olacağınavarıcak diyemiyorum o durumda, bunu yapmam lazım, elbet bi yol çıkar karşıma 🥰

Canım aşılamada korkacak birşey yokki aşılamayı hissetmiyorsun bile . Tüp bebekte de yumurta toplama anestezi altında yapılıyor transfer ise aynı aşılama gibi hiç hissetmiyorsun 🤗
Ultrason la bakılması bile rahatsız oluyorum yani istemsizce kendimi sıkıyorum sağ olsun döktüğün bu konuda beni anlıyor yardımcı oluyor ama işte onlar bana daha korkutucu geliyorum hayırlısı artık inşallah gerek kalmaz ama olmasada mecbur dayancaz gülü seven dikenine katlanırmış

evet şuan histeroskopi ilk adım olacak inşallah, onun için uğraşıcam, tüp gerekiyosa da sonradan tüp de olur ama ilk adım olarak histeroskopi yaptırmak çok daha mantıklı geliyor bana, en son profa gittiğimde hiç alakası bile yokken histeroskopi yaparken laparoskopi de yaparız tüp tıkalıysa onu da alırız dediydi, ben şok olmuştum, rahim filminde tüpler açık yazmışlar oraya eşşek kadar, tüpü almaya kalktıydı, doktorlardan korkuyorum artık he 😂

Ben karar verdim de doktoru ikna edemedim, konuşmaya gidicem bu hafta inşallah bu sefer bi sonuca bağlanır, hala şüphelerim varsa da başka doktor bulmaya çalışıcm bakalım

İnşallah çok güzel ilerler süreciniz ve çok güzel sonuçlar alırsınız, bir sürü bir sürü sağlıklı emriyonuz olsun inşallah bir sürü bir sürü bebşleer 😍😍😍 müzik dinle ama hüzünlü müzikler dinleme, klasik müzik dinlemeni öneririm, beethoven dinle sakinleş stresten uzaklaş ben yapıyorum arada bir, örgü örerken ya da yetşkinler için boyama kitapları var onları boyarken dinliyorum, önce sen önemlisin çünkü, önce kendini mutlu et, sonra bebişlerine çok iyi bir anne olacaksın 😍😍

çok şükür tabiki beterin beteri var çok haklısın, böyle belirsizlikte kalmak beni çok yoruyo, nasılsa olacağınavarıcak diyemiyorum o durumda, bunu yapmam lazım, elbet bi yol çıkar karşıma 🥰
Hayatım Dr un demişti zaten histeroskopi yapalım diye 🤔 karıştırdım mı yine ya

Ultrason la bakılması bile rahatsız oluyorum yani istemsizce kendimi sıkıyorum sağ olsun döktüğün bu konuda beni anlıyor yardımcı oluyor ama işte onlar bana daha korkutucu geliyorum hayırlısı artık inşallah gerek kalmaz ama olmasada mecbur dayancaz gülü seven dikenine katlanırmış
Oy canımın içi şimdi anladım seni. Allah gönlüne göre versin inşallah gebesindir

Yok kuzum ya bizim burda bile değil olay. başka şehire gidenler var aralarında onlarda birçok kişi ile temas etmiş sanırım. Pozitif çıkarsa 15 gün bırakmayacaklar negatif çıkarsa da ne zaman gelir Allah bilir. İnsanların sorumsuzluğunu biz dikkat edenler çekiyoruz. Kendileri Hero sanki o kadar sorumsuzlukları. Bu sorumsuzlar olduğu müddetçe de kurtuluş yok. Ay çok doldum patladım bu olayla 😡
hep öyle olmaz mı ztn kuzu kurunun yanında yaşta yanar die boşa dememişler :KK51: inşallah birşey çıkmazz :dua:

doktoruna da denk gelmek zorrr anammm gerçekten bu doktorlar fenaa fenaaa rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah :dua: :dua:

X