Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam aleyküm hayırlı geceler hanımlar
Catlatma iğnesinin etkisi nekadar sürer bilgimiz varmi ben biraz baktım tam bişey bulamadim 10 hamile çıkan var 15 günde iğnenin etkisinden çıkanda kafam çok karıştı bugün benim iğnenin 13 günü idrar testi yaptım sillik cıktı 5 dk içinde cıktı sizce iğnenin etkisi olabilirmi niye yapıp kendimi bu strese soktuysam🤔
canm hoşgeldin bünyeden bünyeye değişiyor iğne etkisi ama 13.gün silik çizgi çıktıysa bu hamilelik işareti olabilir

Amin canım Allah duysun sesini🙏
En kısa zamanda bebiş haberlerimizi verelim inşallah🙏
Buradan çok sevdiğimiz arkadaşlardan bu haberi aldığımızda, hatta uzun zamandır deneyen arkadaşlar olunca evet bizde yaklaştık diyoruz kendi kendimize. Tüp bebek te olsa normal yollada olsa, içimiz sıcacık oluyor. Uzun zamandır deniyen Bu topikte son zamanlarda Örnek: LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo hatta eda 2. Tüpte hamile kaldı sanırım. Yani bir gün bir şekilde bizlerinde olacak ihtimalini artırıyor ve huzur doluyor içimiz🥰 kızlar sizler nasılsınız?
kuzucum hoşgeldinnn özledik seni nerelerdesinn :110: herşey yolundadır inşallah .. evet kuzucum ben 2.tüp bebekte kaldım ilki kimyasal sonuçlanmıştı aşılama negatif normal yolla hiç olmadı birde açık ameliyat geçmişim var.. hiç birşey imkansız değil sadece doğru zamanı bekliyor allah bize ne kader yazdıysa onu yaşıyoruz sadece isteklerimizden vazgeçmeyelim peşinden koşalım yeterli allah yeter ki iste kulum iste ki vereyim demiş.. umutsuzluğa kapılmak yok olucak elbette bizm bebişler biraz nazlı uğraştırıyorlar bizi ama sonu güzel olucak :dua::dua::KK200:

Valla cocuk hamile yaşlı hiç farketmez kuzu herkes risk altında aman diyim dikkat et nasılsın şimdi
İyiyim çok şükür canım 2 gündür baş ağrım geçmedi ilaç da içmiyorum öğlene kadar bekleyeceğim geçmezse içeceğim
Ayyy gerçek ten mi haberlere hiç bakmadım başka yasak var mı.. Allah aşkına bitsin artık nolursun gerçekten insanlar kafayı yedi
Canım kongreler başlayacağında yasak yok kongreler bitince yasak var 😁
Kızlar Doktorumla konuştuk, bir adet daha bekletmeye karar verdi.
Kan tahliline falan bakmadı 2 adet dinlendirme en iyisi dedi.
Peki hocam demekten baska bişey diyemedim . Heveslenmiştim bu ay için.
Olsun geç olsun ama güç olmasın diyorum. Çoğu doktor 2 adet dinlendiriyor vardır bi bildikleri tutunsunlarda tek duam o. Bu kadar bekledık 1,5 ay daha beklerız dimi 😕
Canım sen ohss olmuştun ya o yüzden 2 adet dönemi bekletiyorlar genelde hani en başından da öyle olur yüksek ihtimalle demiştik? Niye bu ayı bekledin sen 🤗 geç olsun iyi olsun canım zaman hemencik geçiveriyor
Evet kesinlikle öyle bencede, aşılamada bile çok zor olmuştu zaten onda düşünemiyorum, ağrıdan kanamadan tutmaz zaten bu şekilde yaparlarsa, ben artık çok sıkıldım doktora anlatamadım bir türlü, yoktur rahim ağzı darlığı biz direkt tüp yapalım diyo, yaptırmıcm tüp şuan ben, histeroskopide ısrar edicem bakalım, öbür doktorlar da aynı şeyi diyolardı aşılamada gördük ölüyodum ağrıdan, tutmadı da işte, çok fena içim sıkılıyo bütün gece uyuyamıyorum kafamda doktorla konuşuyorum sürekli, abuk sabuk rüyalae görüyorum ☹️ Bu ayin reglisi de geldi, bi umut belki histeroskopiden fln kurtulurum diye geliyodu aklıma ama yok
Histeroskopi ye karar verdin mi canım 💚
Selam aleyküm hayırlı geceler hanımlar
Catlatma iğnesinin etkisi nekadar sürer bilgimiz varmi ben biraz baktım tam bişey bulamadim 10 hamile çıkan var 15 günde iğnenin etkisinden çıkanda kafam çok karıştı bugün benim iğnenin 13 günü idrar testi yaptım sillik cıktı 5 dk içinde cıktı sizce iğnenin etkisi olabilirmi niye yapıp kendimi bu strese soktuysam🤔
As canım yüzde yetmiş 12 .gün etkisi geçmiş oluyor ama evet dediğin gibi çok geç ya da çok erken vücuttan etkisini atan arkadaşlarımız var biz bunun önüne geçmek için silik çizgi çıktığında iğneden mi diye düşünmemek için genelde 8.9. günlerde test yapıyoruz ki negatifi görelim etkinin geçtiğini anlayalım Sen de böyle bir şey yapmış olsaydın şu an Emin olabilirdik ama bana göre yüksek ihtimalle gebelik u sabah ilk idrarla test yapmanı tavsiye ederim şimdiden hayırlı olsun bize haber vermeyi unutma

İyiyim çok şükür canım 2 gündür baş ağrım geçmedi ilaç da içmiyorum öğlene kadar bekleyeceğim geçmezse içeceğim

Canım kongreler başlayacağında yasak yok kongreler bitince yasak var 😁

Canım sen ohss olmuştun ya o yüzden 2 adet dönemi bekletiyorlar genelde hani en başından da öyle olur yüksek ihtimalle demiştik? Niye bu ayı bekledin sen 🤗 geç olsun iyi olsun canım zaman hemencik geçiveriyor

Histeroskopi ye karar verdin mi canım 💚

As canım yüzde yetmiş 12 .gün etkisi geçmiş oluyor ama evet dediğin gibi çok geç ya da çok erken vücuttan etkisini atan arkadaşlarımız var biz bunun önüne geçmek için silik çizgi çıktığında iğneden mi diye düşünmemek için genelde 8.9. günlerde test yapıyoruz ki negatifi görelim etkinin geçtiğini anlayalım Sen de böyle bir şey yapmış olsaydın şu an Emin olabilirdik ama bana göre yüksek ihtimalle gebelik u sabah ilk idrarla test yapmanı tavsiye ederim şimdiden hayırlı olsun bize haber vermeyi unutma
hiç sorma kuzu allah sonumuzu hayır etsnn :KK51:
ala ala genelde hamilelikte baş ağrısı olur derler kuzu dkkt et bol bol dinlen :KK19:

Canım doktor birsürü bişeyşer verdi onu kullandım, testleri daha yaptırmadım sperme alerji vsrmı yokmu hala bilmiyorum ama bu ay hiç yanma olmadı,çok sık ilişki oluyorsa rahim duvarlarında kılcal damarlara hasar veriyormuş sanırım, hafif yırtıklar oluyormuş (çok sık ilişki oluyordu evet) bu da sperm içine girince yanma yapıyormuş, smear testi alındı temiz çıktı.
Sperme alerji bile çıksa Bağışıklığı baskılayıcı ilacı korona zamanında ben yapmam bence bizim burda şu an da hiç bir doktor bunu sana yapmaz, çünkü dönem koronadan dolayı çok tehlikeli dedi🤷🏻‍♀️
Rahim ağzını düzeltip açtı: aşılama esnasında rahme birşey koyuluyor ve açılıyor sabitleniyor aparatın adını unuttum,spermi rahim ağzından gönderemedi, sonra bana biraz ıkın dedi, alttan baktı birdaha denedi, dedi yok sperm ilerlemiyor, rahim ağzın sola doğru yan duruyor dedi (rahim normal duruyor rahim ağzı sola doğru bükülü duruyor dedi)
Şimdi bunu düzeltecem ama canın yanacak, dayanabilirnisin dedi tamam dedim işte o an 3 saniye mi 5 saniye mi bilmiyorum ama ağrı beynime vurdu ve o an rahim ağzına hafif bi çizik attı spermin geçişini normalden fazla seviyeye getirdiğini söylemişti. O an hafif bir kanama oldu, sonrasında hiç olmadı. Bu güne kadar belli ki burdan spermler geçemiyormuş dedi🤷🏻‍♀️
Durum kısaca böyle 🥰

Burdayım Aşkitom 🥰 Nasılsın?
Oğlun mu oluyor canım yaa🧿🧿🧿
Aa bende de ılişkiden sırasında ve ılişkiden sonra yanma oluyordu. Doktor biraz açtı benimkini geçen ay baya bi iltihap akıttık o yüzden bu ay yanma olmuyor bende de. Çok şükür. Benimde rahim ağzının girişinde hafif bi kapalılık varmış onu cep gibi açacağım ded bana önce normal bi şekilde açmaya çalıştı historametrayla canım çok yandı dedi ozaman anestezi uygulayalım Adetliyken gel dedi. Gittim bende ama içim bi daralıyor bi daralıyordu sorma. Sonra doktor tekrar baktı bende Adetliyken yapacak kurtulacağım o ayıda rahatlıkla değerlendiririm diye düşünüyordum. Doktorda haftaya bi güne verelim dedi düşündüm yumurtlama zamanına denk geliyor. Hocam gebeliğe engel mi enfeksiyon bitti bende akintim yanmam yok deyince ozaman engel değil bu sadece enfeksiyon üretiyor sende dedi. Zaten korumada var 3 ay kendin dene olmazsa gelirsin ne zaman istersen ama dikkat et enfeksiyon kapma dedi. Acaba aynı rahatsizligimiz mi var seninle?

Hayırlı sabahlar hanımlar hepinizin cevabı için çok çok teşekkür ederim çok sağolun 🥰
Ben dün bakınıyordum aynı benim gibi bi arkadaşa rastladım oda iğnenin 12 yapmış çıkmış 13 günü biraz daha koyu gibi olmuş aradan bi hafta geçmiş kan testi negatif benimde öyle olduğuna emin oldum her şeyin hayırlısı

Sen nasılsın canım benim 🤗
iyiym bende bbgm mide bulantım var bugn braz :KK51: az öncede arkadaşla çarpıştık kötü bir şekilde işyerinde onun korkusunu atmaya çalışıyorum son anda düşmekten kurtuldum elide tam karnımave kasıgıma geldi kızın allah agrı sızı olmadı kem gözleri atalım üstümzden larimmmm allah nazarlardan saklasın :KK200::KK19:

iyiym bende bbgm mide bulantım var bugn braz :KK51: az öncede arkadaşla çarpıştık kötü bir şekilde işyerinde onun korkusunu atmaya çalışıyorum son anda düşmekten kurtuldum elide tam karnımave kasıgıma geldi kızın allah agrı sızı olmadı kem gözleri atalım üstümzden larimmmm allah nazarlardan saklasın :KK200::KK19:
Ayy kuzum ben de endişelendim. Aman dikkat. Kurşun dökelim size 😍

Sayfanın en olgunu olarak (yaşlı demeyeyim) 😂 size sayfa kısıtlaması getiriyorum. Günde 5 sayfadan fazla yazılırsa herkesi pıçahlarım :bicak: :bicak: olay çıksın istemiyorummmm:KK70::KK70:
😂😂 Seni hocana söylerim ablam demem şikayet ederim bak 😂😂
Hayırlı sabahlar hanımlar hepinizin cevabı için çok çok teşekkür ederim çok sağolun 🥰
Ben dün bakınıyordum aynı benim gibi bi arkadaşa rastladım oda iğnenin 12 yapmış çıkmış 13 günü biraz daha koyu gibi olmuş aradan bi hafta geçmiş kan testi negatif benimde öyle olduğuna emin oldum her şeyin hayırlısı
Ben 11. Gün silik çizgiyle öğrenmiştim mesela herkeste aynı olmaz 😁 tabi sen test yaptıysan ve bugün daha silikse birşey diyemem
Amannnnn çok geçmiş olsun canım daha yavaş ve dikkatli olmaya özen göster korkma inşallah birşey olmayacak 😔🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 sakin kal tansiyon önemli canım

günaydın kuzummm 3 te 3 yaptım bugün kilidi vurdum artık :KK70: Akşam çatlamıştır heralde baya kasık ağrım oldu. dün geceyide değerlendirdim valla yoruldum artık allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. hem amuda kalktım hem ters durdum allah ne verdiyse :KK70: :KK70:

günaydın kuzummm 3 te 3 yaptım bugün kilidi vurdum artık :KK70: Akşam çatlamıştır heralde baya kasık ağrım oldu. dün geceyide değerlendirdim valla yoruldum artık allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. hem amuda kalktım hem ters durdum allah ne verdiyse :KK70: :KK70:
Ooo pozisyon zenginliği içerisinde sin bakıyorum 😁 kuzucum Rabbim emeklerinizi karşılıksız bırakmasın inşallsh gebe kalırsın

X