Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😂😂 Seni hocana söylerim ablam demem şikayet ederim bak 😂😂

Ben 11. Gün silik çizgiyle öğrenmiştim mesela herkeste aynı olmaz 😁 tabi sen test yaptıysan ve bugün daha silikse birşey diyemem

Amannnnn çok geçmiş olsun canım daha yavaş ve dikkatli olmaya özen göster korkma inşallah birşey olmayacak 😔🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 sakin kal tansiyon önemli canım
kuzum valla o başka tarafa bakıyormuştu bnde başka tarafa bakıyordum öyle çarpıştık erkek olsa aşk sahnesi çekilirdi tam filmlerdeki gibi ama biraz sert :KK70: inşallah birşey olmaz sarsıldı çocuk sadece

kuzum valla o başka tarafa bakıyormuştu bnde başka tarafa bakıyordum öyle çarpıştık erkek olsa aşk sahnesi çekilirdi tam filmlerdeki gibi ama biraz sert :KK70: inşallah birşey olmaz sarsıldı çocuk sadece
Birşey olmaz Allah on izniyle kuzumm melekler çevreliyor seni korkma 🤗

iyiym bende bbgm mide bulantım var bugn braz :KK51: az öncede arkadaşla çarpıştık kötü bir şekilde işyerinde onun korkusunu atmaya çalışıyorum son anda düşmekten kurtuldum elide tam karnımave kasıgıma geldi kızın allah agrı sızı olmadı kem gözleri atalım üstümzden larimmmm allah nazarlardan saklasın :KK200::KK19:
Bebişin ortamı çok korunaklıymış, hiç korkma endişelenme öyle durumlarda birşey olmuyormuş canım 🤗❤️ Benim kuzum bu hafta hareket etmeye ve zıplamaya başlayacakmış 🥺😂 Ultrasonda ne zaman hareket görünüyor acaba

Bebişin ortamı çok korunaklıymış, hiç korkma endişelenme öyle durumlarda birşey olmuyormuş canım 🤗❤️ Benim kuzum bu hafta hareket etmeye ve zıplamaya başlayacakmış 🥺😂 Ultrasonda ne zaman hareket görünüyor acaba
11 12. Haftada ben baya zıpladığını görmüştüm 😂 hatta ne yapıyor öyle diye düşünmüştüm. Su içinde olduğu için çok komik oluyor hareketleri.

Şuan asansörlü geldi yapıyor ama adamın üzerine çullandı benimki çünkü hergün yapmaya geliyor hergün bozuluyor ya korkudan kötü birşey yaşasaydım?
Çok geçmiş olsun bitanem.. iyi korku atlattın ben olsam bayılmıştım bebişlerin sana iyi güç vermiş. :KK200:
Canım doktor birsürü bişeyşer verdi onu kullandım, testleri daha yaptırmadım sperme alerji vsrmı yokmu hala bilmiyorum ama bu ay hiç yanma olmadı,çok sık ilişki oluyorsa rahim duvarlarında kılcal damarlara hasar veriyormuş sanırım, hafif yırtıklar oluyormuş (çok sık ilişki oluyordu evet) bu da sperm içine girince yanma yapıyormuş, smear testi alındı temiz çıktı.
Sperme alerji bile çıksa Bağışıklığı baskılayıcı ilacı korona zamanında ben yapmam bence bizim burda şu an da hiç bir doktor bunu sana yapmaz, çünkü dönem koronadan dolayı çok tehlikeli dedi🤷🏻‍♀️
Rahim ağzını düzeltip açtı: aşılama esnasında rahme birşey koyuluyor ve açılıyor sabitleniyor aparatın adını unuttum,spermi rahim ağzından gönderemedi, sonra bana biraz ıkın dedi, alttan baktı birdaha denedi, dedi yok sperm ilerlemiyor, rahim ağzın sola doğru yan duruyor dedi (rahim normal duruyor rahim ağzı sola doğru bükülü duruyor dedi)
Şimdi bunu düzeltecem ama canın yanacak, dayanabilirnisin dedi tamam dedim işte o an 3 saniye mi 5 saniye mi bilmiyorum ama ağrı beynime vurdu ve o an rahim ağzına hafif bi çizik attı spermin geçişini normalden fazla seviyeye getirdiğini söylemişti. O an hafif bir kanama oldu, sonrasında hiç olmadı. Bu güne kadar belli ki burdan spermler geçemiyormuş dedi🤷🏻‍♀️
Durum kısaca böyle 🥰

Burdayım Aşkitom 🥰 Nasılsın?
Oğlun mu oluyor canım yaa🧿🧿🧿
Çok şükür iyiyim tatlım. göremez olduk seni artık merak ettim.
evet Nasipse inşllah Oğluşumuz olacak :KK200:
Günaydın kuzular ❤️❤️❤️
Günaydın... :KK200:
Günaydın :KK200:
günaydın kuzummm 3 te 3 yaptım bugün kilidi vurdum artık :KK70: Akşam çatlamıştır heralde baya kasık ağrım oldu. dün geceyide değerlendirdim valla yoruldum artık allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. hem amuda kalktım hem ters durdum allah ne verdiyse :KK70: :KK70:
Ohhhh Hadi bakalım azminin zaferini yaşarız hep beraber :KK200:
günaydın kızlar kızlarrrr :KK200: pazar günü dağ bayır gezdim tozdum kendime geldim biraz nasılsıız neler yapıyorsunuz
Günaydın :KK200: Ohh iyi bir stres atmışsındır. şimdi c.tesi pazar evde kalırsın :KK70::KK70:

oyyy yavrucaklarımmm tutunsunlar sıkı sıkııı :KK16::dua: bn daha görmedm kuzum ama dger gttgmde görürüm die düşünüyorumm :KK73:senn dger randevun ne zmn

Merhaba kızlar nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Foruma girip bir bakayım diyorum kaç sayfa msj oluyor ben hepsini okuyana kadar bir o kadar daha doluyor ama ya 😒🤣
Hellöğğğ beybiii iyiyiz sen nasılsınn? Perşembeye az kaldı 😍😍😍
Kuzu 10. Haftaya geldiğinde çok güzel hareket ettiğini göreceksin 9. Haftada şanslıysan biraz silkelenme gibi görüyorsun ama 10. Haftada kıpır kıpır maşallah
günaydın kızlar kızlarrrr :KK200: pazar günü dağ bayır gezdim tozdum kendime geldim biraz nasılsıız neler yapıyorsunuz
Güno beybiii Ooo iyi yorar ama çok keyiflidir 🥰biz iyiyiz sen nasılsın

Çok geçmiş olsun bitanem.. iyi korku atlattın ben olsam bayılmıştım bebişlerin sana iyi güç vermiş. :KK200:

Çok şükür iyiyim tatlım. göremez olduk seni artık merak ettim.
evet Nasipse inşllah Oğluşumuz olacak :KK200:

Günaydın... :KK200:

Ohhhh Hadi bakalım azminin zaferini yaşarız hep beraber :KK200:

Günaydın :KK200: Ohh iyi bir stres atmışsındır. şimdi c.tesi pazar evde kalırsın :KK70::KK70:
Ömüş ara katta kaldım kendi kendime diyorum sürekli " sakin olacam, tansiyon önemli, kasılmayacam" bin şükür atlattık 😍

Kızlar selam, bugün test günümdü negatif çıktı... 7sinde doktorla tüp bebek için görüşeceğiz.. inşallah herşey güzel olur, çünkü Tüp bebek işlemleri açıkçası biraz beni ürkütüyor :KK33::confused: Kendimi motive etmem lazım...Ne yapsam acaba o zamana kadar.:skandal::KK49:
Canım hobilerim varsa onlara yoğunlaş mesela yürüyüşe başlayabilirsin tüp dönemi yürüyüş ilaç etkisini atmak için sana iyi gelir

Evet kesinlikle öyle bencede, aşılamada bile çok zor olmuştu zaten onda düşünemiyorum, ağrıdan kanamadan tutmaz zaten bu şekilde yaparlarsa, ben artık çok sıkıldım doktora anlatamadım bir türlü, yoktur rahim ağzı darlığı biz direkt tüp yapalım diyo, yaptırmıcm tüp şuan ben, histeroskopide ısrar edicem bakalım, öbür doktorlar da aynı şeyi diyolardı aşılamada gördük ölüyodum ağrıdan, tutmadı da işte, çok fena içim sıkılıyo bütün gece uyuyamıyorum kafamda doktorla konuşuyorum sürekli, abuk sabuk rüyalae görüyorum ☹️ Bu ayin reglisi de geldi, bi umut belki histeroskopiden fln kurtulurum diye geliyodu aklıma ama yok
Canım bu süreç malesef bazıları için tereyağından kıl çekmek gibi ama bazıları için de deveye hendek atlatmaktan da zor.. Allah bizlere kaldıramayacağımız yükler vermezmiş.. Çok şükür regl oluryorsun, yumurtaların var, elbet olacak lakin bunu sadece Allah bilir... üzülsek de üzülmesek de bu süreç böyle işliyor, boşuna kendini yıpratmanın manası yok kuzum inan.. :KK20:

X