Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzcumm herşeye kabuluzzz bulana kdr neler yaşadık ne yollardan geçtik ben doğurmadan doğurdum ameliyat oldugum için öyle diyorum :KK70: :KK70: o yzdn hiç sorun yokkk herşeye razıyız yeter ki iyi olsunlar :KK73: ayyyyy evettt ne kdr gzell bir hayalll :anne::KK74:
Aynen öyle bitanem onlar sağlıklı olsunda valla😍 evet yaa seneler sonra burda çocukların ergenlik sorunlarından dert yanarız sonra :KK70:
Ne yedin ne yedinnn 😍😍😍

Ahahhaa😂😂😂😂 hazırlayın içgiysileri @newmoon10 a

Anneler topiği açacam 🤩 günlük rutinimizi paylaşıcaz 🤗 Teo nun eşi haftaya sperm testi verecek canım hocaya gönderecekler Dr un gelin demesini bekliyorlar artık

Ooo püf noktaların hepsi kapingooo 😂 ellerine sağlık canım benim

Kesinlikle öyle valla afiyetler olsunn
Ayy çok güzel olurr. Siz teoyuda alıp gidin. Bizde geliriz arkanızdan inşallah 😍😍
yok kuzum hala başlamaya çabalıyor. Doktor başlamazsa ben de gidip onu keseceğim :bicak:
Sonuçlar çok güzel çıkıp hemen başlansın inşallah canımm sabret mutlu son yakın 🤗

Canım devlet katkım yoktu özelde yaptık 10250 TL tüp ücreti 750 TL muayene parası 2350₺ embriyo dondurma ilaçlar da 3000 gibi birşey tutmuştu yani 250₺ covid test parası yani nerden baksan 15-16 yı buldu
Anladım kuzum biz bahçeci için bilgi almaya başladık 40 bine çıkıyo dedikleri için yanından geçemedik ağla ağla perişan oldum

29 yaşındayım kuzum hsg de çekildim pıhtılaşma testi genetik testler aklınıza ne geliyorsa eşimde bende yaptırdık hiç bir sorun yok
Birin gebeliğim kimyasaldı çok üstünde durmadık
İkinci gebeliğim klomen tedavisiyle oldu 11.haftada kalbi durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldım
3.gebeliğim de de 9.haftada kalbi durdu yine kürtaj olmak zorunda kaldım istersen amh lh fsh falan o tahlillerim var atayım mı resmini kuzum
Sende de perde olabilir belki canım.

😂 Allah'tan yeğenlerine kıyamıyon yoksa canımı riske atmam zaten . Yoğunsun di mi biliyorum 🤗

İşte böyle durumlara diyecek birşey bulamıyorum 😔 rabbim tez vakitte nasip etsin canım
Allah razı olsun amin isteyen herkese versin rabbim hamile birini görünce bebek görünce artık çok ağlıyorum dayanamıyorum kendime eşime çok üzülüyorum şuan bile yazarken ağlıyorum inanki çok zor bir süreçmiş 😔

hee hocayla konuştum, başka hiçbir şeyle meşgul olma dedi :KK70:
Zaten sen hep bunun arkasına saklan 😂😂😂
Aynen öyle bitanem onlar sağlıklı olsunda valla😍 evet yaa seneler sonra burda çocukların ergenlik sorunlarından dert yanarız sonra :KK70:

Ayy çok güzel olurr. Siz teoyuda alıp gidin. Bizde geliriz arkanızdan inşallah 😍😍

Sonuçlar çok güzel çıkıp hemen başlansın inşallah canımm sabret mutlu son yakın 🤗
Yoookkk hepimiz hamiş olup gidecez hayalim öyle 😁
Anladım kuzum biz bahçeci için bilgi almaya başladık 40 bine çıkıyo dedikleri için yanından geçemedik ağla ağla perişan oldum
Ay deli mi ne 😤 ne 40 ı ya hemen vazgeç oradan çok pahalıymış hangi şehirdesin

29 yaşındayım kuzum hsg de çekildim pıhtılaşma testi genetik testler aklınıza ne geliyorsa eşimde bende yaptırdık hiç bir sorun yok
Birin gebeliğim kimyasaldı çok üstünde durmadık
İkinci gebeliğim klomen tedavisiyle oldu 11.haftada kalbi durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldım
3.gebeliğim de de 9.haftada kalbi durdu yine kürtaj olmak zorunda kaldım istersen amh lh fsh falan o tahlillerim var atayım mı resmini kuzum
aynı yaştayız kuzum o zmn tüpe gdersen şansın baya yüksek olur ayrıca ohss olmassan da kısa protokol uygularlar sana eşindede problem yoksa bence denemelisiniz şansınız yüksek olur en son düşüğün ne zmndı.. kan pıhtılaşması bakıldı mı bnmde kuzenimde böyle oldu 2 düşük yaptı ikisininde kalbi durmuştu.. kan pıhtılaşması çıktı at istersn bbgm bakalım bir testlerine

Allah razı olsun amin isteyen herkese versin rabbim hamile birini görünce bebek görünce artık çok ağlıyorum dayanamıyorum kendime eşime çok üzülüyorum şuan bile yazarken ağlıyorum inanki çok zor bir süreçmiş 😔
kuzu burada hepimiz zorlu yollardan geçtik emn ol sizinde olucak burada herkesin bnm hiç umudum yoktu burada ki arkadaşların desteği sayesinde çok pozitf gittim binlerce kez şükürler olsun ki oldu bnmde ilk tüp bebek kimyasal sonuçlandı kendi kendime hamile bile kalamadm ameliyat oldum sayısız iğne tedavisi gördm aşılama oldum yani anne olmak için bizim de biraz çabalamamız gerekiyrmuş demkki rabbim çaresiz dert vermesin inşallah en kısa zmnda sende mucizene kavuşursun cnm :dua: :dua:

kuzu burada hepimiz zorlu yollardan geçtik emn ol sizinde olucak burada herkesin bnm hiç umudum yoktu burada ki arkadaşların desteği sayesinde çok pozitf gittim binlerce kez şükürler olsun ki oldu bnmde ilk tüp bebek kimyasal sonuçlandı kendi kendime hamile bile kalamadm ameliyat oldum sayısız iğne tedavisi gördm aşılama oldum yani anne olmak için bizim de biraz çabalamamız gerekiyrmuş demkki rabbim çaresiz dert vermesin inşallah en kısa zmnda sende mucizene kavuşursun cnm :dua: :dua:
Amin kuzum İnşaAllah Allah razı olsun sizde sağlıkla kucaklarınıza alın güzel yavrularınızı İnşaAllah 🤲🌺

X