Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
onuda Bi yarın deniyim kuzum ayranı hiç denemedim ama bana sütte dokunuyor olblr cnkü aşırı gaz yapıyor bende
Normalde ben süt cok severim beni de rahatsız ederdi hamileligimde. Valla gunde kac bardak ayran iciyodum sayamiyodum bazen😆

Oyy Sagol balım teşekkürler ederim bugün elma yedim ztn her gün yemege dikkat ediyorum yeşil olandan bastırıyo birazda bulantı mı.. Belkide geçer kuzucum her gün farklı birşey oluyor ztn inşallah siz de hamiş kalırsınız da biz de size akıl veririz bilgi veririz yarabbim mm duysun sesimizi 🤲🤲🤲🧿🧿🧿
Amiiin amiin inşallah 😍😍
Canım onunla ilgisi yok. Üstüne görme bambaşka birşey .üstüne görme mesela adetten bir gün önce yumurtlaman var değerlendirdin ama adet oldun adetten hemen sonra test yaptın pozitif. O işte üstüne görme. Adet dönemlerine denk gelmiştir tesadüfen oldu o
Adetten 1 gün önce nasıl yumurtlama oluyor? Yumurtlamadan 14 gün sonra adet olmuyormuyuz oluyo mu öle bişey merak ettim🤔🤔

Amiiin amiin inşallah 😍😍

Adetten 1 gün önce nasıl yumurtlama oluyor? Yumurtlamadan 14 gün sonra adet olmuyormuyuz oluyo mu öle bişey merak ettim🤔🤔
Evet tatlım herkes aynı ve ST döngüye sahip olmadığından zaten gebe kalmak bu kadar zor. Bazı kadınlar adetten 1 gün önce de yumurtlayabilir standart döngüsünde. Bazısı hemen adet bitiminde.

Ay tamamen mucize Allahım bizede nasip etsin böyle mucizeleri 🥰Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🙏🙏
Aminnnnnnnnn inşallahhhhhh🤲 Allah razı olsun canım benim, en kısa sürede nasip olsun sana da mucize inşallahhhhhhhhh 🤲

Günaydın herkese 🥰🥰🥰🥰🥰☺️🥰

Normalde ben süt cok severim beni de rahatsız ederdi hamileligimde. Valla gunde kac bardak ayran iciyodum sayamiyodum bazen😆
Beni normalde ayran da rahatsız eder hep Bi gaz mevzusu olur genelde yogurt yiyorum şimdi bide ayranı deniyim 😂😂 ama süt ile ayran aynı günde olursa vay haline yanımda ki insanların 😂😂😂😂

X