Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnnnnnnn🤲 Çok teşekkür ederim, darısı başına en kısa sürede 🤲❤️ O ay Miyositol positive vermişti canım, yumurta kalitesi ve tutunmayı destekler demişti günde bir kez saşe kullandım, hemen etki eder mi bilmiyorum ama o ay kullandım sadece 🙈 adet olunca tüpe başlıyorduk belki biliyorsundur yazıyordum buraya, hsg senin için şart değil ama çektirsen iyi olur hem belki gebelik olur hsg sonrası şans bir miktar artıyor dedi doktorum, ben de yaw heeee heeee artıyor diyip çektirmiştim, bir tüp hafif tıkalı çıktı hatta, canım sıkılmıştı çok, bunlar vesile oldu herhalde, en çok da ben tükenmiştim gerçekten umudum yoktu 🤗 Şükürler olsun şimdi böyle 🤲 Allah en kısa sürede burda bekleyen arkadaşlarıma da nasip etsin diye dua ediyorum 🤗
Ay tamamen mucize Allahım bizede nasip etsin böyle mucizeleri 🥰Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🙏🙏

Kızlar sizw birşey danışayım şimdi 2 doktor var biri bayan biri erkek kadın olan benim hastalığımın dernek başkan yardımcıısı hastanenin kendi doktoru bende çikolata kisti olduğu için cazip geliyor çok kibar çok naif birisi psikolog gibi
Erkek olanda özel muayenesi var kadın olanla işlemleri aynı yerde yapıyor yani lab emriyolog aynı yer ama erkek olana tanıdığım 3 kişi gitti üçüde hamile kaldı doğum bile yaptılar sizce doktor seçerken neye dikkat etmen gerekiyor ikiside tanınmış ve çok tercih edilen doktorlar fikirlerinizi paylaşırsanız sevınırım🙏😊

Canım benim gebelik akıntım sarıbeyaz oldu hep 🤔 bir de su gibi birşey geliyordu
Meraktan stresten mi ağrı var anlamadim. Gerci hafif bisey. Adet sancim hic olmaz benim. Hamile değilsem en çok eşim üzülecek diye stres yapiyorum ben😢
Dünyanın en iyi eşiyken en iyi babası olmayi hakediyor. Psikolojim bozuldu ağlıcam nerdeyse.

Meraktan stresten mi ağrı var anlamadim. Gerci hafif bisey. Adet sancim hic olmaz benim. Hamile değilsem en çok eşim üzülecek diye stres yapiyorum ben😢
Dünyanın en iyi eşiyken en iyi babası olmayi hakediyor. Psikolojim bozuldu ağlıcam nerdeyse.
Önce senin sakin olmam lazım canım benim 🤗 emin ol olmuyorsa hayırlısı değildir doğru zaman değildir Rabbim zamanı gelince herşeyin en güzelini verecek 🤗❤️

X